Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GP RABOBANKEN ALBLASSERWAARD 2005

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

               Beloften Competitie te Groot-Ammers op 7 Mei 2005
                          Organisatie: Jan van Arckel

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   44 de Jong, Gideon          vHemert Grp-Jonge Renner     3:55:15
  2   19 Berkhout, Thomas         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  3  125 van Ooijen, Cornelius    Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
  4   24 Wesseling, Marco         vVliet - EBH Advocaten       3:55:41     0:26
  5  176 van Emben, Jos           UWTC de Volharding            z.t.
  6   12 Zijlstra, Sipke          L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
  7    8 van Groen, Arnoud        L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
  8   14 Duyn, Huub               Team Moser-AH-Trentino        z.t.
  9   13 Botman, Wim              Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 10    7 van Amerongen, Thijs     L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 11   11 Timmer, Albert           L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 12  138 Verbist, Jos             Kempen/Buitenl/Luchtschp     3:55:44     0:29
 13   18 Wierstra, Frank          Team Moser-AH-Trentino       3:56:53     1:38
 14  102 Pieters, Niels           Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 15   46 Sluimer, Kevin           vHemert Grp-Jonge Renner     3:56:56     1:41
 16    9 Nagelhout, Berry         L÷wik Meub - vLosser ins     3:57:06     1:51
 17    3 Honig, Reinier           Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 18  110 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 19   63 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 20   43 Botter, Sjoerd           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 21    6 Wallaard, Freek          Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 22   48 Timmermans, Hans         vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 23   60 Zanders, Koen            WRV de Peddelaars             z.t.
 24   20 van der Velde, Alain     vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 25   87 Geelen, Frans            Achterhoek 2000               z.t.
 26   16 Kregel, Jeroen           Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 27   66 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders          3:57:12     1:57
 28   37 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster             3:58:03     2:48
 29   47 Smith, Raynold           vHemert Grp-Jonge Renner     4:03:01     7:46
 30  171 Kerkdijk, Bart           Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 31  124 Lamberts, Marcel         Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.083 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten