Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

27e KOGA MIYATA RACE VOOR JUNIOREN

                       Uitslag Rit in lijn over 107,5 km

                         te Heerenveen op 23 April 2005
                 Organisatie: Stichting Wieler Promotie Olympia

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   27 Vermeltfoort, Coen       WRV De Peddelaars A          2:27:47
  2   82 Kamphuis, Sebastiaan     OWC Oldenzaal A               z.t.
  3  128 Kreder, Dennis           DGR Vorselaar                 z.t.
  4  147 van der Lijn, Robin      RC Jan van Arckel B           z.t.
  5   34 Luyt, Dennis             Uithoorn-Amstel-Olym A        z.t.
  6   83 van Blanken, Mart        OWC Oldenzaal A               z.t.
  7  136 van Bekkum, Rob          JvR de Batauwers              z.t.
  8   76 van der Kruk, Mark       Alcmaria Vitrix               z.t.
  9  129 Vrijmoed, Maurice        DGR Vorselaar                 z.t.
 10   59 Blom, Niels              Kennemerland-Frisia A         z.t.
 11   43 Beenes, Björn            De Hypotheker-NWVG A          z.t.
 12   78 Terpstra, Mike           Alcmaria Vitrix              2:27:55     0:08
 13   48 Osinga, Wierd            De Hypotheker NWVG B          z.t.
 14   23 Bezemer, Thijs           Ahoy-Pedaalrid-Spartaan      2:28:06     0:19
 15  100 Brus, Marco              WV Schijndel                  z.t.
 16   89 Keizer, Martijn          WV De Stormvogels             z.t.
 17  116 van Ede, Ramon           WV Het Stadion                z.t.
 18   10 Schreurs, Tim            District Noord Holand         z.t.
 19   35 Jun, Lars                Uithoorn-Amstel-Olym A        z.t.
 20  130 Boersma, Jildert         Friesche Leeuw-Otto Ebb       z.t.
 21   95 Bovenhuis, Robert        WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 22   53 Vermeulen, Jeff          TWC Pijnenburg-Aquadraat      z.t.
 23  101 Boeijen, Daan            WV Schijndel                  z.t.
 24  120 Ebben, Martijn           Raalte-CC'75-Zwaluwen A       z.t.
 25   92 van den Berg, Thijs      WV Uden                       z.t.
 26   57 Tjapkes, Gijs-Jan        Stormvolgels B                z.t.
 27   33 Witjes, Jimmy            RC De Hoekse Renners          z.t.
 28    7 Kuster, Teun             District Oost                 z.t.
 29   98 Bijnagie, Jeroen         DRC De Mol                    z.t.
 30  139 Brake, Remco             AXA Vallaeirenners            z.t.
 31  106 Bults, Michiel           WSV Emmen A                   z.t.
 32   91 Mikkers, Jan             WV Uden                       z.t.
 33   25 Atzori, Umberto          WRV De Peddelaars A           z.t.
 34  131 Faber, Rutmer            Friesche Leeuw-Otto Ebb       z.t.
 35  109 Eising, Herm             WSV Emmen B                   z.t.
 36   38 Pol, Jori                Uithoorn-Amstel-Olym B        z.t.
 37   56 Erkelens, Dolf           Stormvolgels B                z.t.
 38   84 Posthuma, Tim            OWC Oldenzaal A               z.t.
 39   96 Lubbers, Emiel           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 40   80 Knol, Martijn            KWC Kampen-NWH-Lorini         z.t.
 41   54 Bestebreurtje, Joey      TWC Pijnenburg-Aquadraat      z.t.
 42   68 Dekker, Arjan            UWTC De Volharding B          z.t.
 43   73 Kerkhof, Olaf            WV Eemland                    z.t.
 44  110 Deekens, Gerke           WSV Emmen B                   z.t.
 45   55 Clermonts, Glenn         Stormvolgels B                z.t.
 46   69 de Boo, Niels            UWTC De Volharding B          z.t.
 47    2 Huiting, Vincent         WV Olympia                    z.t.
 48   21 Sijm, Hugo               HRTC Hoorn                    z.t.
 49   37 de Groot, Richard        Uithoorn-Amstel-Olym B        z.t.
 50  118 Marissink, Steven        Raalte-CC'75-Zwaluwen A       z.t.
 51  119 Achterkamp, Erik         Raalte-CC'75-Zwaluwen A       z.t.
 52   88 de Haan, Bas             WV De Stormvogels             z.t.
 53  144 de Vette, Kevin          HSK Trias B                   z.t.
 54  108 Tapper, Jarno            WSV Emmen A                   z.t.
 55   72 Fransen, Timo            ARTV De Adelaar               z.t.
 56  149 Hoekert, Rick            De Ijsselstreek               z.t.
 57    6 Tjalma, Sven Abe         District Noord                z.t.
 58   31 Koeman, Bjorn            RC De Hoekse Renners          z.t.
 59    8 Schulting, Peter         District Oost                 z.t.
 60   32 van 't Geloof, Arie      RC De Hoekse Renners          z.t.
 61   39 van Vliet, Luuk          Uithoorn-Amstel-Olym B        z.t.
 62   40 Breemes, Stefan          Uithorn-Amstel-Olym C         z.t.
 63  125 Sleumer, Richard         Achterhoek B                  z.t.
 64   24 van Winden, Dennis       Ahoy-Pedaalrid-Spartaan       z.t.
 65  114 Beemsterboer, Marcel     HSC De Bataaf                 z.t.
 66  132 Nauta, Rienk             Friesche Leeuw-Otto Ebb       z.t.
 67   81 Vijn, Marco              KWC Kampen-NWH-Lorini         z.t.
 68   19 Mol, Robbert-Jan         HRTC Hoorn                    z.t.
 69   90 van der Velde, Jeffrie   WV De Stormvogels             z.t.
 70  148 Bos, Jan                 De Ijsselstreek               z.t.
 71   71 Weerts, Lennart          ARTV De Adelaar               z.t.
 72   94 Hidding, Egbert          WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 73  135 Asjes, Jelmer            DTS Zaandam                   z.t.
 74  138 Frederiks, Richard       JvR de Batauwers              z.t.
 75  137 van Berkel, Patrick      JvR de Batauwers              z.t.
 76   97 Gödde, Leo               DRC De Mol                    z.t.
 77   28 van Rijswijk, Bryan      WRV De Peddelaars B           z.t.
 78   52 Hartogs, Ivar            TWC Pijnenburg-Aquadraat      z.t.
 79   70 van der Raadt, Jori      ARTV De Adelaar               z.t.
 80   42 Bekker, Danny            Uithorn-Amstel-Olym C         z.t.
 81   14 Berends, Geert           WRV De Peddelaars C           z.t.
 82   18 Oome, Pim                RC Jan van Arckel A           z.t.
 83   99 Van Wanrooij, Arnout     DRC De Mol                    z.t.
 84   20 Huenders, Mitchell       HRTC Hoorn                    z.t.
 85   75 van den Hengel, John     WV Eemland                    z.t.
 86   79 van Dijk, Remco          KWC Kampen-NWH-Lorini         z.t.
 87   51 Vroome, Nicky            HSK Trias A                   z.t.
 88   44 Minnema, Alec            De Hypotheker-NWVG A          z.t.
 89  142 van Dijk, Rik            HSK Trias B                   z.t.
 90   26 Hulzebos, Barry          WRV De Peddelaars A           z.t.
 91   86 Groote Punt, Henk Jan    OWC Oldenzaal B               z.t.
 92  145 Kros, Thijs              RC Jan van Arckel B           z.t.
 93   93 Schwaner, Willem         WV Uden                       z.t.
 94   65 Kamphuis, Milan          UWTC De Volharding A          z.t.
 95   45 Spijkerman, Herman       De Hypotheker-NWVG A          z.t.
 96  146 Pesselse, Tijmen         RC Jan van Arckel B           z.t.
 97  143 Heemskerk, Robert        HSK Trias B                   z.t.
 98  104 Molenaar, Dennis         Flevorenners'97-Adelaar       z.t.
 99   15 Limburg, Theo            WRV De Peddelaars C           z.t.
100   22 Schmidt, Yondi           Ahoy-Pedaalrid-Spartaan       z.t.
101   60 van Wel, Ruud            Kennemerland-Frisia A         z.t.
102   85 Eenkhoorn, Jeffrey       OWC Oldenzaal B               z.t.
103   64 Schep, Ronald            UWTC De Volharding A          z.t.
104   61 van Wezop, Dennis        Kennemerland-Frisia B         z.t.
105  117 Sluis, Bas               WV Het Stadion                z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.645 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten