Bron: Jan Dorussen via www.wielren.info

12e Veldrit Molenvliet - Barosta
18 December 2004

Nieuwelingen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 6 Jordy Beuker Huizen 15001
2 22 Ramon Sinkeldam Wormer 15025
3 23 Kevin Smit Ede 17291
4 25 Bob Stopler Woerden 15362
5 11 Jordy van Erp Berghem 15124
6 14 Jorrit Hermans Helmond 15278
7 15 Geert van der Horst Woerden 17322
8 2 Bart Barkhuis Norg 17026
9 1 JoŽl Bakker Schuinesloot 15255
10 27 Steven van Leijen Wageningen 17552
11 19 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
12 10 Julian van Dijk Zwartsluis 15099
13 13 Ferdi Gerritse Tiel 15341
14 26 Henk Wildeman Raalte 17235
15 16 Mickey Kallenfels Breda 17048
16 8 Timo Daams Hilversum 18013
17 5 Frans van Bekkum Alphen 15208
18 3 Tommy van Beem Tiel 17289
19 9 Rick van Deursen Budel-Dorplein 17851
20 7 Rick Clements Linschoten 17320
21 24 Steven Stenekes Almere 15026
22 20 Bjorn Perlee Amstelveen 17021
23 21 Erwin Scholman Montfoort 35011


Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 68 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
2 83 Ricardo van der Velde Breda 13285
3 73 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
4 78 Patrick Vliegen Veldhoven 13096
5 72 Jan Mikkers Uden 13166
6 84 Jan Verhaegh Deurne 13033
7 59 Remco Broers Maartensdijk 15189
8 67 Mitchell Huenders Almere 15150
9 64 Koen van Grootel Bakel 13228
10 66 Saviť van Horik Lierop 15017
11 77 Jorn van Veen Losser 13129
12 54 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
13 69 Christopher Janssens Rhenen 15153
14 52 Johim Ariesen Rhenen 15328
15 60 Mark Broks St. Michielsgestel 13255
16 53 Edwin Arts Overloon 15016
17 76 Mark Smit Geldrop 15144
18 55 Rob van Bekkum Alphen 13243
19 62 Roderik Egberink Kortenhoef 13288
20 70 Dennis Luyt Haarlem 13169
21 51 Dennis Andriessen Ouderkerk a/d Amstel 15010
22 79 Luuk van Vliet Mijdrecht 15228
23 85 Bas van de Graaf Ablasserdam 15375
24 75 Christiaan de Rijk De Meern  
25 63 Raymond Gaasbeek Veenendaal 15152
26 82 Tim Nederlof Harmelen 13091
27 80 Luca Arts Amersfoort 15282
28 81 Niels Kerkhof Achterveld 13342
29 57 Alexander Boschaart Tiel 15067


Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-meisjes

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 72 Mirjam Melchers Moergestel 12110
2 73 Reza Hormes-Ravenstijn Wijchen 12051
3 57 Corine Dorland Assendelft 12001
4 63 Britt Jochems Vianen 16019
5 61 Marieke Haverdings Groningen 12069
6 64 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 22032
7 70 Loes Gunnewijk Rekken 12015
8 76 Francis Linthorst Wageningen 12143
9 56 Janne Brok Delft 12153
10 51 Mariska van Beem Tiel 16017
11 69 Florien Remmelts Ruinerwold 22022
12 66 Marit Palland Zwolle 12060
13 75 Ilona Valkenburg Enschede 12150
14 74 Aukje de Koning Alkmaar 12080
15 53 Henrieke Blonk Montfoort 24005
16 68 Annelies van Doorselaar Meise Belgie 19891501
17 60 Alike Haanstra Waskemeer 16008
18 78 Jacomine van Buuren Rotterdam 22081
19 77 Kim van Poppel Moergestel 19200
20 71 Karin Knol Leeuwarden 12058
21 54 Tessa Bos Hilversum 16002
22 65 Paula Meijer Utrecht 22031
23 52 Arjanne van Bekkum Alphen 22044
24 62 Janneke van der Horst Woerden 16038
25 58 Margriet Engelsma Kootstertille 22046


Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 63 Gert Jan van Bijnen Schijndel  
2 73 Jeroen van Ham Wintelre 10909
3 95 Frans Willems Oostelbeers 20393
4 87 Herman Snoeijink Denekamp 1442
5 90 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
6 79 Ger Koenen Amsterdam 20071
7 62 Martin van Baak Montfoort 20736
8 102 wa3ter ar1n5ssen Be3g5e 19850908
9 67 Dennis Craanen Bodegraven 21217
10 81 Ton van Korven Diessen 10113
11 97 Jeroen van Hoeijen Amsterdam 10016
12 66 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
13 77 Fred de Kinkelder Groenlo 10583
14 61 Dick Ariesen Rhenen 10755
15 76 Gerrit Keppel Beesd 21121
16 80 Chris Kolfschoten Montfoort 20544
17 85 Theo Schlijper Linschoten 20738
18 69 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018
19 72 Andre Fenneman Wehl 20743
20 89 Peter Voesenek Breda  
21 83 Jack van 't Pad Zeist 20408
22 70 Mart Dominicus Amsterdam 21335
23 64 Arie den Braven Nieuwegein 20535
24 92 Lambert van de Wiel Berlicum 10340
25 100 Ab Nederlof Harmelen 20407
26 101 Han Trollmann Amersfoort 21592
27 96 Dirk van der Wolf Oudewater 42204
28 91 Rene Wiebes Mijdrecht 20467
29 88 Vincent Verhaar Amstelveen 20051
30 93 Rogier Wiercx Houten 20414
31 98 Henk de Vries Surhuizum 21642
32 99 Albert van der Leeuw Papenhoven 10198


Amateurs

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 18 Freek de Jong Deil 10159
2 31 Edwin Raats Helmond 10212
3 22 Jan-Albert Krans De Wilp 1219
4 8 Axel Bult Enschede 11015
5 6 Emiel Borsboom Woerden 10660
6 17 Jos Janssen Wijchen 11131
7 26 Marco Loman Laren 10326
8 19 Gijs Jongeling Best 10075
9 30 Cees Quint Tiel 10203
10 24 Hennie van der Laan Houten 10487
11 43 Alex de Kraker Delft 10663
12 15 Pieter Heidema Wilnis 10475
13 40 Cees de Wit Oudewater  
14 16 Jan van Herwijnen Amsterdam 10015
15 33 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 20838
16 23 Gerben Kroes Renkum 10969
17 21 Mario Ketels Oss 10292
18 25 NoŽl v/d Leij Mechelen 10187
19 44 Serge Brons Hoevelaken 20920
20 13 Eric de Groot Reeuwijk 21624
21 2 Brian Appeldoorn Woerden 21572
22 9 Jasper Carton Montfoort 20584
23 37 Robert van Spanje Montfoort 10579
24 7 Peter Braam Nijmegen 10323
25 38 Erwin Tuithof Woerden 20551
26 29 Martijn Peek Wilnis 30067
27 27 Ronald van Merkerk Woerden 20546


Elite/Belofte

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 10 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
2 17 Sebastian Langeveld Lisse 5012
3 9 Roel van Houtum Netersel 1150
4 33 Micha de Vries Hilversum 1196
5 22 Guus Magielse Est 5187
6 31 Erik Verrijt Heeze 1153
7 3 Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep 1483
8 30 Wilfred Veldkamp Woerden 10661
9 11 Daan Jonge Oldenzaal 5328
10 38 Joeri Kouwenhoven Bleiswijk 5061
11 8 Frank van Grootel Bakel 5021
12 12 Rik Jonkheijm Raamsdonksveer 13189
13 13 Jerry Kallenfels Breda 13190
14 4 Leon Brouwer Rotterdam 1427
15 34 Bram Wind Wijk bij Duurstede 5189
16 21 Marco Luyten Meerkerk 1231
17 37 Kurt van Landeghem Hoogerheide 1447
18 5 Bas de Bruin Uithoorn 10313
19 35 edwin pinxteren Rosmalen 1591
20 28 Piet Smits Hazerswoude 1061
21 15 Remco Kuijlenburg Wilnis 5172
22 32 Richard Visscher Zoetermeer 1063
23 16 Patrix de Laat Berlicum  
24 1 Sander Bouwens Putten 13045
25 24 Eddo van Os Hilversum 1003
26 18 Arnaud van Leest Oudenbosch 5249
27 6 Richard Calis Hilversum 1205

Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen