Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Wielerronde Haarlemmerliede/Spaarnwoude

                       Uitslag Rit in lijn over 168,5 km

                         Wedstrijd datum: 19 Maart 2005
                                    RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  118 van Grinsven, Marc       Dommelstreek/TrapMetLust     4:11:14
  2  108 Clevers, Sjors           WV 't Stadion                 z.t.
  3  113 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  4   92 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
  5  102 Verstraten, Jean-Pierre  Willebrord Wil Vooruit       4:11:22     0:08
  6   41 Hartog, Arno             Rabobank Hoekse Renners      4:12:06     0:52
  7   19 Berk, Johan              HSK Trias-HetWitte Kruis     4:12:08     0:54
  8   87 Robroek, Bas             WC Midden-Limburg            4:12:09     0:55
  9  127 Rozenveld, Roland        Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 10  115 Kerkdijk, Chris          Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 11  111 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 12   31 Dekker, Bert             Rabobank -Jan van Arckel     4:12:15     1:01
 13   30 Konijnenburg, Paul       PRC Delta                     z.t.
 14  114 van de Vreede, John      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 15   25 Raadtgever, Dennis       PRC Delta                     z.t.
 16   43 Verbist, Jos             RTC Buitenlust                z.t.
 17  117 Vissers, Job             Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 18   80 Huizinga, Stefan         V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
 19   22 de Kok, Walter           HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 20   34 Slager, Stefan           Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 21  130 van der Knaap, Ramon     Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 22   74 van Houts, Rudi          TWC Tempo - BMV               z.t.
 23   68 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster              z.t.
 24   17 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                 z.t.
 25    2 Lems, Dennis             DRC de Mol                    z.t.
 26  101 van Oosterhout, Bram     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 27   64 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 28   21 de Keijzer, Stijn        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 29  126 van Haren, Joost         Maaskant/Uden/Brabant2dz      z.t.
 30  109 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 31   47 Hoeben, Richard          RTC Buitenlust               4:12:45     1:31
 32   23 Ritzervelt, Erwin        HSK Trias-HetWitte Kruis     4:12:52     1:38
 33  125 Weijers, Frank           Maaskant/Uden/Brabant2dz     4:13:04     1:50
 34   93 v.d. Sman, Ruud          Westland Wil Vooruit         4:13:13     1:59
 35   91 Meijer, Erwin            Westland Wil Vooruit          z.t.
 36   65 La Grand, Detlef         TWC Het Snelle Wiel          4:13:26     2:12
 37   84 Smith, Raynold           V Hemert Grp-DeJongRenne     4:13:30     2:16
 38   55 van Erp, Robert          TWC de Kempen                4:17:08     5:54
 39  123 Konisser, Roy            Maaskant/Uden/Brabant2dz      z.t.
 40   81 Botter, Sjoerd           V Hemert Grp-DeJongRenne     4:17:18     6:04
 41    1 Castein, Corne           DRC de Mol                    z.t.
 42   60 Vanderhoydonks, Werner   TWC de Kempen                4:17:32     6:18
 43   10 Slaman, Jorrit           GRTC Excelsior                z.t.
 44  136 de Bruijn, Jimmy         ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
 45   95 van der Helm, Gijs       Westland Wil Vooruit          z.t.
 46  100 van Haaften, Marco       Willebrord Wil Vooruit       4:17:37     6:23
 47   27 van Dijk, Emiel          PRC Delta                     z.t.
 48   36 Wolthuis, Bart           Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 49   35 Vendrig, Bart            Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 50   12 Visser, Frank            GRTC Excelsior               4:18:19     7:05
 51   96 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
 52   94 van der Valk, Rick       Westland Wil Vooruit          z.t.
 53    3 Lems, Rene               DRC de Mol                   4:18:23     7:09
 54   48 Klerkx, Willem           RTC Buitenlust               4:18:24     7:10
 55    7 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior               4:18:26     7:12
 56  122 de Haan, Antoine         Maaskant/Uden/Brabant2dz      z.t.
 57   86 Habets, Marc             WC Midden-Limburg             z.t.
 58   90 Rongen, Jan              WC Midden-Limburg             z.t.
 59   45 Brouwers, Bart           RTC Buitenlust                z.t.
 60   29 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                    4:18:29     7:15
 61   88 Janssen, Jeroen          WC Midden-Limburg            4:19:04     7:50

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.241 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp