Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

22e Omloop van Borsele - Nieuwelingen

                           Uitslag Omloop over 72 km

                          's-Heerenhoek op 7 Mei 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   85 Kreder, Raymond          DGR Cycling Team             1:54:30
  2   34 Bol, Jetse               HRTC Hoorn                    z.t.
  3   45 Lindeman, Bert-Jan       WSV Meteoor-Assen-Roden       z.t.
  4   61 Reimert, Toby            CRT Raalte - CC'75            z.t.
  5   10 Van Ooijen, Jeftha       RC Jan van Arckel 1           z.t.
  6  115 Beukeboom, Dion          WTC De Amstel 1               z.t.
  7  110 Chamon, Thomas           KWV DeerlijkGaverzicht 1      z.t.
  8   58 Groffen, Tommy           TWC Pijnenburg                z.t.
  9   38 Spierings, DamiŽn        De Jonge Renner 1             z.t.
 10   63 Wildeman, Henk           CRT Raalte - CC'75            z.t.
 11   49 Maas, Bart               ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 12   11 Mesker, Wouter           RC Jan van Arckel 1          1:54:38     0:08
 13  133 Rullens, Niels           RSC De Zuidwesthoek 2        1:57:25     2:55
 14   25 Polling, Peter Jan       WSV Emmen                     z.t.
 15  109 Vermote, Julien          KWV DeerlijkGaverzicht 1      z.t.
 16   94 Weeda, Brian             PRC Delta - France Lim 1      z.t.
 17   46 Oppenneer, Casper        ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 18   79 Otterspeer, Coen         WC de Waardrenner             z.t.
 19   54 Gresnigt, Alex           ZRTC Theo Middelkamp 3        z.t.
 20  129 Slagter, Tom             Groningen                     z.t.
 21   80 Schellevis, Rutger       WC de Waardrenner            2:00:19     5:49
 22  121 Heeneman, Willy          RWC Ahoy                      z.t.
 23    7 Stoop, Martijn           WV Alcmaria Victrix           z.t.
 24  124 Schless, Wesley          De Jonge Renner 2             z.t.
 25   96 van Dijk, Stefan         PRC Delta - France Lim 1      z.t.
 26    3 Eefting, Roy             District Noord                z.t.
 27   47 Blok, Ko                 ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 28   89 Moes, Marc               WV Zeeuws Vlaanderen         2:00:30     6:00
 29   20 van Willigen, Wouter     Buitenlust/TML/Dommelstr     2:01:22     6:52
 30  111 Vermote, Alphonse        KWV DeerlijkGaverzicht 1     2:01:30     7:00
 31   57 Scheper, Richard         WRV de Peddelaars             z.t.
 32   60 van der Ven, Paul        TWC Pijnenburg                z.t.
 33  100 Braspennincx, Stijn      WV Breda Knooppunt            z.t.
 34   22 Hartogs, Tamor           WV Eemland                    z.t.
 35   77 Dorrepaal, Kars          HSK Trias                     z.t.
 36  106 Stenekes, Steven         Zaanse WC DTS                 z.t.
 37  136 de Reus, Frank           RC De Hoekse Renners 2        z.t.
 38  116 Boekhoff, Rens           WTC De Amstel 1               z.t.
 39  125 Oomen, Steven            De Jonge Renner 2             z.t.
 40   71 van Delft, Joeri         De Spartaan                   z.t.
 41   68 van Geffen, Niek         WV Schijndel                  z.t.
 42   32 van Gool, Pascal         RC De Hoekse Renners 1        z.t.
 43    2 Kloeze, Rick             District Noord                z.t.
 44  126 Harteveld, Maurice       De Jonge Renner 2             z.t.
 45   78 Blok, Lennart            HSK Trias                     z.t.
 46  134 van der Velde, Rob       RSC De Zuidwesthoek 2        2:02:16     7:46
 47   83 Mosterd, Peter           Westland Wil Vooruit          z.t.
 48   31 Boet, Mitchell           RC De Hoekse Renners 1        z.t.
 49   33 Kanninga, Sander         RC De Hoekse Renners 1       2:02:32     8:02
 50   37 Aardoom, BjŲrn           De Jonge Renner 1             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.729 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Angelo van der Sijpt