Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

62e Ronde van Biervliet

Elite/Beloften/Amateurs-A

30 Juli 2005

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 1 Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 1058
2 45 Eric Vereecken Hulst 92719
3 60 Marc van Grinsven Deurne 1306
4 67 Patrick van Hoolandt Belgie BEL19630518
5 50 John van de Vreede Krabbendijke 5332
6 85 Peter van Agtmaal Huijbergen 1494
7 75 Dennis Raadtgever Kapelle 1022
8 53 Peter Woestenberg St.Willebrord 1352
9 25 Rob Koole Goes 1258
10 37 Ronald Schur Alkmaar 1406
11 56 Odwin Bink Amsterdam 1242
12 76 Jasper van Heeswijk Vught 5445
13 17 Barry van der Ham Heerle 1371
14 42 Robbert van der Stelt Aalst 1365
15 44 John Sulkers Dinteloord 1321
16 41 Richard Slabbekoorn Kapelle 1351
17 55 Werner van Zimmeren Kruisland 1250
18 79 Alan Lagaisse Belgie BEL19771121
19 72 Didier de Lannoy Belgie BEL19641125
20 12 Francois Franse Kwadendamme 1135
21 28 Rob Meiland Hoogerheide 1061
22 78 Jean-Pierre Verstraten Roosendaal 1241
23 31 Rik Nederlof Utrecht 5130
24 70 Pedro Sabo Belgie BEL19731102
25 40 Arturas Siugzdinis Litouwen LTU19840929
26 21 Arturas Iliutkinas Litouwern LTU19851210
27 71 Franky Leyseele Belgie BEL19690801
28 82 Bram van Oosterhout Terheijden 5290
29 84 Joost Serrarens Lamswaarde 10347
30 15 Marco van Haaften Stavenisse 1235
31 30 Wouter Mous Ossendrecht 5048
32 81 Davy Jaspers St. Willebrord 1178
33 74 Ferdi van Katwijk Wanroy 1433
34 83 Wouter Lugtenburg Goedereede 5362
35 57 Rob Disseldorp Rijpwetering 5396
36 73 Kurt Victor Belgie BEL19690116
37 86 Michel Sijmens Rucphen 1350
38 7 Dirk van Dam Goes 5111
39 20 Pieter Israel Kruiningen 5139
40 36 Danny Schaut Sas van Gent 1005
41 6 Peter de Corte Belgie BEL19680119
42 3 Wally Buurstede Sint Willebrord 1471
43 38 Martijn Simons Roosendaal 1437
44 23 Wilco Jonker Burgh-Haamstede 5112
45 47 Bob Verkooijen Chaam 1019
46 35 Jamie van Rijswijk Waalwijk 5056
47 29 Peter Metske Poortvliet 1294
48 4 Corne Castein Meerkerk 1085
49 2 Marc Blok Heinkenszand 1353
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt