Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

40ste Ronde van Gelderland - VROUWEN

                        Uitslag Rit in lijn over 140 km

                      @WORK Topcompetitie op 16 April 2005
                                     @WORK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   24 de Goede, Suzanne        Van Bemmelen - AA Drink      3:35:45
  2   12 Hennes, Tanja            Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
  3   28 Wild, Kirsten            @Work Cycling Team            z.t.
  4    5 Gunnewijk, Loes          Vrienden vh Platteland        z.t.
  5  146 Vos, Marianne            Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
  6    1 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
  7   23 Carrigan, Sara           Van Bemmelen - AA Drink      3:35:51     0:06
  8    9 Melchers-van Poppel,Mirj Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
  9   25 Spijkerman, Bertine      @Work Cycling Team           3:36:33     0:48
 10   45 Mansveld, Debby          Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 11   40 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 12   66 Witteveen, Claudia       Westland Wil Vooruit          z.t.
 13   73 Vermeiren, Katleen       Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 14   65 Profijt, Marije          Westland Wil Vooruit          z.t.
 15  147 Knetemann, Roxane        Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 16   41 Belleter, Veronique      Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 17   30 Helmink, Judith          @Work Cycling Team            z.t.
 18   27 Markerink, Loes          @Work Cycling Team            z.t.
 19   21 Visser, Adrie            Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 20  149 Groenewegen, Maxime      Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 21   37 Linthorst, Francis       Therme Skin Care              z.t.
 22   49 Cox, Leda                Vitron Wilstra Lorini         z.t.
 23   74 Mulders, Catharina       Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 24  151 van Veen, Suzanne        Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 25  145 van Dijk, Ellen          Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 26   29 Wallaard, Jaccolien      @Work Cycling Team            z.t.
 27   16 Serup, Linda             Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 28   20 Groenveld, Josephine     Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 29  137 de Vocht, Liesbet        KSV Deerlijk-WC Noordzee      z.t.
 30    7 Miggels, Kristy          Vrienden vh Platteland        z.t.
 31  102 van de Berg, Debby       EBH Advocaten - Limburg       z.t.
 32   14 Kozlikova, Lada          Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 33   44 Goor, Sofie              Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 34  129 Glasbergen, Jessica      L÷wik-Zwaluw-Raalte           z.t.
 35   43 Goldsmith, Charlotte     Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 36   18 Bates, Katharine         Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 37   17 van Alebeek, Sissy       Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 38   81 Klep, Inge               Weijers-Eikhout Mov Lady      z.t.
 39   11 Rombouts, Sandra         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 40   10 Koedooder, Vera          Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 41   32 Hassink, Areke           @Work Cycling Team            z.t.
 42  148 Leezer, Yvonne           Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 43   79 van Bennekom, Pauline    Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 44   19 Bates, Nathalie          Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 45   13 Neben, Amber             Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 46   48 Werner, Laure            Vlaander Caprison/T Inte     3:36:37     0:52
 47   42 Davies, Emma             Vlaander Caprison/T Inte     3:36:43     0:58
 48   46 Pieters, Cindy           Vlaander Caprison/T Inte      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.934 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon