Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

22e Omloop van Borsele - Junioren

                           Uitslag Omloop over 120 km

                          's-Heerenhoek op 8 Mei 2005
                Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   21 de Graaf, Rob            Ahoy/Pedaalrdrs/Spartan1     2:57:07
  2   63 Spaargaren, Sjors        UWTC Uithoorn comb 1         2:57:11     0:04
  3  127 Smukulis, Gatis          Latvia 2                      z.t.
  4   61 Luyt, Dennis             UWTC Uithoorn comb 1         2:57:45     0:38
  5  128 Trautmanis, Martins      Latvia 2                      z.t.
  6    3 Keizer, Martijn          District Noord                z.t.
  7   62 Jun, Lars                UWTC Uithoorn comb 1          z.t.
  8  114 van Winden, Dennis       Ahoy/Pedaalrdrs/Spartan2      z.t.
  9  126 Luksevics, Viesturs      Latvia 1                      z.t.
 10   37 Dees, Tim                ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 11   80 Vierbergen, Lars         Alcmaria Victrix 2           2:57:48     0:41
 12    4 van Winden, Bob          District Zuidwest            2:58:01     0:54
 13   44 van Wel, Ruud            Kennemerland/WestFrisia1     2:58:03     0:56
 14  113 Bezemer, Thijs           Ahoy/Pedaalrdrs/Spartan2     2:58:16     1:09
 15   69 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 16   55 Marissink, Steven        Raalte/CC'75/Zwaluwen Al      z.t.
 17   87 Koeman, Bjorn            RC De Hoekse Renners 1        z.t.
 18   30 Tapper, Jarno            WSV Emmen 1                   z.t.
 19   15 Kuster, Teun             ARTV De Adelaar 1            2:58:30     1:23
 20    1 Atzori, Umberto          District Noord                z.t.
 21   74 Pruijn, Jan              RSC De Zuidwesthoek 2         z.t.
 22   42 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 23    9 Chaigneau, Robin         RC Jan van Arckel 1           z.t.
 24   76 van der Kruk, Mark       Alcmaria Victrix 1            z.t.
 25   32 Huenders, Mitchell       HRTC Hoorn                    z.t.
 26   98 Wijnstra, Jacob          Willebrord Wil Vooruit 1     2:58:33     1:26
 27   68 van Veen, Jan            Westland Wil Vooruit 1       2:58:35     1:28
 28  103 te Brake, Remco          AXA Valleirenners            2:58:38     1:31
 29   58 Heemskerk, Robert        HSK Trias-Den Haag           2:58:40     1:33
 30  125 Roze, Artis              Latvia 1                     3:00:51     3:44
 31   67 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit 1       3:00:58     3:51
 32  121 Pol, Jori                WTC Uithoorn                 3:01:00     3:53
 33  107 Asjes, Jelmer            DTS Zaandam                  3:01:10     4:03
 34   14 Fransen, Timo            ARTV De Adelaar 1            3:01:13     4:06
 35  124 Korolevs, Raitis         Latvia 1                     3:01:58     4:51
 36   38 Jeremiasse, Paul         ZRTC Theo Middelkamp 1       3:03:34     6:27
 37   60 Vroome, Nicky            HSK Trias-Den Haag           3:03:37     6:30
 38   95 Trommels, Rens           PRC Delta                    3:03:41     6:34
 39   29 Horring, Lars            WSV Emmen 1                  3:03:43     6:36
 40   86 van 't Geloof, Arie      RC De Hoekse Renners 1       3:03:47     6:40
 41   89 Witjes, Jimmy            RC De Hoekse Renners 2       3:04:29     7:22
 42    5 Ridder, Bouke            District Zuidwest             z.t.
 43   99 Hanegraaf, Junior        Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.651 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Angelo van der Sijpt