Bron: via www.wielren.info

Kasteel Cross te Vorden
4 December 2004


Kasteelcross Vorden Masters
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 40 Frans Wilems Oostelbeers 20393 2 21 Bonnie Leemrijze Beltrum oost 20165 3 38 Michei van Wezel Terborg oost 10873 4 14 Harrie Hofstede Zeewolde oost 10066 5 22 Adriaan van Londen Tiel 10719 6 20 Johnny Lammertink Wierden oost 20991 7 37 Jannes Weerman Nijeholtwolde noord 10235 8 1 Martin van Baak Montfoort 20736 9 33 Herman Snoeijink Denekamp oost 11415 10 8 Henny Engbers Lonneker oost 21084 11 4 Richard Buyvoets Helvoirt 10112 12 16 Gerrit Keppel Beesd 21121 13 17 Fred de Kinkelder Groenlo oost 10583 14 50 Ronny Essink Ruurlo oost 21836 15 31 Theo Slijper Linschoten 20738 16 9 Andre Fenneman Wehl oost 20743 17 27 Rudi Peters Wichmond oost 20973 18 5 Dik van Dalen Aalten oost 20915 19 7 Haico Elshof Kilder oost 20742 20 43 Edwin Paardekoper Groenlo oost 20916 21 34 Jan Steensma Surhuisterveen noord 20387 22 42 Gerrit van Zuilekom Lochem oost 20831 23 29 Wim Rutten Zutphen oost 21606 24 3 Arie den Braven Nieuwegein 20535 25 32 Bennie Sligman Laren oost 20366 26 26 Gerhard Pas Almelo oost 20996 27 46 Maas van Beek Barneveld 11336 28 15 Garjo Kamphuis Vorden oost 21581 29 24 Jos Nederlof Lochen oost 21640 30 6 Henk van Dijk Zwartsluis oost 21477 31 47 Paul Brandenhof Ootmarsum oost 20828 32 23 Marco de Moor Ulft oost 10252 33 39 Rogoer Wiercx Houten 20414 34 49 Arie Hassink Zieuwent oost 11373 1r 35 45 Piet Bousema Lochem oost 20364 36 19 Simon Kok Deventer oost 10372 37 30 Jan Gerard Scheper Ruinerwold noord 30773 38 28 Anton Polak Barchem oost 20166 39 36 Henk de Vries Surhuizum noord 21642 40 25 Frank van Oirschot Oisterwijk 20433 41 44 Wim van Tiborg Kampen oost 21465 42 41 Frans de Wit Zutphen oost 21298
Regio Kampioenschap Noord-oost Masters
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 21 Bonnie Leemrijze Beltrum oost 20165 2 38 Michei van Wezel Terborg oost 10873 3 14 Hary Hofstede Zeewolde oost 10066
Regio Kampioenschap Noord-oost Nieuwelingen
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 1 Joel Bakker Schuinesloot noord 15255 2 8 Stefan Limburg Witte Paarden noord 15117 3 4 Julian van Dijk Zwartsluis oost 15099
Kasteelcross Vorden Nieuwelingen
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 1 Joel Bakker Schuinesloot noord 15255 2 8 Stefan Limburg Witte Paarden noord 15117 3 6 Geert van de Horst Woerden 17322 4 4 Julian van Dijk Zwartsluis oost 15099 5 2 Bart Barkhuis Norg noord 17026 6 17 Toby Reimert Raalte oost 15122 7 11 Henk Wildeman Raalte oost 17235 8 3 Daan van de Berg Veenendaal 15151 9 5 Ferdi Gerritse Tiel 15341 10 15 Gosse Koerts Kornhorn noord 15469 11 7 Robert Kuiper Den Ham oost 15465 12 14 Jan Germs Gasselte Noord 17632 13 12 Rico Wientjes Didam oost 17716 14 9 Richard Scheper Ruinerwold noord 15118 15 16 Arno Brinkhuis Zevenaar oost 17508 16 10 Mark Schreurs Aalten oost 15444 17 18 Remmert Meyer Emmen noord 15039 18 13 Allan Veenstra Emmen noord 18275
Regio Kampioenschap Noord-oost Vrouwen
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 56 Loes Gunnewijk Rekken oost 12015 2 58 Marike Haverdings Groningen noord 12069 3 68 Florien Remmelts Ruinerwold noord 22022 4
Kasteelcross Vorden Vrouwen
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 56 Loes Gunnewijk Rekken oost 12015 2 58 Marike Haverdings Groningen noord 12069 3 61 Nicole Kampeter Bunde (D) 4 60 Britt Jochems Vianen 16019 5 62 Anouk Kesseleer Haarsma Heeswijk Dinther 22032 6 68 Florien Remmelts Ruinerwold noord 22022 7 75 Elly van Boxmeer Erp oost 22146 8 57 Alike Haanstra Waskemeer noord 16008 9 73 Monique vd Ree Willemstad 16039 10 74 Petra Hofs Arnhem oost 12105 11 50 Linda ter Beek Hengelo oost 14019 12 72 Ilona Valkenburg Enschede oost 12150 13 71 Areke Hassink Zieuwent oost 12102 14 70 Marieke Verhoeven Erp 12089 15 69 Viviane Vasse Herford (D) 16 63 Gretha Kelin Brinke Vorden oost 12075 17 54 Marloes Everts Assen noord 16007 18 64 Linda Kroes Raalte oost 14023 19 65 Yvonne Kuiper Den Ham oost 19177 20 76 Tessa Bos Hilversum 16002 21 66 Suzanne de Lijser De Steeg 12020 22 53 Margriet Engelsma Kootstertille noord 22046 23 67 Marit Palland Zwolle oost 12060
Regio Kampioenschap Noord-oost Amateurs
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 15 Jan Albert Krans De Wilp noord 11405 2 24 John Slot Bornerbroek oost 11418 3 22 Rick Scholtens Swifterbant oost 10161
Kasteelcross Vorden Amateurs
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 15 Jan Albert Krans De Wilp noord 11405 2 32 Freek de Jong Deil 10159 3 24 John Slot Bornerbroek oost 11418 4 3 Luit Blom Oudewater 1533 5 22 Rick Scholtens Swifterbant oost 10161 6 35 Axel Bult Enschede oost 11015 7 13 Jos Janssen Wijchen 11131 8 33 Gert Ruitenberg Oosterwolde oost 10706 9 23 Andre Schrader Doetinchem oost 10377 10 17 Marco Loman Laren oost 10326 11 5 Henk Bos Barneveld 10085 12 2 Bart Besemer Leuvenheim oost 10325 13 16 Gerben Kroes Renkum oost 10969 14 18 Peter Makkink Hengelo oost 10757 15 28 Martin Weijers 's-Heerenberg oost 10659 16 26 Robert van Spanje Montfoort 10579 17 8 Eric Groot Reeuwijk 21624 18 14 Tijmen Kamphuis Hengelo oost 21459 19 19 Cees Quint Deil 10203 20 4 Warner te Boekhorst Gaanderen 10374 21 31 John Zennipman Zutphen oost 10095 22 37 Everardus Roek Rijssen oost 11285 23 36 Wouter Stadhouders Hengelo oost 11424 24 30 Cees de Wit Oudewater 21832 25 10 Reynold Harmsen Warnsveld oost 10658 26 34 Remko Roelofs Arnhem 20334 27 27 Roy Spijker Goor oost 10669 28 6 Peter Braam Nijmegen oost 10323
Regio Kampioenschap Noord-oost Junioren
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 67 Coen Vermeltfoort Schuinesloot noord 15256 2 63 Richard Sleumer Vorden oost 13273 3 64 Jorn van Veen Losser oost 13129
Kasteelcross Vorden Junioren
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 59 Rik van Ijzendoorn Tiel 13373 2 58 Koen van Grootel Bakel 13228 3 67 Coen Vermeltfoort Schuinesloot noord 15256 4 54 Jeroen Dekkers Lierop 15195 5 63 Richard Sleumer Vorden oost 13273 6 70 Martijn Motshagen Nijkerk 13231 7 71 Roderik Egberink Kortenhoef 13288 8 64 Jorn van Veen Losser oost 13129 9 61 Sebastiaan Kamphuis Hengelo 13127 10 50 Umberto Atzori Zorgvlied noord 15114 11 52 Tom Boveree Laren oost 13041 12 69 Martijn Ebben Nijverdal oost 13351 13 76 Teun Kuster Huissen oost 13001 14 62 Steven Marissink Heeten oost 15121 15 57 Henk Jan Groote Punt Rossum oost 13126 16 75 Erik Achterkamp Nijverdal oost 13350 17 74 Niels Flierman Ruurlo oost 25027 18 72 Lennart Weerts Arnhem oost 15377 19 78 Jens Hoeben Oldenzaal oost 15105 20 77 Niels Kerkhof Achteveld oost 13342 21 68 Koen Wellink Aalten oost 15113
Kasteelcross Vorden Elite/Beloften
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats El/bel District lic.nr. 1 13 Eddy van Ijzendoorn Tiel belofte 5095 2 27 Maarten Tjallinghi Arnhem elite 1345 3 1 Thijs van Amerongen Vorden belofte oost 13174 4 31 Marco Wesseling 's Hertogenbosch belofte 5103 5 21 Joost Posthuma Hengelo elite oost 21 6 12 Roel van Houtum Netersel elite 1150 7 25 Kor Steenbergen Pesse belofte noord 5352 8 36 Tom Veelers ootmarsum belofte oost 5242 9 29 Micha de Vries Hilversum elite 1196 10 14 Daan de Jonge Oldenzaal belofte oost 5328 11 28 Erik Verrijt Heeze elite 1153 12 35 Roy van Heeswijk St. Oedenrode belofte 5334 13 19 Marco Luyten Meerkerk elite 1231 14 10 Robert Geesink Varseveld belofte oost 13135 15 18 Michiel Jan van der Linde Ruinen belofte noord 13222 16 32 Niek Asbroek Wierden oost 5192 17 23 Frank Schotman Steenderen belofte oost 5175 18 34 Dolf Brinkhuis Zevenaar belofte oost 13212 19 7 Daniel Brok Nijverdal belofte oost 13034 20 22 Marc Reef Oldenzaal belofte oost 13360 21 2 Robert ter Bekke Hengelo elite oost 1366 22 20 Steven Mengels Enschede belofte oost 5118 23 11 Pieter Horsthuis Enschede belofte oost 5327 24 3 Teun Bennink Beltrum belofte oost 13040 25 5 Martin Boomkamp Aalten belofte oost 5196 26 16 Huub Kappert Raalte belofte oost 13143 27 8 Richard Calis Hilversum elite 1205 28 9 Hans Everts Assen belofte noord 13015 29 30 Daan Waanders Lichtenvoorde belofte oost 5038 30 6 Batiaan Brok Nijverdal belofte oost 5025 31 37 Roy Sleiderink Oldenzaal belofte oost 5240
Regio Kampioenschap Noord-oost Elite
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 21 Joost Posthuma Hengelo oost 21 2 2 Robert ter Bekke Hengelo oost 1366 3
Regio Kampioenschap Noord oost Beloften
Uitslag rugnr: Naam Woonplaats District lic.nr. 1 1 Thijs van Amerongen Vorden oost 13174 2 25 Kor Steenbergen Pesse noord 5352 3 36 Tom Veelers ootmarsum oost 5242
Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen