Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

22e Omloop van Borsele - Vrouwen

                           Uitslag Omloop over 120 km

                          's-Heerenhoek op 7 Mei 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  146 Vos, Marianne            Nat.Sel. Junior Vrouwen      3:10:52
  2   21 Visser, Adrie            Van Bemmelen - AA Drink      3:10:53     0:01
  3   42 Davies, Emma             Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
  4    5 Gunnewijk, Loes          Vrienden vh Platteland        z.t.
  5   28 Wild, Kirsten            @Work Cycling Team           3:10:55     0:03
  6   25 Spijkerman, Bertine      @Work Cycling Team           3:12:26     1:34
  7   38 Mos, Christine           Therme Skin Care              z.t.
  8   29 Wallaard, Jaccolien      @Work Cycling Team            z.t.
  9   35 Henrion, Ludivine        Therme Skin Care              z.t.
 10    1 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
 11   44 Mansveld, Debby          Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 12  145 van Dijk, Ellen          Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 13   41 Belleter, Veronique      Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 14   45 Pirard, Christa          Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 15   33 Grimberg, Arenda         Therme Skin Care              z.t.
 16  141 Peeters, Sara            KSV Deerlijk-WC Noordzee      z.t.
 17   20 Missbach, Sandra         Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 18  151 van Veen, Suzanne        Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 19  149 Groenewegen, Maxime      Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 20   80 Mulders, Catharina       Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 21  138 de Vocht, Liesbet        KSV Deerlijk-WC Noordzee      z.t.
 22   46 Werner, Laure            Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 23   92 van Katwijk, Nathalie    RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 24    6 de Koning, Aukje         Vrienden vh Platteland        z.t.
 25   10 Rombouts, Sandra         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 26   91 van Dongen-Cools,Jolanda RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 27   37 Linthorst, Francis       Therme Skin Care             3:12:28     1:36
 28   39 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 29   27 Markerink, Loes          @Work Cycling Team            z.t.
 30   17 van Alebeek, Sissy       Van Bemmelen - AA Drink       z.t.
 31  112 Verstraten, Monique      Willebrord Wil Vooruit       3:16:06     5:14
 32  147 Knetemann, Roxane        Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 33   69 Profijt, Marije          Westland Wil Vooruit          z.t.
 34   49 Cox, Leda                Vitron Wilstra Lorini         z.t.
 35   81 Klep, Inge               Weijers-Eikhout Mov Lady      z.t.
 36  106 Brok, Janne              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 37   74 Vermeiren, Katleen       Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 38   59 Bekkering, Eyelien       DSB-Bank Groningen            z.t.
 39   73 van der Wiel, Frederika  Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 40  100 Hiemstra, Marie-Sophie   EBH Advocaten - Limburg       z.t.
 41   34 Hijgenaar, Yvonne        Therme Skin Care              z.t.
 42   77 van Bennekom, Pauline    Merida Ld - WV Eemland        z.t.
 43   90 Doedeť, Renske           RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 44    9 Koedooder, Vera          Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 45   53 Valkenburg, Ilona        Vitron Wilstra Lorini         z.t.
 46    4 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 47    3 van Dongen, Minke        Vrienden vh Platteland        z.t.
 48   36 Hillenga, Angela         Therme Skin Care              z.t.
 49    7 Miggels, Kristy          Vrienden vh Platteland       3:16:21     5:29
 50  142 Beyen, Lien              KSV Deerlijk-WC Noordzee     3:20:52    10:00
 51  139 Temmerman, Ilse          KSV Deerlijk-WC Noordzee      z.t.
 52   58 Bekkering, DaniŽlle      DSB-Bank Groningen            z.t.
 53  118 Kreuze, Ingeborg         WV Meteoor - Assen-Roden      z.t.
 54   52 Kweekel, Famke           Vitron Wilstra Lorini         z.t.
 55  125 de Voogd, Heidi          Leerfashion-NW Hoek-Stor      z.t.
 56  129 Glasbergen, Jessica      LŲwik-Zwaluw-Raalte           z.t.
 57  126 Palland, Marit           Leerfashion-NW Hoek-Stor      z.t.
 58  122 Kanis, Janneke           Leerfashion-NW Hoek-Stor      z.t.
 59   98 van Wanroij, Marieke     EBH Advocaten - Limburg       z.t.
 60  101 van Dijk, Mirjam         EBH Advocaten - Limburg       z.t.
 61  130 Nijhof, Femke            LŲwik-Zwaluw-Raalte           z.t.
 62   76 Kuiper, Suzanne          Merida Ld - WV Eemland       3:21:00    10:08
 63   61 de Jong, Helma           DSB-Bank Groningen            z.t.
 64   99 Groen, Chantal           EBH Advocaten - Limburg       z.t.
 65  111 Verhoeven, Marieke       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 66    2 Bosman, Andrea           Vrienden vh Platteland        z.t.
 67   68 van Veghel, Sandra       Westland Wil Vooruit          z.t.
 68   72 Kortekaas, Esther        Westland Wil Vooruit         3:21:22    10:30

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.723 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Angelo van der Sijpt