Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Rabo Weekend Veldrit Moergestel
5 December 2004

Nieuwelingen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 35 Jordy Beuker Huizen 15001
2 57 Ramon Sinkeldam Wormer 15025
3 30 JoŽl Bakker Schuinesloot 15255
4 37 Twan van den Brand Volkel 15148
5 61 Rob van der Velde Wernhout 15277
6 51 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
7 52 Ritchie Motkť Beek 15342
8 50 Steven van Leijen Wageningen 17552
9 65 Rob van der Heijden Den Dungen 17501
10 42 Tommy Groffen Baarle Nassau 15257
11 32 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
12 43 Tamor Hartogs Amersfoort 17422
13 41 Ferdi Gerritse Tiel 15341
14 59 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
15 55 Harm van der Sanden Nuland 17266
16 45 Sander van Iersel Berkel-Enschot 17571
17 34 Maurice van den Berge Goes 17254
18 53 Ricardo Robben Vught 15217
19 46 Mickey Kallenfels Breda 17048
20 31 Tommy van Beem Tiel 17289
21 40 Rick van Deursen Budel-Dorplein 17851
22 56 Thijs van de Schoot Oirschot 17578
23 63 Rico Wientjes Didam 17716
24 39 Timo Daams Hilversum 18013
25 49 Jeffrey Kuijpers Tilburg 17573
26 60 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
27 54 Jacob de Roo Biezelinge 17487
28 33 Frans van Bekkum Alphen 15208
29 58 Aart Spooren Duizel 15439
30 66 Haye van Boxtel Kaatsheuvel 17567
31 67 Thomas Polak Prinsenbeek 17230
32 62 Dennis Visschedijk Weurt 17292
33 64 Maikel Bombeeck Helmond 17848
34 38 Twan Castelijns Hapert 15127


Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 84 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
2 99 Boy van Poppel Moergestel 15213
3 77 Mark Broks St. Michielsgestel 13255
4 78 Jeroen Dekkers Lierop 15195
5 90 Willem Schwaner Oploo 13167
6 97 Djuri van Rijbroek Uden 13368
7 88 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
8 91 Bart Senders Hapert 13256
9 86 Richard van Loon Baarle Nassau 15110
10 89 Geert van der Sanden Nuland 15126
11 83 Saviť van Horik Lierop 15017
12 72 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
13 96 Steven Kruijswijk Nuenen 13160
14 73 Rob van Bekkum Alphen 13243
15 81 Koen van Grootel Bakel 13228
16 93 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
17 71 Edwin Arts Overloon 15016
18 74 Patrick van Berkel Groesbeek 13324
19 79 Richard Frederiks Wijk bij Duurstede 13357
20 98 Bas van de Graaf Ablasserdam 15375
21 75 Alexander Boschaart Tiel 15067


Vrouwen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 27 Daphny v.d. Brand Zeeland 12161
2 10 Arenda Grimberg Almelo 12158
3 16 Mirjam Melchers Moergestel 12110
4 22 Marianne Vos Babylonienbroek 14029
5 4 Nicolle de Bie - Leijten Hulshout NED19751111
6 12 Britt Jochems Vianen 16019
7 7 Linda Dirkx Reusel 12113
8 8 Abke Francissen Vught 12070
9 28 DaniŽlle Jansen Tiel 12133
10 25 Jaccolien Wallaard Noordeloos 12149
11 29 Hannah Welter Loosdrecht 16005
12 1 Katrien Aerts Belgie BEL19770120
13 23 Frederika v/d Wiel Harkema 12007
14 21 Marieke Verhoeven Erp 12089
15 2 Mariska van Beem Tiel 16017
16 6 Elly van Boxmeer Erp 22146
17 14 Anouk Ligthart Twisk 16047
18 5 Tamara Blom Tiel 19166
19 13 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 22032
20 30 Kim van Poppel Moergestel 19200
21 24 Anneke van Dorslaer Belgie BEL19890115
22 20 Angela van der Velde Wernhout 14005
23 31 Cora Verhoeve Rotterdam 22142
24 3 Arjanne van Bekkum Alphen 22044
25 26 Nina Kessler Velserbroek 16048
26 18 Geertje Ploegmakers Veghel 22164
27 15 Charlotte van Loon Baarle Nassau 19058
28 9 Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede 16063


Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 88 Dennie Verherstraten Tienen (B) BEL19610714
2 61 Gert-Jan Bijnen Schijndel 11419
3 74 Ton van Korven Diessen 10113
4 91 Watler Marguissen Halle (B) BEL19580908
5 68 Jeroen van Ham Wintelre 21830
6 84 Frans Willems Oostelbeers 20393
7 75 Johnny Lammertink Wierden 20991
8 81 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
9 73 Ger Koenen Amsterdam 20071
10 70 Peter Hoffmans Moergestel 10510
11 71 Gerrit Keppel Beesd 21121
12 60 Ad Bernaerts Baarle-Nassau 20120
13 63 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
14 19 Fred de Kinkelder Groenlo 10583
15 90 Peter Voesenek Breda 11387
16 65 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018
17 78 Theo Schlijper Linschoten 20738
18 92 Ger Bongers Wijchen 20848
19 67 Peter van Gils Westelbeers 10908
20 83 Lambert van de Wiel Berlicum 10340
21 62 Arie den Braven Nieuwegein 20535
22 72 Rob Klaassen Wehl 21002
23 80 Ties Verhagen Eerde 20623
24 79 Vincent Verhaar Amstelveen 20051
25 86 Levinus Huenders Almere 21110
26 76 Frank van Oirschot Oisterwijk 20433
27 85 Frans de Wit Zutphen 21298


Amateurs

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 44 Johan van de Ven Zeeland 11235
2 24 Edwin Raats Helmond 10212
3 16 Freek de Jong Deil 10159
4 41 Ton Wilmsem Belgie BEL19790720
5 2 Luit Blom Oudewater 11416
6 33 John Slot Bornerbroek 11418
7 20 Jan-Albert Krans De Wilp 11405
8 29 Andrť Schrader Doetinchem 10377
9 3 Emiel Borsboom Woerden 10660
10 9 Rens Franken Den Bosch 10564
11 36 Damie van Vianen Cromvoirt 10468
12 26 Theo Roelofs Heemstede 10571
13 31 Stefano Secci Tilburg 10260
14 15 Jos Janssen Wijchen 11131
15 17 Gijs Jongeling Best 10075
16 5 Franco Broks Boxtel 10269
17 8 Stephan van Dam St. Michielsgestel 20958
18 23 Cees Quint Tiel 10203
19 12 Pieter Heidema Wilnis 10475
20 42 Ron Wouters Zundert 11138
21 21 Hennie van der Laan Houten 10487
22 25 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 11363
23 47 Eric van Overbeek Schijndel 20837
24 40 Dennis van Aspert Volkel 10729
25 45 Johan van Gils Middelbeers 11092
26 14 Hans Huijbregts Wernhout 11389
27 43 Tini van Rijsbergen Sprundel 91090
28 18 Mario Ketels Oss 10292
29 38 Frank van de Westelaken St. Michielsgestel 11362
30 35 Henk Jan Valk Den Bosch 10577
31 46 Ton Pennings Berlicum 10339
32 10 Frank Giesbers Helmond 20984
33 27 Harry Ruiterkamp Vught 10424


Elite/Beloften

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 10 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
2 33 Gerben de Knegt Goirle 1572
3 4 Bart Dirkx Reusel 5244
4 1 Lars Boom Vlijmen 5126
5 28 Wilfred Veldkamp Woerden 1592
6 9 Roel van Houtum Netersel 1150
7 8 Bjorn Hoeben Stramproy 1521
8 30 Micha de Vries Hilversum 1196
9 29 Erik Verrijt Heeze 1153
10 11 Daan Jonge Oldenzaal 5328
11 6 Frank Groenendaal Eerde 1590
12 19 Nard Louws Gilze 1099
13 32 Frank van Grootel Bakel 5021
14 13 Egon jr van Kessel Kerkdriel 5263
15 17 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139
16 20 Marco Luyten Meerkerk 1231
17 3 Leon Brouwer Rotterdam 1427
18 37 Berry Hoedemakers Schijndel 1384
19 35 Nard van der Sanden Nuland 5133
20 27 Piet Smits Hazerswoude 1061
21 5 Robert van Erp Oss 1233
22 12 Jerry Kallenfels Breda 13190
23 24 Edwin van Pinxteren Rosmalen 1591
24 25 Coen Sevens Diessen 5140
25 15 Patrick de Laat Berlicum 1589
26 23 Eddo van Os Hilversum 1003
27 36 Rik Senders Hapert 13472
28 26 Frank Sikking Driebergen 13390
29 21 Tom Marcelis Eindhoven 13044
30 34 Niek Basten Hapert 5425
31 7 Rob van der Ham Vlijmen 5154

Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen / Peter Vossen