Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

HOLLAND HILLS CLASSIC

                          Uitslag Omloop over 125,9 km

                       Wedstrijd datum: 14 Augustus 2005
                           FINALE @WORK TOPCOMPETITIE

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   48 Valen, Anita             Vlaander Caprison/T Inte     3:22:03
  2  158 Worrack, Trixi           Equipe Nurnberger Vers.      3:22:04     0:01
  3   34 Grimberg, Arenda         Therme Skin Care             3:24:24     2:21
  4   21 Groenveld, Josephine     Van Bemmelen - AA Drink      3:25:53     3:50
  5   22 Bates, Nathalie          Van Bemmelen - AA Drink      3:26:02     3:59
  6   38 Linthorst, Francis       Therme Skin Care             3:26:03     4:00
  7   11 Melchers-van Poppel,Mirj Buitenpoort-Flexpoint Tm     3:26:51     4:48
  8  157 Wood, Oenone             Equipe Nurnberger Vers.       z.t.
  9   20 de Goede, Suzanne        Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 10   35 Henrion, Ladivine        Therme Skin Care              z.t.
 11   33 Duster, Sarah            Therme Skin Care              z.t.
 12    1 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
 13   24 Visser, Adrie            Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 14   41 Werner, Laure            Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 15    4 Gunnewijk, Loes          Vrienden vh Platteland        z.t.
 16   36 Hierckens, Corine        Therme Skin Care              z.t.
 17   28 Markerink, Loes          @Work Cycling Team            z.t.
 18   12 Rombouts, Sandra         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 19   44 Goor, Sofie              Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 20   47 van Dromme, Sharon       Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 21   46 Pieters, Cindy           Vlaander Caprison/T Inte     3:26:57     4:54
 22   30 Spijkerman, Bertine      @Work Cycling Team           3:27:11     5:08
 23   17 Bates, Katharine         Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 24  139 de Vocht, Liesbet        KSV Deerlijk-WC Noordzee      z.t.
 25  105 Brok, Janne              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 26   23 van Alebeek, Sissy       Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 27   78 Sterckx, Kathleen        Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 28    8 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 29   43 Goldsmith, Charlotte     Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 30  166 Azzini, Emanuela         Nobili Rubinetterie           z.t.
 31   13 Serup, Linda             Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 32  154 Liebig, Tina             Equipe Nurnberger Vers.      3:27:18     5:15
 33   45 Mansveld, Debby          Vlaander Caprison/T Inte     3:27:30     5:27
 34  164 Vzesniauskaite, Modesta  Nobili Rubinetterie           z.t.
 35    6 Slappendel, Iris         Vrienden vh Platteland        z.t.
 36   32 Wild, Kirsten            @Work Cycling Team            z.t.
 37  155 Stumpf, Claudia          Equipe Nurnberger Vers.       z.t.
 38  156 Wichmann, Anke           Equipe Nurnberger Vers.       z.t.
 39   26 Hassink, Areke           @Work Cycling Team            z.t.
 40   84 Ringlever, Linda         Weijers-Eikhout Mov Lady     3:28:59     6:56

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.387 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon