Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2de Lippe Lap A-7 Classic

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                          Wedstrijd datum: 21 Mei 2005
                            organisatie WV Drachten

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   14 Elferink, Arjan          De Hypotheker-NWV Gronin     3:35:58
  2   53 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
  3   38 Veen, Robin              UWTC de Volharding            z.t.
  4    3 Pronk, Ruud              Alcmaria Victrix              z.t.
  5    6 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
  6   47 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars             z.t.
  7  104 Groenewold, Roderik      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
  8    1 Peetoom, Dirk            Alcmaria Victrix              z.t.
  9   41 Fictoor, David           UWTC de Volharding            z.t.
 10  113 SpringintVeld, Joost     Team Amsterdam                z.t.
 11   34 Fransen, Rick            RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 12   39 van den Brand, Rob       UWTC de Volharding            z.t.
 13   37 Steigenga, Sierd         UWTC de Volharding            z.t.
 14   46 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars             z.t.
 15   74 van den Berg, Jim        WV Eemland                    z.t.
 16   82 Dussel, Ronald           WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 17   71 Beima, Bart              WV Drachten - Kapenga         z.t.
 18  105 Asbroek, Niek            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 19   29 Verheul, Oscar           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 20   73 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 21   19 Sipkema, Willem-Sytse    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 22  110 Burger, Leon             Team Amsterdam                z.t.
 23   62 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 24   25 Akkerman, Jeroen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 25   24 Bijma, Ronald            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 26  106 de Jonge, Richard        RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 27   32 Poelstra, Thijs          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 28   54 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 29    9 Hopman, Erik             BRC Kennemerland              z.t.
 30   70 Hiemstra, Tim            WV Drachten - Kapenga         z.t.
 31   66 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 32   35 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 33  119 van Dijk, Bert           West Frisia / WV Olympia      z.t.
 34   52 Wielink, Edwin           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 35   33 Slot, John               RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 36   22 Burghoorn, Roelof        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 37    8 Stajkovac, Bozidar       BRC Kennemerland              z.t.
 38   56 Schouten, John           WV de IJsselstreek            z.t.
 39   81 Witterholt, Geurt        WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 40  108 Binnenpoorte, Erwin      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 41   97 Straathof, Jeroen        SWABO                         z.t.
 42   40 Hartogs, Joram           UWTC de Volharding            z.t.
 43   59 Schreurs, Leander        WV de IJsselstreek            z.t.
 44   80 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 45   99 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 46   16 Luikens, Frank           De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 47   12 van Hentem, Jeffrey      BRC Kennemerland              z.t.
 48   96 Kleijne Snuverink, Marc  Achterhoek 2000               z.t.
 49   94 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 50    7 de Koning, Guido         BRC Kennemerland              z.t.
 51   28 de Vries, Micha          Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 52   55 Vos, Niels               WV de IJsselstreek            z.t.
 53   57 Westerbos, Bas           WV de IJsselstreek            z.t.
 54   89 Oerlemans, Maarten       WV Otto Ebbens                z.t.
 55  102 Disseldorp, Rob          SWABO                         z.t.
 56   10 Dekker, Nan-Simon        BRC Kennemerland              z.t.
 57   95 Botter, Arne             Achterhoek 2000               z.t.
 58   44 Koopmans, Lambertus      WRV de Peddelaars             z.t.
 59   23 Postma, Fokke            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 60  116 Terpstra, Pieter         West Frisia / WV Olympia      z.t.
 61   13 Groeneveld, Mathijs      De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 62   69 Krans, Bert              WV Drachten - Kapenga         z.t.
 63  118 Leusen, van Leon         West Frisia / WV Olympia      z.t.
 64  103 Wallink, Marien          RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 65   98 Bakker, Barry            SWABO                         z.t.
 66   84 Witterholt, Harry        WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 67  107 Kappert, Huub            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 68   76 Vermeer, Tom             WV Eemland                    z.t.
 69   17 Procee, Johan            De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 70   75 Hoving, Wiebo            WV Eemland                    z.t.
 71   11 Lute, Jeroen             BRC Kennemerland              z.t.
 72   85 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 73    2 Zut, Koos                Alcmaria Victrix              z.t.
 74   90 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens                z.t.
 75   30 Schmitz, Jeroen          Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 76    4 Pronk, Leander           Alcmaria Victrix              z.t.
 77   18 de Boer, Warner          De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 78   78 Benthem, Guido           WV Eemland                    z.t.
 79   83 Moek, Johan              WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 80   43 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 81   79 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 82   27 van Gils, Wilant         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 83  101 van Lakerveld, Erik      SWABO                        3:36:10     0:12
 84   88 Faber, Ytzen             WV Otto Ebbens                z.t.
 85  114 Heimans, Levi            Team Amsterdam                z.t.
 86    5 Kamper, Kris             Alcmaria Victrix             3:36:22     0:24
 87   68 van der Schaaf, Tjeerd   WV Drachten - Kapenga         z.t.
 88   45 Bleuming, Raymon         WRV de Peddelaars            3:36:42     0:44
 89  109 Bastiaans, Jabik-Jan     Team Amsterdam               3:36:52     0:54
 90   31 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 91   65 Kerstholt, John          WV de Kannibaal              3:37:42     1:44

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.840 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens