Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

24ste MEEUS RACE VOOR JUNIOREN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 125 km

                 wegwedstrijd voor junioren op 20 Augustus 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  103 Brus, Marco              WV Schijndel                 2:52:53
  2   53 Luyt, Dennis             Uithoorn,Amstel, Excels2      z.t.
  3   32 Tijssen, Bart            TWC Maaslandster              z.t.
  4  145 Ligthart, Pim            HRTC Hoorn 1                  z.t.
  5   52 Jun, Lars                Uithoorn,Amstel, Excels2      z.t.
  6   15 van Wel, Ruud            District Noord-Holland        z.t.
  7   27 Tol, Peter               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  8   63 Bestebreurtje, Joey      TC Pijnenburg                 z.t.
  9   55 Beenes, Björn            De Hypotheker NWVG            z.t.
 10   65 de Beer, Pim             Westland Wil Vooruit          z.t.
 11   14 Terpstra, Mike           District Noord-Holland        z.t.
 12   96 Schwaner, Willem         WV Uden                       z.t.
 13   30 de Graaf, Rob            Ahoy,Pedaalridders,Spart      z.t.
 14   78 Kuster, Teun             ARTV De Adelaar               z.t.
 15   75 Brouwer, Gijs            UWTC De Volharding            z.t.
 16    8 van Dijk, Remco          District oost                 z.t.
 17   37 Vermeltfoort, Coen       WRV De Peddelaars            2:53:28     0:35
 18   39 Atzori, Umberto          WRV De Peddelaars             z.t.
 19  123 van Ede, Ramon           WV Het Stadion                z.t.
 20   23 van Winden, Bob          WV de Jonge Renner            z.t.
 21  101 Aalders, Tim             DRC De Mol                    z.t.
 22   34 Pruijn, Jan              RSC Zuidwesthoek              z.t.
 23  139 van Bekkum, Rob          JVR Batauwers                 z.t.
 24  113 Eising, Herm             WSV Emmen                     z.t.
 25   85 Kramers, Mazid           KRSC Willebrord Wil V2        z.t.
 26   40 van Horik, Savié         RTC Buitenlust 1              z.t.
 27   89 Kamphuis, Sebastiaan     OWC Oldenzaal                 z.t.
 28  149 Huenders, Mitchell       HRTC Hoorn 2                  z.t.
 29   66 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit          z.t.
 30   16 Boeijen, Daan            District Zuidoost Nederl      z.t.
 31  152 Thijs, Rik               Kon. Balen BC                 z.t.
 32  153 van Schaijk, Martijn     Kon. Balen BC                 z.t.
 33    9 Schulting, Peter         District oost                 z.t.
 34  106 Veerman, Dimitri         Flevorenners, de Adelaar      z.t.
 35   47 Witjes, Jimmy            RC De Hoekse Renners          z.t.
 36   35 Elsten, Paul             RSC Zuidwesthoek              z.t.
 37   67 Francois, Michel         PRC Delta                     z.t.
 38  114 Horring, Lars            WSV Emmen                     z.t.
 39   22 Raaijmakers, David       WV de Jonge Renner            z.t.
 40  128 Kamsma, Marcel           TML-WV De Dommelstreek        z.t.
 41   51 Schreurs, Tim            Uithoorn,Amstel,Excels1       z.t.
 42    7 Knol, Martijn            District oost                 z.t.
 43  100 Bijnagte, Jeroen         DRC De Mol                    z.t.
 44   94 van den Berg, Thijs      WV Uden                       z.t.
 45   38 Jubbega, Jelmer          WRV De Peddelaars             z.t.
 46    5 Tapper, Jarno            District Noord                z.t.
 47  121 van Plateringen, Martin  WV Het Stadion                z.t.
 48   72 Kersten, Micheal         De Kempen,Het Snelle Wie      z.t.
 49  127 Feys, Mike               TML-WV De Dommelstreek        z.t.
 50  125 Sleumer, Richard         Achterhoek 2000               z.t.
 51  105 van der Sanden, Geert    WV Schijndel                  z.t.
 52   26 Kik, Christian           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 53   80 Kerkhof, Niels           WV Eemland                    z.t.
 54  147 Sijm, Hugo               HRTC Hoorn 1                  z.t.
 55   62 Lugtenburg, Rik          TC Pijnenburg                 z.t.
 56  108 Veen, Michael            Flevorenners, de Adelaar      z.t.
 57  133 Hupkens, Patrick         WCL Bergklimmers              z.t.
 58   76 Fransen, Timo            ARTV De Adelaar               z.t.
 59   91 Clermonts, Glenn         WV De Stormvogels             z.t.
 60  137 Ruckert, Patrick         WV Tempo BMV                  z.t.
 61   93 van der Velde, Jeffrie   WV De Stormvogels             z.t.
 62   95 Verburg, Koen            WV Uden                       z.t.
 63  116 Oomen, Ton               Brabant, Maaskant             z.t.
 64  122 Limpens, Tim             WV Het Stadion                z.t.
 65    4 Bovenhuis, Robert        District Noord                z.t.
 66  151 Vreys, Niels             Kon. Balen BC                 z.t.
 67   42 Poels, Wout              RTC Buitenlust 1              z.t.
 68   57 Spijkerman, Herman       De Hypotheker NWVG            z.t.
 69   84 Hanegraaf, Junior        KRSC Willebrord Wil V1        z.t.
 70   74 Kip, Ismael              UWTC De Volharding            z.t.
 71   73 Dekker, Arjan            UWTC De Volharding            z.t.
 72   54 Spaargaren, Sjors        Uithoorn,Amstel, Excels2      z.t.
 73  146 Eckmann, Bas             HRTC Hoorn 1                  z.t.
 74   31 Bouwens, Ralph           TWC Maaslandster              z.t.
 75  136 Klinkenberg, Thijs       WV Tempo BMV                  z.t.
 76   61 van Zandbeek, Ronan      TC Pijnenburg                 z.t.
 77  126 ten Brinke, Atse         Achterhoek 2000               z.t.
 78   29 van Winden, Dennis       Ahoy,Pedaalridders,Spart      z.t.
 79   64 Kruijswijk, Steven       Westland Wil Vooruit          z.t.
 80   44 van Grootel, Koen        RTC Buitenlust 2              z.t.
 81   17 Vliegen, Patrick         District Zuidoost Nederl     2:53:53     1:00
 82   43 Verhaegh, Jan            RTC Buitenlust 2             2:54:17     1:24
 83   48 Koeman, Bjorn            RC De Hoekse Renners         2:54:50     1:57
 84   68 Groeneveld, Michiel      PRC Delta                     z.t.
 85   45 Smeulders, Paul          RTC Buitenlust 2              z.t.
 86  148 Berghouwer, Robin        HRTC Hoorn 2                 2:55:59     3:06
 87   33 Droogmans, Thijs         TWC Maaslandster             2:56:42     3:49
 88   49 Bolle, Amnon             Uithoorn,Amstel,Excels1      2:56:56     4:03
 89   77 van der Raadt, Jori      ARTV De Adelaar               z.t.
 90   81 van den Hengel, John     WV Eemland                    z.t.
 91   83 Goossens, Niels          KRSC Willebrord Wil V1        z.t.
 92   46 van Drunen, Ahron        RC De Hoekse Renners          z.t.
 93  135 Nijsten, Jean            WCL Bergklimmers              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.382 km/u
  

Ploegen klassering

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil 1 Uithoorn,Amstel, Excels2 18 5:45:46 2 District Noord-Holland 5 5:45:46 3 Westland Wil Vooruit 22 5:46:21 0:35 4 District oost 3 5:46:21 0:35 5 WV Schijndel 35 5:46:21 0:35 6 WV Uden 32 5:46:21 0:35 7 HRTC Hoorn 1 49 5:46:21 0:35 8 ZRTC Theo Middelkamp 9 5:46:21 0:35 9 TC Pijnenburg 21 5:46:21 0:35 10 ARTV De Adelaar 26 5:46:21 0:35 11 TWC Maaslandster 11 5:46:21 0:35 12 De Hypotheker NWVG 19 5:46:21 0:35 13 UWTC De Volharding 25 5:46:21 0:35 14 Ahoy,Pedaalridders,Spart 10 5:46:21 0:35 15 WRV De Peddelaars 13 5:46:56 1:10 16 RSC Zuidwesthoek 12 5:46:56 1:10 17 WV de Jonge Renner 8 5:46:56 1:10 18 WSV Emmen 38 5:46:56 1:10 19 Kon. Balen BC 51 5:46:56 1:10 20 DRC De Mol 34 5:46:56 1:10 21 WV Het Stadion 41 5:46:56 1:10 22 TML-WV De Dommelstreek 43 5:46:56 1:10 23 Flevorenners, de Adelaar 36 5:46:56 1:10 24 RTC Buitenlust 1 14 5:46:56 1:10 25 District Noord 2 5:46:56 1:10 26 WV De Stormvogels 31 5:46:56 1:10 27 Achterhoek 2000 42 5:46:56 1:10 28 WV Tempo BMV 46 5:46:56 1:10 29 District Zuidoost Nederl 6 5:47:21 1:35 30 RTC Buitenlust 2 15 5:47:45 1:59 31 RC De Hoekse Renners 16 5:48:18 2:32 32 PRC Delta 23 5:48:18 2:32 33 HRTC Hoorn 2 50 5:49:27 3:41 34 Uithoorn,Amstel,Excels1 17 5:50:24 4:38 35 WV Eemland 27 5:50:24 4:38 36 WCL Bergklimmers 45 5:50:24 4:38 37 KRSC Willebrord Wil V1 28 5:50:24 4:38
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon