Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8ste AMERSFOORTSE GROEISTAD KLASSIEKER

                       Uitslag Wegwedstrijd over 158,3 km

             SLOTWEDSTRIJD BELOFTENCOMPETITIE op 17 September 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   58 Zanders, Koen            WRV de Peddelaars            3:25:37
  2   13 Duyn, Huub               Team Moser-AH-Trentino        z.t.
  3   23 Maaskant, Martijn        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  4  114 van de Vreede, John      De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
  5    7 Beima, Marcel            Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
  6  133 Verbist, Jos             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
  7   44 van der Kooi, Ben        vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  8   11 Timmer, Albert           Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
  9    8 Stroetinga, Wim          Löwik Meub - vLosser ins     3:25:39     0:02
 10   43 de Jong, Gideon          vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 11   62 Fransen, Ruud            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 12  106 Harms, Jos               Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 13  113 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 14  130 Poppe, Jeroen            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 15   20 van Leijen, Joost        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 16   60 Steenbergen, Kor         WRV de Peddelaars             z.t.
 17   25 Berk, Johan              HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 18    3 van Emden, Jos           Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 19   24 Bellemakers, Dirk        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 20   63 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 21  163 Sipkema, Willem-Sytse    Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 22   67 van den Berg, Jim        WV Eemland                    z.t.
 23  120 Konijnenburg, Paul       PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 24  115 Schouten, John           PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 25   82 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 26  150 de Visser, Roy           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 27   14 Botman, Wim              Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 28  101 Pieters, Niels           Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 29   50 de Winter, Lauran        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 30  112 Jonker, Wilco            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 31   30 Berk, Robert             HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 32   54 van Oosterhout, Bram     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 33   21 Berkhout, Thomas         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 34   31 Fransen, Rick            RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 35  147 Kneppers, Paul           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 36  144 Jonkman, GeertJan        West Frisia/WV Olympia        z.t.
 37  158 Braber, Thijs            Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 38  127 Asbroek, Niek            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 39  110 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 40  118 de Rooij, Paul           PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 41   95 van Lakerveld, Erik      Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 42   48 Kusters, Yvo             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 43  123 Oostlander, Sander       Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 44   61 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 45   68 Vermeer, Tom             WV Eemland                    z.t.
 46   56 Denis, Camiel            WRV de Peddelaars             z.t.
 47    5 van Stiphout, Addy       Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 48    9 Reef, Marc               Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 49  172 van Bekkum, Erik         Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 50   18 Alaluusua, Juha-Matti    Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 51   33 Horsthuis, Pieter        RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 52  151 Akkerman, Jeroen         WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 53   59 Knapper, Erwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 54   53 van Loon, Patrick        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 55   99 Koot, Arnoud             Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 56   15 Goesinnen, Floris        Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 57   77 Moek, Johan              Meteoor - Assen Roden         z.t.
 58   12 van Groen, Arnoud        Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 59  103 Mollema, Bauke           Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 60   19 Flens, Rick              vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 61  156 SpringintVeld, Joost     WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 62    6 Wallaard, Freek          Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 63   46 Rentmeester, Niek        vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 64   71 Reuser, Michel           WV Eemland                    z.t.
 65   86 Geelen, Frans            Achterhoek 2000               z.t.
 66   36 Van Weerd, Joost         RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 67   10 Nagelhout, Berry         Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 68  139 van Nuil, Hidde          West Frisia/WV Olympia        z.t.
 69    1 de Graaff, Boudewijn     Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 70   22 Wesseling, Marco         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 71   79 Andréa, Erik             WV 't Stadion                 z.t.
 72  132 Kappert, Huub            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.193 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon