Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25ste Omloop van de Hoeksche Waard

                         Uitslag Rit in lijn over 95 km

             Wedstrijd voor Amateurs A en Masters A op 28 Mei 2005
                              Autobedrijf Jan Snel

Klas  Deelnemer                   Ploeg                            Licentie

  1   22 Koppers, Robbert         Restore Cycling A              NED    11167
  2   23 van Rijn, Maurice        Restore Cycling A              NED    11018
  3   58 Schuit, Jacques          WC Princenhage A               NED    11217
  4    6 Borsboom, Emiel          WTC Woerden                    NED    10329
  5   21 den Hoed, Marc           Restore Cycling A              NED    10976
  6   68 Planting, Arjan          HSK Trias                      NED    11075
  7    1 van Haare, Pascal        WV De Maaskant                 NED    10864
  8   49 Kuijvenhoven, Marco      Westland Wil Vooruit 1         NED    10975
  9   44 Tettelaar, Jaco          RCMD De Coureur                NED    11198
 10   91 Ceelen, Henk             R en TC Groenewoud             NED    11010
 11    8 Veldkamp, Wilfred        WTC Woerden                    NED    10336
 12  142 Hendriks, Matthieu       Individueel                    NED    10320
 13   25 Hack, Patrick-Dirk       Restore Cycling A              NED    11225
 14  101 Hagedoorn, Erik-Jan      GRTC Excelsior                 NED    11160
 15   60 Schouten, Martin         WC Princenhage A               NED    11287
 16   31 van Essen, Ferdinand     HWV Lorini Bikewear            NED    10114
 17   43 Jordaan, Peter           RCMD De Coureur                NED    10059
 18  147 Hofstede, Harrie         Individueel                    NED    10064
 19   33 Kuiper, Michiel          HWV Lorini Bikewear            NED    10600
 20  121 Weeda, Hans              PRC Delta                      NED    10395
 21   92 Weijers, Lars            R en TC Groenewoud             NED    11228
 22   28 van Leeuwen, Rob         Restore Cycling B              NED    11037
 23   10 Blom, Luit               WTC Woerden                    NED    10630
 24   27 Heiberg, Chris           Restore Cycling B              NED    11270
 25   26 Cairns, Evert            Restore Cycling B              NED    11139
 26   39 Dudok, Tjeerd            De Pedaalridders Made          NED    10229
 27    7 van Putten, Harry        WTC Woerden                    NED    10779
 28   67 Pigge, Selmar            HSK Trias                      NED    11268
 29  122 Meerkerk, Erik           PRC Delta                      NED    10063
 30  108 Vrauwdeunt, Edwin        De Hoekse Renners              NED    10930
 31  141 Boom, Tjerk              Individueel                    NED    10741
 32    3 Verdijk, Gert            WV De Maaskant                 NED    10807
 33   48 van den Blink, Joost     Westland Wil Vooruit 1         NED    10883

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.574 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon