Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

22e Omloop van Borsele - Junior Vrouwen

                           Uitslag Omloop over 72 km

                          's-Heerenhoek op 8 Mei 2005

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   34 Simons, Suzan            Steenbergen                  1:58:49
  2   29 van de Ree, Monique      Willemstad                   1:59:02     0:13
  3   19 Knetemann, Roxane        Krommenie                     z.t.
  4   46 Vos, Marianne            BabyloniŽnbroek               z.t.
  5   11 Groenewegen, Maxime      Amsterdam                     z.t.
  6   15 Kessler, Nina            Velserbroek                   z.t.
  7    7 Bongaards, Amanda        De Lier                       z.t.
  8   36 van Veen, Suzanne        Naaldwijk                     z.t.
  9   47 van Dijk, Ellen          Harmelen                      z.t.
 10   13 van Horik, Sofie         Heukelum                      z.t.
 11   52 Tabak, Noortje           Bergeijk                      z.t.
 12   26 Peetoom, Kirsten         Badhoevedorp                  z.t.
 13   25 van Paassen, Sanne       Vlierden                      z.t.
 14    6 Bol, Wietske             Avenhorn                      z.t.
 15   51 Tabak, Eefje             Bergeijk                      z.t.
 16   16 van Kleef, Daphne        Bergschenhoek                 z.t.
 17    2 Ter Beek, Linda          Hengelo ov                    z.t.
 18   50 Welter, Hannah           Loosdrecht                    z.t.
 19   44 Timmer, Leonie           Gasselte                      z.t.
 20   24 Overweg, Annelieke       Almelo                        z.t.
 21   27 van Pinxten, Chantal     St. Michielsgestel            z.t.
 22   20 Kogelman, Silke          Lemelerveld                  1:59:06     0:17
 23   31 van Rijen, Linda         Veghel                       1:59:08     0:19
 24   55 Janssen, Gwen            Schimmert                    2:02:01     3:12
 25   53 Egberts, Lotte           Borger                        z.t.
 26   48 van Ekris, Evi           Woerden                       z.t.
 27    4 van Beers, Denise        Spijkenisse                   z.t.
 28   23 van Loon, Patricia       `s Gravenmoer                 z.t.
 29   35 Smit, Allegon            Ede                          2:08:32     9:43
 30   18 Klomp, Manon             Tilburg                       z.t.
 31   45 Kloeze, Nienke           Assen                        2:09:06    10:17
 32    1 Baltus, Yvonne           Wieringerwaard                z.t.
 33   32 Rullens, Christine       Oosteind                     2:13:49    15:00
 34   10 Fernig, Anna             Camperduin                    z.t.
 35   38 Vreugdenhil, Elise       Honselersdijk                 z.t.
 36   40 Waslander, Anita         Oosterhout                    z.t.
 37   54 Heijkoop, Anne           Ammerstol                     z.t.
 38   30 de Roo, Nathalie         Biezelinge                    z.t.
 39   28 Pomper, Nelleke          Warmenhuizen                  z.t.
 40    9 van Elburg, Marleen      Nijverdal                     z.t.
 41   14 Israel, Annelies         Kruiningen                    z.t.
 42   43 Huizing, Janita          Stadskanaal                   z.t.
 43   39 Vos, Stephanie           Roosendaal                    z.t.
 44   17 Kleef, Tamara            Bergschenhoek                 z.t.
 45   33 Schalkwijk, Sarah        Wijhe                         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.359 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Angelo van der Sijpt