Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

36e Omloop van de Braakman

                          Uitslag Omloop over 144,9 km

                           Philippine op 2 April 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  101 Verstraten, Jean-Pierre  Willebrord Wil Vooruit       3:15:37
  2  118 van Grinsven, Marc       Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
  3   95 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
  4    7 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
  5   86 Robroek, Bas             WC Midden-Limburg             z.t.
  6   83 van Rijn, Vincent        V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
  7    9 Visser, Frank            GRTC Excelsior               3:15:53     0:16
  8  112 Rentmeester, Ruud        ZRTC Theo Middelkamp         3:16:02     0:25
  9   41 Hartog, Arno             Rabobank Hoekse Renners      3:16:36     0:59
 10   79 Bastiaanse, Wilfried     V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
 11   56 Hamers, Niels            TWC de Kempen                 z.t.
 12   97 Leijs, John              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 13  107 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 14   72 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster              z.t.
 15   25 Raadtgever, Dennis       PRC Delta                     z.t.
 16   22 de Kok, Walter           HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 17  133 de Bruijn, Jimmy         ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
 18  115 Kerkdijk, Chris          Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 19   34 Slager, Stefan           Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 20  125 Weijers, Frank           Maaskant/Uden/Brabant2dz      z.t.
 21   73 van Veldhoven, Jos       TWC Tempo - BMV               z.t.
 22  129 van der Knaap, Ramon     Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 23  104 van Dorrestein, Stefan   WV 't Stadion                 z.t.
 24   26 van Dijk, Emiel          PRC Delta                     z.t.
 25   77 van Houts, Rudi          TWC Tempo - BMV               z.t.
 26   28 Konijnenburg, Paul       PRC Delta                     z.t.
 27   19 Berk, Johan              HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 28   17 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                 z.t.
 29  126 Braber, Thijs            Maaskant/Uden/Brabant2dz      z.t.
 30  110 van Ewijk, Edzard        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 31   80 Huizinga, Stefan         V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
 32   82 Rijntjes, Daan           V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
 33   12 van Riessen, Albert      GRTC Excelsior                z.t.
 34   96 v.d. Sman, Ruud          Westland Wil Vooruit          z.t.
 35   21 de Kok, Stefan           HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 36  105 Grit, Jan                WV 't Stadion                 z.t.
 37   60 Vanderhoydonks, Werner   TWC de Kempen                 z.t.
 38   88 Wecek, Timo              WC Midden-Limburg             z.t.
 39  111 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 40   62 Basten, Niek             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 41  100 van Oosterhout, Bram     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42  113 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 43    4 Brand, Giancarlo         DRC de Mol                    z.t.
 44   66 Castelijns, Jos          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 45   36 Wolthuis, Bart           Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 46   99 van Eerd, Michael        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 47   81 Rentmeester, Niek        V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
 48  109 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 49   33 Oostlander, Sander       Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 50   20 de Keijzer, Stijn        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 51   24 Ritzervelt, Erwin        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 52   63 Bogaars, Niels           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 53   29 Wittenberg, Sebastiaan   PRC Delta                     z.t.
 54   64 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 55   43 Verbist, Jos             RTC Buitenlust                z.t.
 56  136 de Regt, Gerwin          ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
 57  114 van de Vreede, John      ZRTC Theo Middelkamp         3:16:49     1:12
 58   70 Schiffelers, Ward        TWC Maaslandster              z.t.
 59  134 Blok, Marc               ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand      3:16:55     1:18
 60   65 La Grand, Detlef         TWC Het Snelle Wiel          3:17:45     2:08
 61   93 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit         3:18:41     3:04
 62   23 van der Meer, Sebastiaan HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 63   27 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                     z.t.
 64    3 Lems, Rene               DRC de Mol                    z.t.
 65    8 Stolk, Jeroen            GRTC Excelsior                z.t.
 66   92 Barzilaij, Ronald        Westland Wil Vooruit          z.t.
 67   55 Solberg, Mark            TWC de Kempen                 z.t.
 68   35 Went, Marijn             Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 69  106 den Hertog, Reijer       WV 't Stadion                 z.t.
 70   39 Brouwer, Leon            Rabobank Hoekse Renners       z.t.
 71   85 Habets, Marc             WC Midden-Limburg             z.t.
 72   94 Kneppers, Paul           Westland Wil Vooruit          z.t.
 73  128 Hordijk, Jan             Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 74   78 Vermeulen, Nick          TWC Tempo - BMV              3:21:10     5:33
 75   87 Nak, Frank               WC Midden-Limburg            3:30:37    15:00
 76   61 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 77   10 Slaman, Jorrit           GRTC Excelsior                z.t.
 78  120 van Bekkum, Erik         Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.444 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt