Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GP WALLAARD AANMIJ NOORDELOOS 2005

                        Uitslag Rit in lijn over 118 km

                  voor Junioren te Groot-Ammers op 27 Mei 2005
                          Organisatie: Jan van Arckel

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   72 Vermeulen, Jeff          TC Pijnenburg                2:43:05
  2   37 de Graaf, Rob            Ahoy/Pedaalridd/Spartaan      z.t.
  3  112 van Plateringen, Martin  WV Het Stadion 1              z.t.
  4   82 Francois, Michel         PRC Delta                    2:43:23     0:18
  5   30 van Winden, Bob          Dycore De Jonge Renner        z.t.
  6   89 de Boo, Niels            UWTC De Volharding            z.t.
  7  138 Veerman, Dimitri         Flevorenners-De Adelaar       z.t.
  8   73 Blom, Niels              Kennemerland-W Frisia 1       z.t.
  9  133 Ariesen, Johim           AXA Valleirenners             z.t.
 10   74 Sinnige, Bart            Kennemerland-W Frisia 1       z.t.
 11   26 Pruijn, Jan              District Zuid-West Ned        z.t.
 12   38 Schmidt, Yondi           Ahoy/Pedaalridd/Spartaan      z.t.
 13    6 Oome, Pim                RC Jan van Arckel 2           z.t.
 14   85 Boersma, Jildert         District Noord                z.t.
 15  102 Bijnagie, Jeroen         DRC De Mol                    z.t.
 16  104 Brus, Marco              WC Schijndel                  z.t.
 17   60 van Vliet, Luuk          UWTC Uithoorn 2               z.t.
 18   56 Schreurs, Tim            UWTC Uithoorn 1               z.t.
 19  120 Marissink, Steven        Raalte-CC'75-Zwaluwen         z.t.
 20   40 Bezemer, Thijs           Ahoy/Pedaalridd/Spartaan      z.t.
 21   14 Hidding, Egbert          Meteoor Assen Roden           z.t.
 22    8 Chaigneau, Robin         RC Jan van Arckel 3           z.t.
 23  115 van Ede, Ramon           WV Het Stadion 2              z.t.
 24   48 van Rijswijk, Bryan      KrolStone De Peddelaars       z.t.
 25   47 Atzori, Umberto          KrolStone De Peddelaars       z.t.
 26   57 Spaargaren, Sjors        UWTC Uithoorn 1               z.t.
 27  119 Ebben, Martijn           Raalte-CC'75-Zwaluwen         z.t.
 28  135 Veldhuizen, Jonathan     AXA Valleirenners             z.t.
 29   75 van Wel, Ruud            Kennemerland-W Frisia 1       z.t.
 30   59 Pol, Jori                UWTC Uithoorn 2               z.t.
 31   79 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 32  103 Boeijen, Daan            WC Schijndel                  z.t.
 33   15 Lubbers, Emiel           Meteoor Assen Roden           z.t.
 34    2 van der Lijn, Robin      RC Jan van Arckel 1           z.t.
 35  105 van Wijk, Johan          WC Schijndel                  z.t.
 36   13 Bovenhuis, Robert        Meteoor Assen Roden           z.t.
 37   90 Kip, Ismael              UWTC De Volharding            z.t.
 38   58 de Groot, Richard        UWTC Uithoorn 2               z.t.
 39   71 Lugtenburg, Rik          TC Pijnenburg                 z.t.
 40   92 Veenhuizen, Kevin        ARTV De Adelaar               z.t.
 41   18 Schulting, Peter         District Oost                 z.t.
 42   16 Vijn, Marco              District Oost                 z.t.
 43   93 van Zanten, Wouter       ARTV De Adelaar               z.t.
 44   81 de Wolf, Vincent         Westland Wil Vooruit          z.t.
 45   36 Sijm, Hugo               HRTC Hoorn                    z.t.
 46  125 Feys, Mike               TML - WV Dommelstreek         z.t.
 47   91 Fransen, Timo            ARTV De Adelaar               z.t.
 48    1 Kros, Thijs              RC Jan van Arckel 1           z.t.
 49   33 Kik, Christian           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 50   76 Jonkman, Frank           Kennemerland-W Frisia 2       z.t.
 51   67 van Dijk, Rik            HSK Trias                     z.t.
 52    9 de Jonge, Rick           RC Jan van Arckel 3           z.t.
 53   86 Osinga, Wierd            District Noord                z.t.
 54  108 Leyte, Michael           De Waardrenner-Exelsior1      z.t.
 55   34 Berghouwer, Robin        HRTC Hoorn                    z.t.
 56   49 van 't Geloof, Arie      RC De Hoekse Renners 1        z.t.
 57    5 Schreuders, Martijn      RC Jan van Arckel 2           z.t.
 58   84 Trommels, Rens           PRC Delta                     z.t.
 59   44 Droogmans, Thijs         TWC Maaslandsters Zuid-L      z.t.
 60   88 Broekmeulen, Bob         UWTC De Volharding            z.t.
 61   96 Vierbergen, Lars         Alcmaria Victrix              z.t.
 62   64 Beenes, Björn            De Hypotheker NWVG            z.t.
 63   55 Bakker, Joei             UWTC Uithoorn 1               z.t.
 64   35 Eckmann, Bas             HRTC Hoorn                    z.t.
 65   41 Bunnik, Rene             Ahoy/Pedaalridd/Spartaan      z.t.
 66  107 van der Pijl, Jasper     De Waardrenner-Exelsior1      z.t.
 67   29 Ridder, Bouke            Dycore De Jonge Renner        z.t.
 68  130 Asjes, Jelmer            DTS Zaandam                   z.t.
 69    4 de Jong, Rick            RC Jan van Arckel 2           z.t.
 70   78 van Wezop, Dennis        Kennemerland-W Frisia 2       z.t.
 71   52 van Drunen, Ahron        RC De Hoekse Renners 2        z.t.
 72  101 Gödde, Leo               DRC De Mol                    z.t.
 73  116 Lotz, Ruud               WV Het Stadion 2              z.t.
 74   68 Schouten, Jelle          HSK Trias                     z.t.
 75   99 Reef, Peter              OWC Oldenzaal                 z.t.
 76   43 Bouwens, Ralph           TWC Maaslandsters Zuid-L      z.t.
 77   10 Blom, Jesse              RC Jan van Arckel 4           z.t.
 78  123 Sleumer, Richard         Achterhoek 2000               z.t.
 79   11 Mulckhuijsse, Matthijs   RC Jan van Arckel 4           z.t.
 80    3 Pesselse, Tijmen         RC Jan van Arckel 1           z.t.
 81   69 de Vette, Kevin          HSK Trias                     z.t.
 82   65 Minnema, Alec            De Hypotheker NWVG            z.t.
 83   97 Gengler, Tijmen          OWC Oldenzaal                 z.t.
 84   80 Relou, Tom               Westland Wil Vooruit          z.t.
 85   94 Bakker, Thomas           Alcmaria Victrix              z.t.
 86   28 Mureau, Ruben            Dycore De Jonge Renner        z.t.
 87   27 Tol, Peter               District Zuid-West Ned        z.t.
 88  118 Booyink, Chiel           Raalte-CC'75-Zwaluwen         z.t.
 89   70 Bestebreurtje, Joey      TC Pijnenburg                 z.t.
 90   32 Jeremiasse, Paul         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 91  122 Essink, Leon             Achterhoek 2000              2:43:58     0:53
 92  134 Gaasbeek, Raymond        AXA Valleirenners             z.t.
 93  114 Limpens, Tim             WV Het Stadion 1              z.t.
 94  136 Veen, Michael            Flevorenners-De Adelaar       z.t.
 95  117 Sluis, Bas               WV Het Stadion 2              z.t.
 96  106 van Breda, Bas           De Waardrenner-Exelsior1      z.t.
 97  100 Aalders, Tim             DRC De Mol                    z.t.
 98   12 van Dijk, Arjen          RC Jan van Arckel 4           z.t.
 99   53 Visser, Leonard          RC De Hoekse Renners 2        z.t.
100   25 Commandeur, Roel         District Zuid-West Ned        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.413 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten