Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e Ronde van het Lage Land

                       Uitslag Rit in lijn over 122,5 km

                         Wedstrijd datum: 20 Maart 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    3 Kreder, Michel           DGR Cycling Team BelgiŽ      3:03:23
  2   61 Luyt, Dennis             UWTC/Amstel/Ulysses/ComA      z.t.
  3   62 Jun, Lars                UWTC/Amstel/Ulysses/ComA      z.t.
  4  113 Keizer, Martijn          WV De Stormvogels             z.t.
  5    1 Vrijmoed, Maurice        DGR Cycling Team BelgiŽ       z.t.
  6   96 de Bruijn, Stijn         KRSC Willebrord Wil Voor      z.t.
  7  100 Peetoom, Gerrit          Alcmaria Victrix B            z.t.
  8   74 Lugtenburg, Rik          TC Pijnenburg                 z.t.
  9   85 Kip, Ismael              UWTC De Volharding            z.t.
 10  106 Kamphuis, Sebastiaan     OWC Oldenzaal A              3:05:35     2:12
 11   39 van Winden, Bob          WV De Jonge Renner B          z.t.
 12    2 Kreder, Dennis           DGR Cycling Team BelgiŽ       z.t.
 13   43 Ligthart, Pim            HRTC Hoorn B                  z.t.
 14   49 Bouwens, Ralph           TWC Maaslandster              z.t.
 15   67 Beenes, BjŲrn            De Hypotheeker NWVG           z.t.
 16   27 van den Berg, Thijs      District Zuid-Oost            z.t.
 17   81 de Beer, Pim             Westland Wil Vooruit A        z.t.
 18   82 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit B        z.t.
 19  105 Schulting, Peter         Kampen/Noordwesthoek/HWV      z.t.
 20   48 Bezemer, Thijs           Ahoy/Pedaalridders/Spart      z.t.
 21   54 Vermeltfoort, Coen       WRV De Peddelaars             z.t.
 22    6 Lollesgaard, Martin      Odder Cycle Club A (Den)     3:08:25     5:02
 23   30 van der Lijn, Robin      Jan van Arckel                z.t.
 24   79 Kruijswijk, Steven       Westland Wil Vooruit A       3:08:27     5:04
 25   77 Sinnige, Bart            Kennemerland/West Frisia      z.t.
 26   63 Spaargaren, Sjors        UWTC/Amstel/Ulysses/ComA      z.t.
 27   46 de Graaf, Rob            Ahoy/Pedaalridders/Spart      z.t.
 28   91 Kelderman, Martin        WV Eemland                   3:08:29     5:06
 29   25 Poels, Wout              District Zuid-Oost           3:08:48     5:25
 30   98 Vierbergen, Lars         Alcmaria Victrix A           3:08:52     5:29
 31   80 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit A       3:08:58     5:35
 32    5 Jorgensen, Ch.Moberg     Odder Cycle Club A (Den)     3:09:00     5:37
 33  108 van Blanken, Mart        OWC Oldenzaal A               z.t.
 34  121 Bults, Michiel           WSV Emmen                     z.t.
 35    7 Pedersen, Soren          Odder Cycle Club B (den)      z.t.
 36    8 Filskov, Hathanael       Odder Cycle Club B (den)      z.t.
 37   36 Ridder, Bouke            WV De Jonge Renner A          z.t.
 38  130 Achterkamp, Erik         Raalte/CC75/Zwaluwen          z.t.
 39   47 van Winden, Dennis       Ahoy/Pedaalridders/Spart      z.t.
 40   21 van Bekkum, Rob          District Midden               z.t.
 41  131 Kelderman, Stefan        Raalte/CC75/Zwaluwen          z.t.
 42   41 Huenders, Mitchell       HRTC Hoorn A                  z.t.
 43   59 Koeman, Bjorn            De Hoekse Renners             z.t.
 44   75 Bestebreurtje, Joey      TC Pijnenburg                 z.t.
 45  128 van Plateringen, Martin  WV Het Stadion                z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.080 km/u

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  UWTC/Amstel/Ulysses/ComA    21      6:06:46
  2  DGR Cycling Team BelgiŽ      1      6:06:46
  3  TC Pijnenburg               25      6:12:23        5:37
  4  Westland Wil Vooruit A      27      6:14:02        7:16
  5  Ahoy/Pedaalridders/Spart    16      6:14:02        7:16
  6  District Zuid-Oost           9      6:14:23        7:37
  7  OWC Oldenzaal A             36      6:14:35        7:49
  8  Odder Cycle Club A (Den)     2      6:17:25       10:39
  9  Odder Cycle Club B (den)     3      6:18:00       11:14
 10  Raalte/CC75/Zwaluwen        44      6:18:00       11:14
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp