Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

56e RONDE VAN LIMBURG VOOR BELOFTEN

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                            te Stein op 5 Juni 2005
             Org: Wcl Bergklimmers-Stein ism St. Ronde van Limburg

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   98 van Dulmen, Thom         Rabo Continental Team        4:02:06
  2  101 Stamsnijder, Tom         Rabo Continental Team        4:02:49     0:43
  3   99 Kozontchuk, Dmitry       Rabo Continental Team         z.t.
  4    2 Hassink, Arne            Lowik Meub - van Losser      4:02:57     0:51
  5  124 Zampedri, Derik          Nat Selectie Italie          4:03:08     1:02
  6  126 Sabatini, Fabio          Nat Selectie Italie           z.t.
  7   97 Boom, Lars               Rabo Continental Team         z.t.
  8   84 Maaskant, Martijn        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
  9    6 Gesink, Robert           Lowik Meub - van Losser      4:03:48     1:42
 10   80 Dijkxhoorn, Rikke        Van Vliet-EBH Advocaten      4:03:57     1:51
 11  112 van Kessel, Egon jr.     Kempen-Buitenl-Luchtsch       z.t.
 12    1 Beima, Marcel            Lowik Meub - van Losser      4:04:05     1:59
 13  125 Gatto, Oscar             Nat Selectie Italie          4:04:53     2:47
 14  100 Leezer, Tom              Rabo Continental Team         z.t.
 15    5 Timmer, Albert           Lowik Meub - van Losser       z.t.
 16   82 Bellemakers, Dirk        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 17  102 Veelers, Tom             Rabo Continental Team         z.t.
 18  123 Signego, Alessio         Nat Selectie Italie           z.t.
 19   95 Goesinnen, Floris        Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 20  139 Yuda, Yuriy              Almaty Kazakstan              z.t.
 21   39 Poels, Norbert           Fondas-Immabo-Doorisol        z.t.
 22   94 Duyn, Huub               Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 23  111 Ruijgh, Rob              Kempen-Buitenl-Luchtsch       z.t.
 24   25 Kusters, Yvo             v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 25  135 Kos, Patrick             Diametal - Colnago            z.t.
 26   79 Langeveld, Sebastian     Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 27    7 Fransen, Rick            OWC Oldenzaal                 z.t.
 28   22 Rabou, Thomas            NGP Het Stadion               z.t.
 29    3 van Amerongen, Thijs     Lowik Meub - van Losser       z.t.
 30  109 Verbist, Jos             Kempen-Buitenl-Luchtsch       z.t.
 31  122 Pagoto, Andrea           Nat Selectie Italie           z.t.
 32   83 Flens, Rick              Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 33   89 van Leeuwen, Patrick     Het Snelle Wiel - Bladel      z.t.
 34   78 van Heeswijk, Jasper     Villapark Lingemeer          4:05:14     3:08
 35   48 Gootjes, Hugo            BRC Kennemerland              z.t.
 36   20 van Emden, Jos           NGP Het Stadion              4:05:40     3:34
 37   29 Huizinga, Stefan         v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 38   75 de Groot, Wouter         Villapark Lingemeer           z.t.
 39   28 van der Kooi, Ben        v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 40   44 Stajkovac, Bozidar       BRC Kennemerland             4:05:46     3:40
 41  119 Zanders, Koen            KrolStone De Peddelaars       z.t.
 42  143 Raimbekov, Bolat         Almaty Kazakstan              z.t.
 43   62 Braber, Thijs            Maaskant-Uden-Brab 2000       z.t.
 44   96 Paas, Maikel             Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 45  114 Solberg, Mark            Kempen-Buitenl-Luchtsch       z.t.
 46   85 Meulenbroeks, Marc       Het Snelle Wiel - Bladel      z.t.
 47  144 Dymovkikh, Alexandr      Almaty Kazakstan              z.t.
 48   69 Dirkx, Bart              Tempo BMV                     z.t.
 49  142 Kolessov, Alexey         Almaty Kazakstan              z.t.
 50   31 Burger, Leon             Rietveld-WTC Wlelerteam       z.t.
 51  134 Kavsek, Rik              Diametal - Colnago            z.t.
 52   50 Janssen Jeroen           Wielercl Midden-Limburg       z.t.
 53   76 Holleman, Randy          Villapark Lingemeer           z.t.
 54  127 Brand, Giancarlo         De Mol - WV IJsselstreek      z.t.
 55  141 Renev, Sergey            Almaty Kazakstan              z.t.
 56   81 van der Velde, Alain     Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 57   42 Vercammen, Jorgen        Fondas-Immabo-Doorisol       4:08:33     6:27
 58  133 Goddaert, Kristof        Diametal - Colnago           4:10:34     8:28
 59   14 Berk, Robert             HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 60  138 Vyncke, Chris            Diametal - Colnago            z.t.
 61    4 van Groen, Arnoud        Lowik Meub - van Losser       z.t.
 62   47 de Boer, Menno           BRC Kennemerland              z.t.
 63  104 Kneppers, Paul           Westland Wil Vooruit          z.t.
 64   16 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 65   55 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster Zd-Limb      z.t.
 66   12 Meijer, Mark             OWC Oldenzaal                 z.t.
 67  121 Curtolo, Alberto         Nat Selectie Italie          4:10:44     8:38
 68   92 Huizenga, Jenning        Team Moser-AH-Trentino       4:10:50     8:44
 69   37 Israel, Pieter           Fondas-Immabo-Doorisol        z.t.
 70   27 Metsemakers, Luuk        v Hemert-De Jonge Renner     4:10:55     8:49
 71   51 Wecek, Timo              Wielercl Midden-Limburg       z.t.
 72   57 van Dijk, Martin         TWC Maaslandster Zd-Limb      z.t.
 73  137 Roziers, Jan             Diametal - Colnago            z.t.
 74   26 Rentmeester, Niek        v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 75   45 Koot, Arnoud             BRC Kennemerland              z.t.
 76   30 Timmermans, Dennis       v Hemert-De Jonge Renner     4:11:21     9:15
 77   32 Magielse, Guus           Rietveld-WTC Wlelerteam       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.892 km/u

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabo Continental Team       17      8:04:55   
  2  Nat Selectie Italie         21      8:06:16        1:21
  3  Lowik Meub - van Losser      1      8:06:45        1:50
  4  Van Vliet-EBH Advocaten     14      8:07:05        2:10
  5  Kempen-Buitenl-Luchtsch     19      8:08:50        3:55
  6  Team Moser-AH-Trentino      16      8:09:46        4:51
  7  v Hemert-De Jonge Renner     5      8:10:33        5:38
  8  NGP Het Stadion              4      8:10:33        5:38
  9  Almaty Kazakstan            24      8:10:39        5:44
 10  Diametal - Colnago          23      8:10:39        5:44
 11  Het Snelle Wiel - Bladel    15      8:10:39        5:44
 12  Villapark Lingemeer         13      8:10:54        5:59
 13  BRC Kennemerland             8      8:11:00        6:05
 14  Fondas-Immabo-Doorisol       7      8:13:26        8:31
 15  OWC Oldenzaal                2      8:15:27       10:32
 16  Wielercl Midden-Limburg      9      8:16:41       11:46
 17  Rietveld-WTC Wlelerteam      6      8:17:07       12:12
 18  HSK Trias - Witte Kruis      3      8:21:08       16:13
 19  TWC Maaslandster Zd-Limb    10      8:21:29       16:34

Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten