Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

29ste Ronde van Gelderland - JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 140 km

                         Wedstrijd datum: 16 April 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  112 Brus, Marco              WV Schijndel                 3:20:47
  2  147 Kreder, Michel           DGR Cycling Team              z.t.
  3  105 Tjapkes, Gijs-Jan        WV De Stormvogels             z.t.
  4   59 Vermeulen, Jeff          TC Pijnenburg                 z.t.
  5  146 Kreder, Dennis           DGR Cycling Team              z.t.
  6   60 van der Velde, Ricardo   TC Pijnenburg                 z.t.
  7   23 Steijn, Harm             WV Noord-Veluwe               z.t.
  8  120 Eising, Herm             WSV Emmen                     z.t.
  9   97 Kamphuis, Sebastiaan     OWC Oldenzaal 1               z.t.
 10    9 van Blanken, Mart        District Oost                 z.t.
 11   54 Jun, Lars                Uith.+Amstel+Ulys.+Exc.2      z.t.
 12   35 Tijssen, Bart            TWC Maaslandster              z.t.
 13   21 van der Lijn, Robin      RC Jan van Arckel             z.t.
 14   37 Pruijn, Jan              RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 15   13 Luyt, Dennis             District Noord-Holland        z.t.
 16  106 van den Berg, Thijs      WV Uden                       z.t.
 17   20 Chaigneau, Robin         RC Jan van Arckel             z.t.
 18   10 van Bekkum, Rob          District Midden               z.t.
 19  113 Boeijen, Daan            WV Schijndel                  z.t.
 20  145 Vrijmoed, Maurice        DGR Cycling Team              z.t.
 21    2 Kuster, Teun             AR&TV De Adelaar              z.t.
 22    6 Boersma, Jildert         District Noord                z.t.
 23   92 Peetoom, Gerrit          Alcmaria Victrix              z.t.
 24   65 Kruijswijk, Steven       Westland Wil Vooruit          z.t.
 25   74 Nederlof, Tim            UWTC De Volharding            z.t.
 26  132 van Aurich, Tjeerd       WV Het Stadion                z.t.
 27  107 Mikkers, Jan             WV Uden                       z.t.
 28   51 Schreurs, Tim            Uith.+Amstel+Ulys.+Exc.1     3:20:50     0:03
 29   28 Dees, Tim                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 30   93 Vierbergen, Lars         Alcmaria Victrix             3:20:55     0:08
 31   64 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit         3:21:05     0:18
 32  116 Stegink, Jelmer          Flevorenners+de Adelaar       z.t.
 33   38 Akkermans, Thijs         RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 34   33 de Graaf, Rob            Ahoy,Pedaalrid,Spartaan       z.t.
 35   44 van Horik, Saviť         RTC Buitenlust                z.t.
 36  114 van der Sanden, Geert    WV Schijndel                 3:21:08     0:21
 37   32 Schmidt, Yondi           Ahoy,Pedaalrid,Spartaan       z.t.
 38    4 Bovenhuis, Robert        District Noord                z.t.
 39    8 Marissink, Steven        District Oost                 z.t.
 40   18 Hopman, Jan              District Zuid-Oost           3:22:40     1:53

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.836 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon