Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS VAN DE HAARLEMMERMEER

                        Uitslag Wegwedstrijd over 161 km

                       Wedstrijd datum: 25 September 2005
            HSC de Bataaf ism Project Haarlemmermeer 150jr Toekomst

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  126 Schep, Peter             AXA Pro cycling team         3:34:16
  2  125 Terpstra, Niki           AXA Pro cycling team         3:34:25     0:09
  3   29 de Haan, Sierk-Jan       B&E-cycling Team              z.t.
  4    7 Alma, Marcel             Trientalis/APAC-cyc.team     3:34:37     0:21
  5   85 van Grinsven, Marc       Team Wilton/Snel/AAdrink      z.t.
  6  124 Stam, Danny              AXA Pro cycling team          z.t.
  7   25 Bruin, Ivor              B&E-cycling Team              z.t.
  8    4 van Groen, Arnoud        Team Lowik Meub./Losser       z.t.
  9   26 Klomp, Aldo              B&E-cycling Team              z.t.
 10   18 van Emden, Jos           Bert Story Piels              z.t.
 11   65 van Lakerveld, Erik      Swabo-Wielerploeg            3:34:39     0:23
 12   27 Lormans, Sander          B&E-cycling Team             3:34:44     0:28
 13   55 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix             3:34:45     0:29
 14   52 de Koning, Guido         BRC Kennemerl.-Scholten       z.t.
 15   90 van Bavel, Alexander     Team Wilton/Snel/AAdrink      z.t.
 16   43 Asbroek, Niek            RSE-cycling Team              z.t.
 17   54 Haakman, Tino            BRC Kennemerl.-Scholten      3:34:54     0:38
 18    2 Stroetinga, Wim          Team Lowik Meub./Losser       z.t.
 19   28 Pieters, Niels           B&E-cycling Team              z.t.
 20   31 Heeswijk, Jasper         LSE Villapark Lingemeer       z.t.
 21   15 Lenferink, Maarten       Bert Story Piels              z.t.
 22   30 Jacobs, Marcel           B&E-cycling Team              z.t.
 23   87 Lust, Martijn            Team Wilton/Snel/AAdrink      z.t.
 24   91 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster Zd-Limb      z.t.
 25   44 ter Schure, Vincent      RSE-cycling Team              z.t.
 26    5 Soepenberg, Ger          Team Lowik Meub./Losser       z.t.
 27   50 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerl.-Scholten       z.t.
 28   17 Wallaard, Arno           Bert Story Piels              z.t.
 29   14 Lenferink, Jasper        Bert Story Piels              z.t.
 30   79 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 31    3 Reef, Marc               Team Lowik Meub./Losser       z.t.
 32  123 Slippens, Robert         AXA Pro cycling team          z.t.
 33    1 Timmer, Albert           Team Lowik Meub./Losser      3:35:05     0:49
 34  114 Moek, Johan              WV Meteoor Assen Roden       3:35:36     1:20
 35   78 Procee, Johan            De Hypotheker / NWVG          z.t.
 36   83 Vermeer, Tom             WV Eemland                    z.t.
 37   77 Mollema, Bauke           De Hypotheker / NWVG         3:35:44     1:28
 38   86 van Katwijk, Ferdi       Team Wilton/Snel/AAdrink      z.t.
 39   32 de Groot, Wouter         LSE Villapark Lingemeer      3:35:47     1:31
 40   11 Woestenberg, Peter       Trientalis/APAC-cyc.team      z.t.
 41   81 Koelewijn, Klaas         WV Eemland                    z.t.
 42  106 Jonkman, GeertJan        West-Frisia/WV Heerenvee      z.t.
 43   74 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker / NWVG          z.t.
 44   84 van Oostende, Jorg       WV Eemland                    z.t.
 45  100 van de Meent, Eric       Het Stadion                   z.t.
 46   75 Veldkamp, Evert-Jan      De Hypotheker / NWVG         3:35:50     1:34
 47   63 Altewischer, Werner      Swabo-Wielerploeg             z.t.
 48  104 Verschoor, Jochem        West-Frisia/WV Heerenvee      z.t.
 49   19 Berk, Johan              HSK Trias/Witte Kruis         z.t.
 50   49 Dekker, Nan-Simon        BRC Kennemerl.-Scholten       z.t.
 51   61 van der Straaten,Norbert Swabo-Wielerploeg             z.t.
 52  119 Smit, Dennis             HSC de Bataaf                 z.t.
 53   36 van Zimmeren, Werner     LSE Villapark Lingemeer      3:35:54     1:38
 54  108 van Leusen, Leon         West-Frisia/WV Heerenvee      z.t.
 55   12 de Haan, Folkert         Trientalis/APAC-cyc.team      z.t.
 56   98 van der Sanden, Maarten  Het Stadion                   z.t.
 57   71 Kers, Koos Jeroen        Team Amsterdam                z.t.
 58   76 Groeneveld, Mathijs      De Hypotheker / NWVG          z.t.
 59   89 Fictoor, David           Team Wilton/Snel/AAdrink      z.t.
 60   46 Boom, Bart               RSE-cycling Team              z.t.
 61   48 Poppe, Jeroen            RSE-cycling Team              z.t.
 62   41 Verheul, Oscar           Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 63   10 Bronkhorst, Harm         Trientalis/APAC-cyc.team      z.t.
 64   21 de Kok, Walter           HSK Trias/Witte Kruis         z.t.
 65   34 van Zandbeek, Mart       LSE Villapark Lingemeer      3:35:58     1:42
 66   24 Springintveld, Erik      HSK Trias/Witte Kruis         z.t.
 67    8 Smits, Florian           Trientalis/APAC-cyc.team      z.t.
 68   37 Akkerman, Jeroen         Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 69   45 Jansman, Dave            RSE-cycling Team              z.t.
 70    9 Klootwijk, Bertil        Trientalis/APAC-cyc.team      z.t.
 71  105 Coers, Rudy              West-Frisia/WV Heerenvee      z.t.
 72   70 Leliveld, Dennis         Team Amsterdam                z.t.
 73   13 Wallaard, Freek          Bert Story Piels              z.t.
 74   22 Ritzervelt, Erwin        HSK Trias/Witte Kruis         z.t.
 75  121 Mouris, Jens             AXA Pro cycling team         3:36:05     1:49
 76   42 Weening, Vincent         Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 77   38 van den Berg, Elbert     Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 78    6 Stougje, Martijn         Team Lowik Meub./Losser       z.t.
 79   88 van de Weijer, Jeroen    Team Wilton/Snel/AAdrink     3:36:15     1:59
 80   16 Vriend, Rudy             Bert Story Piels             3:37:30     3:14

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.084 km/u


Ploegen klassering

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil 1 AXA Pro cycling team 21 10:43:18 2 B&E-cycling Team 5 10:43:39 0:21 3 Team Wilton/Snel/AAdrink 15 10:44:16 0:58 4 Team Lowik Meub./Losser 1 10:44:25 1:07 5 Bert Story Piels 3 10:44:25 1:07 6 BRC Kennemerl.-Scholten 9 10:44:33 1:15 7 RSE-cycling Team 8 10:45:33 2:15 8 WV Eemland 14 10:46:17 2:59 9 Trientalis/APAC-cyc.team 2 10:46:18 3:00 10 Swabo-Wielerploeg 11 10:46:19 3:01 11 LSE Villapark Lingemeer 6 10:46:35 3:17 12 De Hypotheker / NWVG 13 10:47:07 3:49 13 West-Frisia/WV Heerenvee 18 10:47:31 4:13 14 HSK Trias/Witte Kruis 4 10:47:42 4:24 15 Rietveld-WTC Wielerteam 7 10:47:57 4:39
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon