Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e BATAVUS RONDE VAN ZUID-FRIESLAND

                       Uitslag Rit in lijn over 160,8 km

            Beloften Competitie 2005 te Heerenveen op 23 April 2005
                 Organisatie: Stichting Wieler Promotie Olympia

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   45 Rijntjes, Daan           vHemert Grp-Jonge Renner     3:35:14
  2  156 SpringintVeld, Joost     WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
  3   31 Fransen, Rick            RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  4   14 Goesinnen, Floris        Team Moser-AH-Trentino        z.t.
  5    8 Stroetinga, Wim          Löwik Meub - vLosser ins     3:35:31     0:17
  6   46 Botter, Sjoerd           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  7  155 Kers, Koos-Jeroen        WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
  8   32 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  9   24 Wesseling, Marco         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 10  174 Vissers, Job             Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 11   63 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 12  132 Binnenpoorte, Erwin      RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 13   50 Vercammen, Jorgen        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 14  163 Sipkema, Willem-Sytse    Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 15   19 Hagen, Kees              vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 16   97 de Boer, Menno           Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 17  143 Verschoor, Jochem        West Frisia/WV Olympia        z.t.
 18   92 Pronk, Leander           Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 19  112 van de Vreede, John      De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 20  127 Asbroek, Niek            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 21  123 Lamberts, Marcel         Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 22  149 de Visser, Roy           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 23   91 Peetoom, Dirk            Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 24  150 Bongaards, John          Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 25  142 van Nuil, Hidde          West Frisia/WV Olympia        z.t.
 26   75 Moek, Johan              Meteoor - Assen Roden         z.t.
 27  178 Zwekars, Rob             UWTC de Volharding            z.t.
 28  175 van Emben, Jos           UWTC de Volharding            z.t.
 29  129 Kappert, Huub            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 30  101 Pieters, Niels           Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 31   90 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 32  100 Stajkovac, Bozidar       Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 33   67 van den Berg, Jim        WV Eemland                    z.t.
 34  162 van Heeswijk, Jasper     Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 35  110 Jonker, Wilco            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 36   88 Brinkhuis, Rolf          Achterhoek 2000               z.t.
 37   64 Lindeman, Adrie          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 38  117 Wittenberg, Sebastiaan   PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 39   10 van Groen, Arnoud        Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 40  128 Krukkert, Jan Willem     RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 41   52 van Oosterhout, Bram     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42   57 Bleuming, Raymon         WRV de Peddelaars             z.t.
 43  106 Nijman, Thomas           Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 44  109 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 45   25 Berk, Robert             HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 46   27 Schouten, Douwe          HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 47  131 Groenewold, Roderik      RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 48  169 Daling, Robin            Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 49  135 Solberg, Mark            Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 50  146 Kneppers, Paul           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 51  121 Helmink, Dave            Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 52  139 van Dijk, Bert           West Frisia/WV Olympia        z.t.
 53   29 Rensen, Ewout            HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 54   55 Bisschop, Jelle          WRV de Peddelaars             z.t.
 55   44 Verstegen, Erik          vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 56   72 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 57  120 Westerbos, Bas           PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 58  173 Van Stratum, Erik        Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 59   20 Dijkxhoorn, Rikke        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 60  141 Coers, Rudy              West Frisia/WV Olympia        z.t.
 61    1 de Graaff, Boudewijn     Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 62   11 Soepenberg, Ger          Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 63   48 Commandeur, Sjoerd       vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 64    4 van der Putten, Mike     Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 65  115 Konijnenburg, Paul       PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 66  133 Verbist, Jos             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 67   98 Gootjes, Hugo            Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 68  107 Huisman, Jos             Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 69  164 Hooghiermster, Rene      Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 70  144 Bergsma, Jorrit          West Frisia/WV Olympia        z.t.
 71  165 van der Beek, Erik       Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 72   43 Rentmeester, Niek        vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 73  102 van Hage, Klaas          Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 74   58 van Duuren, Aloys        WRV de Peddelaars             z.t.
 75   30 Wiersma, Jeffrey         HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 76   34 Meijer, Mark             RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 77  151 Akkerman, Jeroen         WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 78  104 Mollema, Bauke           Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 79   99 Hopman, Erik             Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 80   95 van Lakerveld, Erik      Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 81   56 Knapper, Erwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 82   16 Paas, Maikel             Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 83  176 Kooiman, Erik Jan        UWTC de Volharding            z.t.
 84   23 van der Velde, Alain     vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 85   85 Aalders, Bram            Achterhoek 2000               z.t.
 86  168 Wierstra, Ronald         Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 87   65 Naber, Arent             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 88   54 de Winter, Lauran        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 89   66 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 90   53 Mandemakers, Maarten     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 91   51 Israel, Pieter           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 92   73 de Blaauw, Niels         Meteoor - Assen Roden         z.t.
 93  145 van der Helm, Gijs       Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 94    7 Nagelhout, Berry         Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 95   28 de Kok, Stefan           HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 96    9 Reef, Marc               Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 97  170 de Voogd, Rik            Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 98   86 Geelen, Frans            Achterhoek 2000               z.t.
 99  159 Jacobs, Roel             Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
100   94 Disseldorp, Rob          Alcm Victrix / SWABO          z.t.
101  158 van Haren, Joost         Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
102  157 van Amerongen, Sander    Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
103  172 van Bekkum, Erik         Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
104   47 Sluimer, Kevin           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
105   81 Pelgrim, Koen            WV 't Stadion                 z.t.
106    5 van Stiphout, Addy       Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
107  118 Schouten, John           PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
108   12 Zijlstra, Sipke          Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
109   89 Groot Zevert, Bart       Achterhoek 2000               z.t.
110  166 van der Schaaf, Tjeerd   Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
111  167 Koopmans, Jasper         Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
112   68 Vermeer, Tom             WV Eemland                    z.t.
113   76 Timmer, Paul             Meteoor - Assen Roden         z.t.
114   61 Koote, Tim               WSV Emmen - Sanders           z.t.
115  134 Goofers, Rik             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
116   26 van Dijk, Peter          HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
117  177 Sikking, Frank           UWTC de Volharding            z.t.
118  105 Buist, Jeffrey           Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
119  130 Kelder, Jesper           RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
120   15 Nannes, Jochem           Team Moser-AH-Trentino        z.t.
121   35 Van Weerd, Joost         RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
122  119 Schreurs, Leander        PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
123   80 Grit, Jeroen             WV 't Stadion                 z.t.
124   36 Lammerink, Ties          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
125   79 Andréa, Erik             WV 't Stadion                 z.t.
126  153 de Jager, Gijs           WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
127   83 van der Sanden, Maarten  WV 't Stadion                 z.t.
128   49 van Loon, Patrick        Willebrord Wil Vooruit        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.826 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten