Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2e RABOBANK Oml.door Middag-Humsterland

                        Uitslag Rit in lijn over 125 km

                   TOPCOMPETITIE ELITE VROUWEN op 4 Juni 2005
                               org. NWV Groningen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   21 Visser, Adrie            Van Bemmelen - AA Drink      3:18:31
  2    5 Gunnewijk, Loes          Vrienden vh Platteland        z.t.
  3   33 Grimberg, Arenda         Therme Skin Care              z.t.
  4    1 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
  5   17 van Alebeek, Sissy       Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
  6    6 de Koning, Aukje         Vrienden vh Platteland        z.t.
  7   24 de Goede, Suzanne        Van Bemmelen - AA Drink      3:19:00     0:29
  8   28 Wild, Kirsten            @Work Cycling Team            z.t.
  9  146 Vos, Marianne            Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 10   23 Carrigan, Sara           Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 11   45 Mansveld, Debby          Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 12   40 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 13   35 Hillenga, Angela         Therme Skin Care              z.t.
 14   20 Groenveld, Josephine     Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 15   91 van Dongen-Cools,Jolanda RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 16   74 Vermeiren, Katleen       Merida Ld - WV Eemland       3:23:47     5:16
 17   25 Spijkerman, Bertine      @Work Cycling Team            z.t.
 18   68 Profijt, Marije          Westland Wil Vooruit          z.t.
 19  150 Knetemann, Roxane        Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 20   41 Belleter, Veronique      Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 21  138 de Vocht, Liesbet        KSV Deerlijk-WC Noordzee      z.t.
 22   37 Linthorst, Francis       Therme Skin Care              z.t.
 23   42 Davies, Emma             Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 24   66 Braam, Elisabeth         Westland Wil Vooruit          z.t.
 25    3 van Dongen, Minke        Vrienden vh Platteland        z.t.
 26  112 Verstraten, Monique      Willebrord Wil Vooruit       3:25:45     7:14
 27  123 de Voogd, Heidi          Leerfashion-NW Hoek-Stor      z.t.
 28   29 Wallaard, Jaccolien      @Work Cycling Team            z.t.
 29   81 Klep, Inge               Weijers-Eikhout Mov Lady      z.t.
 30   57 Bekkering, Eyelien       DSB-Bank Groningen            z.t.
 31   73 van der Wiel, Frederika  Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 32   36 Hierckens, Corine        Therme Skin Care              z.t.
 33  148 van Veen, Suzanne        Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 34  145 Groenewegen, Maxime      Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 35   34 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 36   78 Kuiper, Suzanne          Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 37   97 van de Berg, Debby       EBH Advocaten - Limburg       z.t.
 38  137 Geldhof, Ilse            KSV Deerlijk-WC Noordzee      z.t.
 39    4 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 40   58 Bekkering, DaniŰlle      DSB-Bank Groningen            z.t.
 41   70 van Veghel, Sandra       Westland Wil Vooruit          z.t.
 42  132 Nijhof, Femke            L÷wik-Zwaluw-Raalte           z.t.
 43   27 Markerink, Loes          @Work Cycling Team            z.t.
 44   38 Mos, Christine           Therme Skin Care              z.t.
 45  129 Coolen, Mischa           L÷wik-Zwaluw-Raalte           z.t.
 46   75 Mulders, Catharina       Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 47    2 Bosman, Andrea           Vrienden vh Platteland        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.780 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon