Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Groningen

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                      Ronde van Groningen op 12 Maart 2005
                                     Inhome

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   13 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker-NWV Gronin     4:08:40
  2   31 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  3    1 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
  4  108 Boom, Bart               RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
  5   43 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars             z.t.
  6   17 de Haan, Sierk-Jan       De Hypotheker-NWV Gronin     4:08:44     0:04
  7   44 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars            4:08:54     0:14
  8  111 Bastiaans, Jabik-Jan     Team Amsterdam               4:09:01     0:21
  9   38 Steigenga, Sierd         UWTC de Volharding           4:09:10     0:30
 10   15 Luikens, Frank           De Hypotheker-NWV Gronin     4:10:35     1:55
 11   48 van Duuren, Aloys        WRV de Peddelaars             z.t.
 12   33 Poelstra, Thijs          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 13   98 Altewischer, Werner      SWABO                        4:10:46     2:06
 14  112 Leliveld, Dennis         Team Amsterdam                z.t.
 15   39 Kompier, Edwin           UWTC de Volharding            z.t.
 16   14 Veldkamp, Evert-Jan      De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 17   79 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 18   73 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 19   86 Westra, Lieuwe           WV Otto Ebbens               4:10:58     2:18
 20   52 Naber, Arent             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 21   51 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 22   37 van de Weijer, Jeroen    UWTC de Volharding            z.t.
 23   35 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 24   45 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars             z.t.
 25   85 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 26   63 Bijlsma, Jelle-Coen      WV de Kannibaal               z.t.
 27   60 Schreurs, Leander        WV de IJsselstreek            z.t.
 28   61 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 29   18 Groeneveld, Mathijs      De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 30   34 Slot, John               RTV Oldenzaalse OWC          4:11:40     3:00
 31   91 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000              4:12:03     3:23
 32   66 Kerstholt, John          WV de Kannibaal              4:12:13     3:33
 33    7 Stajkovac, Bozidar       BRC Kennemerland             4:12:21     3:41
 34    2 Pronk, Ruud              Alcmaria Victrix              z.t.
 35   56 Boekelo, Jeroen          WV de IJsselstreek            z.t.
 36   47 Beltman, Otmar           WRV de Peddelaars             z.t.
 37   16 van den Berg, Pim        De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 38    4 Peetoom, Dirk            Alcmaria Victrix             4:17:01     8:21
 39  106 Poppe, Jeroen            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.606 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens