Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

A. Achterhes Profronde van Drenthe 2005

                       Uitslag Rit in lijn over 201,8 km

                           Hoogeveen op 9 April 2005
                   2e Wedstrijd in KNWU Topserie Mannen 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  1  125 Sieberg, Marcel          Team Lamonta                 5:07:33
  2  156 O'Bee, Kirk              Navigators Insurance CT       z.t.
  3  218 Veelers, Tom             Rabobank                      z.t.
  4  116 Zamana, Cezary           Intel - Action                z.t.
  5    3 Lucassen, Jos            Axa Cycling Team              z.t.
  6   22 Carrara, Matteo          Team Barloworld - Valsir      z.t.
  7  143 Renders, Sven            Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
  8  202 Knees, Christian         Team Wiesenhof                z.t.
  9  211 de Maar, Marc            Rabobank                      z.t.
 10   24 Joergensen, RenÚ         Team Barloworld - Valsir     5:07:42     0:09
 11   21 Adamsson, Stefan         Team Barloworld - Valsir     5:08:51     1:18
 12  173 Kemna, Rudie             Shimano-Memory Corp.          z.t.
 13   85 van der Pluijm, Marvin   EuroGifts.com                5:09:05     1:32
 14  117 Zarebski, Jaroslaw       Intel - Action                z.t.
 15  168 Voskamp, Bart            Zetten                        z.t.
 16  124 Kupfernagel, Stefan      Team Lamonta                  z.t.
 17  217 van der Ven, Remco       Rabobank                      z.t.
 18  158 Walters, Mark            Navigators Insurance CT       z.t.
 19   25 Longho Borghini, Paolo   Team Barloworld - Valsir      z.t.
 20  134 Soepenberg, Ger          L÷wik Meubelen-vLosser        z.t.
 21  213 Heijboer, Mathieu        Rabobank                      z.t.
 22  193 Langeveld, Sebastian     Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 23  151 Camponogara, Siro        Navigators Insurance CT       z.t.
 24  176 van der Wal, Eelke       Shimano-Memory Corp.          z.t.
 25  115 Piatek, Zbigniew         Intel - Action                z.t.
 26    1 Farenhout, Arthur        Axa Cycling Team              z.t.
 27  141 Cummings, Steven         Landbouwkrediet-Colnago      5:09:07     1:34
 28   27 Maartens, Jeremy         Team Barloworld - Valsir     5:09:09     1:36
 29  161 De Smet, Andy            BelgiŰ                       5:09:10     1:37
 30  221 Al, Thijs                B&E Cycling Team             5:09:11     1:38
 31  137 Zijlstra, Sipke          L÷wik Meubelen-vLosser       5:10:53     3:20
 32   53 Lenferink, Maarten       Cy-Team Bert Story-Piels      z.t.
 33  136 van Groen, Arnoud        L÷wik Meubelen-vLosser        z.t.
 34   65 Retschke, Robert         Team Comnet - Senges          z.t.
 35  138 Gesink, Robert           L÷wik Meubelen-vLosser        z.t.
 36   44 Meul, Robby              Jartazi Revor                 z.t.
 37  237 Vandenbergh, Stijn       Amuzza.com - Davo             z.t.
 38   71 Soukuo, Josef            Ed'System - ZVVZ             5:10:55     3:22
 39  128 Weigold, Steffen         Team Lamonta                  z.t.
 40  191 Berkhout, Thomas         Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 41   61 Dressler, Frank          Team Comnet - Senges          z.t.
 42   74 Kupka, David             Ed'System - ZVVZ              z.t.
 43  122 Cohnen, Stefan           Team Lamonta                 5:10:58     3:25
 44  145 Simon, Jean-Paul         Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 45  171 Bos, Marco               Shimano-Memory Corp.          z.t.
 46   13 Bertolini, Denis         Acqua&Sapone-Adria Mobil      z.t.
 47  111 Bondrariew, Bogdan       Intel - Action               5:11:01     3:28
 48  127 Von Kleinsorgen, Christo Team Lamonta                  z.t.
 49  204 MŘller, Martin           Team Wiesenhof                z.t.
 50  216 Stamsnijder, Tom         Rabobank                      z.t.
 51    6 Rooijakkers, Piet        Axa Cycling Team              z.t.
 52  185 de Haan, Folkert         Trientalis Apac Team          z.t.
 53  167 Mol, Wouter              Cadier en Keer                z.t.
 54  235 Steenbergen, Kor         Amuzza.com - Davo             z.t.
 55  212 Dekkers, Hans            Rabobank                      z.t.
 56  195 Smit, Dennis             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 57   45 Ronsse, Peter            Jartazi Revor                 z.t.
 58  174 ten Dam, Laurens         Shimano-Memory Corp.          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.369 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt