Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

24e Kerstveldrit van Reusel
tevens Regiokampioenschap Zuid
26 December 2004

Nieuwelingen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 64 Jordy Beuker Huizen 15001
2 61 JoŽl Bakker Schuinesloot 15255
3 75 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
4 67 Twan van den Brand (zuid) Volkel 15148
5 69 Jordy van Erp (zuid) Berghem 15124
6 82 Rob van der Velde (zuid) Wernhout 15277
7 76 Ritchie Motkť (zuid) Beek 15342
8 73 Geert van der Horst Woerden 17322
9 72 Jorrit Hermans (zuid) Helmond 15278
10 83 Bob Stopler Woerden 15362
11 71 Tommy Groffen (zuid) Baarle Nassau 15257
12 84 Harm van der Sanden (zuid) Nuland 17266
13 63 Maurice de Bekker (zuid) Rosmalen 15260
14 80 Sonny Steenbakkers (zuid) Schijndel 15218
15 81 Martijn Valks (zuid) Sint-Oedenrode 15335
16 87 Nick de Proost Dessel (BelgiŽ) BEL19891003
17 65 Danny Boelens (zuid) Maarheeze 15076
18 70 Ferdi Gerritse Tiel 15341
19 62 Tommy van Beem (zuid) Tiel 17289
20 74 Sander van Iersel (zuid) Berkel-Enschot 17571
21 85 Thijs van de Schoot (zuid) Oirschot 17578
22 78 Ricardo Robben (zuid) Vught 15217
23 68 Twan Castelijns (zuid) Hapert 15127
24 66 Haye van Boxtel (zuid) Kaatsheuvel 17567
25 89 Steven Stenekes Almere 15026
26 79 Richard Scheper Ruinerwold 15118
27 88 Aart Spooren (zuid) Duizel 15349
28 77 Thomas Polak (zuid) Prinsenbeek 17230

REGIOKAMPIOENSCHAP ZUID

1 Twan van den Brand Volkel 15148 2 Jordy van Erp Berghem 15124 3 Rob van der Velde Wernhout 15277 4 Ritchie Motkť Beek 15342 5 Jorrit Hermans Helmond 15278 6 Tommy Groffen Baarle-Nassau 15257 7 Harm van der Sanden Nuland 17266 8 Maurice de Bekker Rosmalen 15260 9 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218 10 Martijn Valks St. Oedenrode 15335 11 Danny Boelens Maarheeze 15076 12 Tommy van Beem Tiel 17289 13 Sander van Iersel Berkel-Enschot 17571 14 Thijs van de Schoot Oirschot 17578 15 Ricardo Robben Vught 15217 16 Twan Castelijns Hapert 15127 17 Haye van Boxtel Kaatsheuvel 17567 18 Aart Spooren Duizel 15349 19 Thomas Polak Prinsenbeek 17230

Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 46 Mark Broks (zuid) St. Michielsgestel 13255
2 49 Koen van Grootel (zuid) Bakel 13228
3 47 Jeroen Dekkers (zuid) Lierop 15195
4 71 Johim Ariesen Rhenen 15328
5 45 Remco Broers Maartensdijk 15189
6 54 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
7 62 Jan Verhaegh (zuid) Deurne 13033
8 51 Mitchell Huenders Almere 15150
9 67 Geert van der Sanden (zuid) Nuland 15126
10 56 Djuri van Rijbroek (zuid) Uden 13368
11 57 Richard Sleumer Vorden 13273
12 43 Thomas Boeckx Malle (BelgiŽ) BEL19870831
13 66 Ivar Hartogs (zuid) Amersfoort 13042
14 69 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
15 63 Maarten Verherstraten Tielen (BelgiŽ) BEL19881224
16 41 Edwin Arts (zuid) Overloon 15016
17 64 Coen Vermeltfoort Schuinesloot 15256
18 50 Saviť van Horik (zuid) Lierop 15017
19 44 Remco te Brake Rhenen 15346
20 42 Patrick van Berkel Groesbeek 13324
21 65 Ronan van Zandbeek (zuid) Schijndel 15319
22 55 Pieter Poppeliers (zuid) Hapert 15271
23 70 Raymond Gaasbeek Veenendaal 15152

REGIOKAMPIOENSCHAP ZUID

1 Mark Broks St. Michielsgestel 13255 2 Koen van Grootel Bakel 13228 3 Jeroen Dekkers Lierop 15195 4 Jan Verhaegh Deurne 13033 5 Geert van der Sanden Nuland 15126 6 Djuri van Rijbroek Uden 13368 7 Ivar Hartogs Amersfoort 13042 8 Edwin Arts Overloon 15016 9 Saviť van Horik Lierop 15017 10 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319 11 Peter Poppeliers Hapert 15271

Vrouwen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 15 Mirjam Melchers Moergestel 12110
2 21 Marianne Vos (zuid) Wijk en Aalburg 14029
3 9 Arenda Grimberg Almelo 12158
4 11 Reza Hormes-Ravenstijn (zuid) Wijchen 12051
5 6 Saskia Elemans Wageningen 12055
6 5 Linda Dirkx (zuid) Reusel 12113
7 13 Britt Jochems Vianen 16019
8 17 Linda van Rijen (zuid) Veghel 16032
9 14 Anouk Kesseleer-Haarsma (zuid) Heeswijk-Dinther 12224
10 1 Katrien Aerts Merksplas (BelgiŽ) BEL19770120
11 3 Janne Brok (zuid) Delft 12153
12 25 Hannah Welter Loosdrecht 16005
13 2 Mariska van Beem (zuid) Tiel 16017
14 20 Marieke Verhoeven (zuid) Erp 12089
15 24 Monique van de Ree (zuid) Willemstad 16039
16 10 Petra Hofs (zuid) Arnhem 12105
17 22 Imke Hartogs Amersfoort 12018
18 12 DaniŽlle Jansen Tiel 12133
19 23 Allegon Smit Ede 14033
20 4 Jacomine van Buuren Rotterdam 22081
21 19 Samantha van Steenis Hoogland 16004
22 18 Leida Roelofs (zuid) Uden 14032

REGIOKAMPIOENSCHAP ZUID

1 Marianne Vos Wijk en Aalburg 14029 2 Reza Hormes-Ravestijn Wijchen 12051 3 Linda Dirkx Reusel 12113 4 Linda van Rijen Veghel 16032 5 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 12224 6 Janne Brok Delft 12153 7 Mariska van Beem Tiel 16017 8 Marieke Verhoeven Erp 12089 9 Monique van de Ree Willemstad 16039 10 Petra Hofs Arnhem 12105 11 Leida Roelofs Uden 14032

Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 90 Danny Verherstraten Tielen (BelgiŽ) BEL19610714
2 80 Ton van Korven (zuid) Diessen 10113
3 95 Patrick Sluyts Bevel (BelgiŽ) BEL19600402
4 87 Herman Snoeijink Denekamp 11415
5 94 Frans Willems (zuid) Oostelbeers 20393
6 92 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
7 77 Harrie Hofstede Zeewolde 10066
8 96 Dick Ariesen Rhenen 10755
9 68 Richard Buyvoets (zuid) Helvoirt 10112
10 73 Jeroen van Ham (zuid) Wintelre 21830
11 63 Ad Bernaerts (Zuid) Baarle-Nassau 20120
12 69 Ed van Dijke (zuid) Baarle-Nassau 21018
13 81 Johnny Lammertink Wierden 20991
14 79 Ger Koenen Amsterdam 20071
15 86 Theo Schlijper Linschoten 20738
16 75 Jeroen van Hoeijen Amsterdam 10016
17 91 Peter Voesenek (zuid) Breda 11387
18 62 Theo van Berlo (Zuid) Beek en Donk 20125
19 64 Gert-Jan Bijnen (Zuid) Schijndel 11419
20 72 Peter van Gils (zuid) Westelbeers 10908
21 93 Lambert van de Wiel (zuid) Berlicum 10340
22 66 Arie den Braven Nieuwegein 20535
23 97 Mart Dominicus Amsterdam 21335
24 89 Ties Verhagen (zuid) Eerde 20623
25 85 Jan Gerard Scheper Ruinerwold 30773
26 84 Frank van Oirschot (zuid) Oisterwijk 20433
27 67 Theo Broere Amsterdam 20060

REGIOKAMPIOENSCHAP ZUID

1 Ton van Korven Diessen 10113 2 Frans Willems Oostelbeers 20393 3 Richard Buyvoets Helvoirt 10112 4 Jeroen van Ham Wintelre 21830 5 Ad Bernaerts Baarle-Nassau 20120 6 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018 7 Peter Voesenek Breda 11387 8 Theo van Berlo Beek en Donk 20125 9 Geert-Jan Bijnen Schijndel 11419 10 Peter van Gils Westelbeers 10908 11 Lambert van de Wiel Berlicum 10340 12 Ties Verhagen Eerde 20623 13 Frank van Oirschot Oisterwijk 20433

Amateurs

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 28 Edwin Raats (zuid) Helmond 10212
2 37 John Slot Bornerbroek 11418
3 19 Freek de Jong Deil 10159
4 44 Emiel Borsboom Woerden 10660
5 7 Axel Bult Enschede 11015
6 1 Wim van Barneveld Veenendaal 10317
7 3 Luit Blom Oudewater 11416
8 24 Marco Loman Laren 10326
9 20 Gijs Jongeling (zuid) Best 10075
10 11 Rens Franken (zuid) Den Bosch 10564
11 35 Stefano Secci (zuid) Tilburg 10260
12 32 Rick Scholtens Swifterbant 10161
13 41 Damie van Vianen (zuid) Cromvoirt 10468
14 27 Cees Quint Tiel 10203
15 29 Dennis Rijkers (zuid) St. Michielsgestel 11363
16 9 Stephan van Dam (zuid) St. Michielsgestel 20958
17 43 Ron Wouters (zuid) Zundert 11138
18 22 Mario Ketels (zuid) Oss 10292
19 5 Franco Broks (zuid) Boxtel 10269
20 10 Herman-Pieter Duiven Zuid-Beijerland 20254
21 14 Johan van Gils (zuid) Middelbeers 11092
22 2 Bart Besemer Leuvenheim 10325
23 45 Hennie van der Laan Houten 10487
24 25 Eric van Overbeek (zuid) Schijndel 20837
25 8 Harrie van der Burgt (zuid) Oss 10455
26 30 Theo Roelofs (zuid) Heemstede 10571
27 39 Henk Jan Valk (zuid) Den Bosch 10577
28 17 Hans Huijbregts (zuid) Wernhout 11389
29 48 Maurice Bolsenbroek Apeldoorn 90157
30 15 Eric de Groot Reeuwijk 21624
31 12 Andrť de Geus Heinenoord 20255
32 46 Ed Bekhuis Deventer 10226
33 49 Frank Egberts Apeldoorn 11052
34 47 Ben Dekker Maasdijk 10939
35 33 Arnold Schoon (zuid) Best 10296
36 26 Ton Pennings (zuid) Berlicum 10339
37 4 Peter Braam Nijmegen 10323
38 13 Frank Giesbers (zuid) Helmond 20984
39 16 Mike Op `t Hoog (zuid) Sint-Michielsgestel 10738
40 50 Bernardie Kleverwal Apeldoorn 20488

REGIOKAMPIOENSCHAP ZUID

1 Edwin Raats Helmond 10212 2 Gijs Jongeling Best 10075 3 Rens Franken Den Bosch 10564 4 Stefano Secci Tilburg 10260 5 Damie van Vianen Cromvoirt 10468 6 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 11363 7 Stephan van Dam St. Michielsgestel 20958 8 Ron Wouters Zundert 11138 9 Mario Ketels Oss 10292 10 Franco Broks Boxtel 10269 11 Johan van Gils Middelbeers 11092 12 Eric van Overbeek Schijndel 20837 13 Harrie van der Burgt Oss 10455 14 Theo Roelofs Heemstede 10571 15 Henk-Jan Valk Den Bosch 10577 16 Hans Huijbregts Wernhout 11389 17 Arnold Schoon Best 10296 18 Ton Pennings Berlicum 10339 19 Frank Giesbers Helmond 20984 20 Mike op 't Hoog St. Michielsgestel 10738

Elite / Beloften

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 34 Kris Wouters BelgiŽ BEL19680218
2 22 Bram Schmitz Aalst-Waalre 14
3 44 Eddy van Bouwel Nulen (BelgiŽ) BEL19690115
4 16 Jean-Pierre Leijten (zuid) Bladel 1151
5 37 Tom de Kort Kasterlee (BelgiŽ) BEL19741108
6 33 Wilfred Veldkamp Woerden 1592
7 42 Jan Goris Herentals (BelgiŽ) BEL19761105
8 13 David Laenen BelgiŽ BEL19690812
9 38 Roy van Heeswijk (zuid) St. Oedenrode 5334
10 11 Roel van Houtum (zuid) Netersel 1150
11 27 Erik Verrijt (zuid) Heeze 1153
12 40 Yoeri Beyens Meerhout (BelgiŽ) BEL19780427
13 15 Patrick van Leeuwen (zuid) Hilvarenbeek 5139
14 9 Frank Groenendaal (zuid) Eerde 1590
15 36 Nico Berckmans Balen (BelgiŽ) BEL19690117
16 43 Sven van Eynot Vorselaar (BelgiŽ) BEL19790518
17 10 Frank van Grootel (zuid) Bakel 5021
18 28 Bert Vervecken BelgiŽ BEL19690204
19 14 Kurt van Landeghem Hoogerheide 1447
20 46 Joost van Leijen (zuid) Ewijk 5158
21 26 Maarten Tjallingii (zuid) Arnhem 1345
22 35 Ferdi van Katwijk (Zuid) Oploo 1281
23 24 Coen Sevens (zuid) Diessen 5140
24 19 Marco Luyten (zuid) Meerkerk 1231
25 39 Ronnie Timmermans Assen 5206
26 23 Rik Senders (zuid) Hapert 13472
27 21 Edwin van Pinxteren (zuid) Rosmalen 1591
28 6 Lorenzo van Damme BelgiŽ BEL19830717
29 41 Ronnie Timmermans Assen 5206
30 12 Patrick de Laat (zuid) Berlicum 1589
31 32 Nard van der Sanden (zuid) Nuland 5133
32 5 Jos Castelijns (zuid) Eersel 13145
33 20 Tom Marcelis (zuid) Eindhoven 13044

REGIOKAMPIOENSCHAP ZUID ELITE

1 Jean-Pierre Leijten Bladel 1151 2 Roel van Houtum Netersel 1150 3 Erik Verrijt Heeze 1153 4 Frank Groenendaal Eerde 1590 5 Maarten Tjallingii Arnhem 1345 6 Ferdi van Katwijk Oploo 1281 7 Marco Luyten Meerkerk 1231 8 Edwin van Pinxteren Rosmalen 1591 9 Patrick de Laat Berlicum 1589

REGIOKAMPIOENSCHAP ZUID BELOFTEN

1 Roy van Heeswijk St. Oedenrode 5334 2 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139 3 Frank van Grootel Bakel 5021 4 Joost van Leijen Ewijk 5158 5 Coen Sevens Diessen 5140 6 Rik Senders Hapert 13472 7 Nard van der Sanden Nuland 5133 8 Jos Castelijns Eersel 13145 9 Tom Marcelis Eindhoven 13044
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen en Jan van Haneghem