Bron: Edwin Cruijssen met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Veldrit TWC Tempo BMV - Veldhoven
12 December 2004

Nieuwelingen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 66 Jordy Beuker Huizen 15001
2 59 Ritchie Motkť Beek 15342
3 51 Twan van den Brand Volkel 15148
4 55 Jorrit Hermans Helmond 15278
5 67 Jordy van Erp Berghem 15124
6 54 Tommy Groffen Baarle Nassau 15257
7 50 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
8 64 Andreas Ponten Veldhoven 15323
9 62 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
10 65 Henk Wildeman Raalte 17235
11 53 Ferdi Gerritse Tiel 15341
12 56 Mickey Kallenfels Breda 17048
13 60 Ricardo Robben Vught 15217
14 68 Maurits Bekkema Waalwijk 15262
15 63 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
16 61 Aart Spooren Duizel 15439
17 52 Twan Castelijns Hapert 15127


Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 17 Patrick Vliegen Veldhoven 13096
2 7 Saviť van Horik Lierop 15017
3 10 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
4 3 Mark Broks St. Michielsgestel 13255
5 23 Remco Broers Maartensdijk 15189
6 6 Koen van Grootel Bakel 13228
7 26 Bart Senders Hapert 13256
8 20 Maarten Verherstraeten BelgiŽ BEL19881224
9 4 Jeroen Dekkers Lierop 15195
10 1 Edwin Arts Overloon 15016
11 21 Steven Kruijswijk Nuenen 13160
12 24 Djuri van Rijbroek Uden 13368
13 14 Ramon Strik Geldrop 15145
14 19 Teun Kuster Huissen 13001
15 11 Tim Nederlof Harmelen 13091
16 22 Dennis Kivits Vlijmen 13263
17 5 Richard Frederiks Wijk bij Duurstede 13357
18 16 Dirk-Jan Verberne Eindhoven 15032
19 13 Willem Schwaner Oploo 13167
20 12 Pieter Poppeliers Hapert 15271


Vrouwen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 16 Arenda Grimberg Almelo 12158
2 5 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 22032
3 3 Abke Francissen Vught 12070
4 6 Eefje Ottevanger Eindhoven 12083
5 9 Frederika v/d Wiel Harkema 12007
6 13 Janne Brok Delft 12153
7 8 Marieke Verhoeven Erp 12089
8 14 Annelies van Doorselaer BelgiŽ BEL19890115
9 7 Geertje Ploegmakers Veghel 22164
10 11 Leida Roelofs Uden 14032
11 10 Sandra Oosterbosch Eindhoven 12115
12 12 Eefje Tabak Bergeijk 14067
13 15 Arjanne van Bekkum Alphen 22044
14 4 Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede 16063


Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 30 Walter Marynissen BelgiŽ BEL19580908
2 29 Denny Verherstraeten BelgiŽ BEL19610714
3 11 Ton van Korven Diessen 10113
4 28 Joost van Hest Ďs-Gravenmoer 11279
5 31 Patrick Sluits BelgiŽ BEL19600402
6 21 Frans Willems Oostelbeers 20393
7 18 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
8 1 Gert-Jan Bijnen Schijndel 11419
9 4 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
10 23 Ad Bernaerts Baarle-Nassau 20120
11 5 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018
12 24 Haico Elshof Kilder 20742
13 16 Theo Schlijper Linschoten 20738
14 2 Wim Branderhorst Utrecht 21140
15 27 John van Rullen Schijndel 20700
16 19 Lambert van de Wiel Berlicum 10340
17 3 Arie den Braven Nieuwegein 20535
18 17 Ties Verhagen Eerde 20623
19 14 Ab Nederlof Harmelen 20407
20 32 Frank van Oirschot Oisterwijk 20433
21 15 John Rozema Oisterwijk 20376
22 22 Frans de Wit Zutphen 21298


Amateurs

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 20 Edwin Raats Helmond 10212
2 36 Pascal van Riet BelgiŽ BEL19660527
3 3 Emiel Borsboom Woerden 10660
4 37 Tom Willemsen BelgiŽ BEL19790720
5 1 Luit Blom Oudewater 11416
6 14 Freek de Jong Deil 10159
7 22 Theo Roelofs Heemstede 10571
8 13 Jos Janssen Wijchen 11131
9 15 Gijs Jongeling Best 10075
10 25 Stefano Secci Tilburg 10260
11 19 Cees Quint Tiel 10203
12 9 Rens Franken Den Bosch 10564
13 30 Damie van Vianen Cromvoirt 10468
14 8 Stephan van Dam St. Michielsgestel 20958
15 28 Renť Snoeren Dongen 10511
16 34 Johan van Gils Middelbeers 11092
17 5 Franco Broks Boxtel 10269
18 32 Ron Wouters Zundert 11138
19 6 Dick van der Bruggen Oijen 11019
20 16 Mario Ketels Oss 10292
21 38 Tini van Rijsbergen Sprundel 91090
22 33 Marc Dirks BelgiŽ BEL19720824
23 31 Frank van de Westelaken St.Michielsgestel 11362
24 7 Harrie van der Burgt Oss 10455
25 12 Hans Huijbregts Wernhout 11389
26 11 Eric de Groot Reeuwijk 21624
27 29 Henk Jan Valk Den Bosch 10577
28 10 Frank Giesbers Helmond 20984
29 24 Arnold Schoon Best 10296


Elite / Beloften

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 3 Bart Dirkx Reusel 5244
2 33 Kris Wouters BelgiŽ BEL19680218
3 9 Bjorn Hoeben Stramproy 1521
4 36 Nico Berckmans BelgiŽ BEL19690117
5 35 Eddy van Bouwel BelgiŽ BEL19690115
6 26 Wilfred Veldkamp Woerden 1592
7 8 Roy van Heeswijk St. Oedenrode 5334
8 10 Roel van Houtum Netersel 1150
9 37 Tom de Kort BelgiŽ BEL19741108
10 38 Bert Vervecken BelgiŽ BEL19690204
11 34 Steven Sluyts BelgiŽ BEL19840411
12 39 Bram Schmitz Aalst-Waalre 14
13 27 Erik Verrijt Heeze 1153
14 11 Daan Jonge Oldenzaal 5328
15 4 Robert van Erp Oss 1233
16 17 Nard Louws Gilze 1099
17 12 Jerry Kallenfels Breda 13190
18 24 Coen Sevens Diessen 5140
19 16 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139
20 18 Marco Luyten Meerkerk 1231
21 15 Patrick de Laat Berlicum 1589
22 21 Edwin van Pinxteren Rosmalen 1591
23 23 Rik Senders Hapert 13472
24 20 Rob Meiland Hoogerheide 1100
25 22 Harm Rombouts Luyksgestel 5338
26 19 Tom Marcelis Eindhoven 13044
27 31 Detlef La Grand Eindhoven 1148
28 7 Rob van der Ham Vlijmen 5154

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen