Bron: Franklin van Rooy

25e Bavaria-Veldrit van Lieshout
21 November 2004

Nieuwelingen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 1 Joël Bakker Schuinesloot 15255
2 17 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
3 18 Ritchie Motké Beek 15342
4 3 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
5 8 Twan van den Brand Volkel 15148
6 11 Julian van Dijk Zwartsluis 15099
7 12 Jordy van Erp Berghem 15124
8 20 Harm van der Sanden Nuland 17266
9 15 Jorrit Hermans Helmond 15278
10 2 Maurits Bekkema Waalwijk 15262
11 14 Tommy Groffen Baarle Nassau 15257
12 16 Mickey Kallenfels Breda 17048
13 5 Frans van Bekkum Alphen 15208
14 22 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
15 25 Henk Wildeman Raalte 17235
16 10 Timo Daams Hilversum 18013
17 23 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
18 24 Dennis Visschedijk Weurt 17292
19 26 Paul van der Ven Tilburg 15258
20 9 Twan Castelijns Hapert 15127
21 4 Arjanne van Bekkum Alphen 22044


Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 1 Johim Ariesen Rhenen 15328
2 15 Koen van Grootel Bakel 13228
3 16 Savié van Horik Lierop 15017
4 9 Mark Broks St. Michielsgestel 13255
5 26 Willem Schwaner Oploo 13167
6 34 Jan Verhaegh Deurne 13033
7 39 Remco te Brake Elst 15346
8 18 Christopher Janssens Rhenen 15153
9 8 Remco Broers Maartensdijk 15189
10 28 Mark Smit Geldrop 15144
11 22 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
12 37 Maarten Verherstraeten Tienen (Bel) BEL19881224
13 4 Rob van Bekkum Alphen 13243
14 10 Jeroen Dekkers Lierop 15195
15 20 Richard van Loon Baarle Nassau 15110
16 25 Geert van der Sanden Nuland 15126
17 27 Richard Sleumer Vorden 13273
18 3 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
19 17 Mitchell Huenders Almere 15150
20 19 Steven Kruijswijk Nuenen 13160
21 38 Coen Vermeltfoort Schuinesloot 15256
22 2 Edwin Arts Overloon 15016
23 24 Djuri van Rijbroek Uden 13368
24 29 Ramon Strik Geldrop 15145
25 36 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
26 5 Patrick van Berkel Groesbeek 13324
27 31 Rens Trommels Poortugaal 15196
28 21 Dennis Luyt Haarlem 13169
29 41 Wout van Wijk Schipluiden 15166
30 40 Thijs van den Berg Uden 13270
31 7 Tom Boveree Laren (gld.) 13041
32 35 Lennart Weerts Arnhem 15377
33 23 Pieter Poppeliers Hapert 15271


Amateurs

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 31 Edwin Raats Helmond 10212
2 6 Emiel Borsboom Woerden 10660
3 24 Jan-Albert Krans De Wilp 11405
4 3 Luit Blom Oudewater  
5 22 Jos Kaal Heteren 10444
6 21 Gijs Jongeling Best 10075
7 50 Theo Roelofs Heemstede 10571
8 47 Ronald Bastemeijer Poortugaal 11360
9 39 Stefan Slager Rhenoy 11412
10 11 Rens Franken Den Bosch 10564
11 10 Stephan van Dam St. Michielsgestel 20958
12 34 Rick Scholtens Swifterbant 10161
13 30 Cees Quint Tiel 10203
14 19 Jos Janssen Wijchen 11131
15 40 René Snoeren Dongen 10511
16 41 Robert van Spanje Montfoort 10579
17 51 Jeroen van Raak Geel (Bel) Ned19720404
18 48 Arno Nikkels Bussum 10785
19 23 Mario Ketels Oss 10292
20 46 Kees de Wit Oudewater 21832
21 33 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 11363
22 17 Jan van Herwijnen Amsterdam 10015
23 14 Eric de Groot Reeuwijk 21624
24 25 Hennie van der Laan Houten 10487
25 9 Harrie van der Burgt Oss 10455
26 49 Henk Mertens Aarle-Rixtel 111006
27 45 Frank Westerlaken St. Michielsgestel 11362
28 7 Peter Braam Nijmegen 10323
29 15 Johnny ter Haar Elst 10319
30 12 Lucas Geerts Zaandam 21169
31 13 Frank Giesbers Helmond 20984
32 1 Alex Ariesen Wageningen 10754
33 29 Ton Pennings Berlicum 10339
34 42 Henk Jan Valk Den Bosch 10577
35 18 Mike Op `t Hoog Sint-Michielsgestel 10738
36 38 André Slager Dordrecht 92504


Veteranen / Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 40 Danny Verherstraeten Tienen (Bel) BEL19610714
2 23 Ton van Korven Diessen 10113
3 38 Frans Willems Oostelbeers 20393
4 15 Jeroen van Ham Wintelre 21830
5 10 Gert-Jan Bijnen Schijndel 11419
6 17 Peter Hoffmans Moergestel 10510
7 35 Michel van Wezel Terborg 10873
8 2 Martin van Baak Montfoort 20736
9 1 Dick Ariesen Rhenen 10755
10 16 Jeroen van Hoeijen Amsterdam 10016
11 34 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
12 18 Harrie Hofstede Zeewolde 10066
13 25 Adriaan van Londen Tiel 10719
14 9 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
15 21 Fred de Kinkelder Groenlo 10583
16 13 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018
17 41 Edward Lievens Geel (Bel) BEL19480214
18 4 Jan van Bokhoven Aarle-Rixtel 111006
19 3 Theo van Berlo Beek en Donk 20125
20 12 Wout Delwel Rotterdam 20145
21 22 Rob Klaassen Wehl 21002
22 30 Theo Schlijper Linschoten 20738
23 20 Gerrit Keppel Beesd 21121
24 36 Lambert van de Wiel Berlicum 10340
25 28 Jack van 't Pad Zeist 20408
26 7 Arie den Braven Nieuwegein 20535
27 5 Ger Bongers Wijchen 29848
28 14 Haico Elshof Kilder 20742
29 26 Marco de Moor Ulft 10252
30 31 Vincent Verhaar Amstelveen 20051
31 29 John Rozema Oisterwijk 20376
32 27 Frank van Oirschot Oisterwijk 20433
33 39 Frans de Wit Zutphen 21298
34 8 Theo Broere Amsterdam 20060


Elite / Beloften

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 32 Kris Wouters Westerlo (Bel) BEL19680218
2 36 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
3 38 Sebastian Langeveld Lisse 5012
4 9 Roel van Houtum Netersel 1150
5 1 Thijs van Amerongen Vorden 13174
6 30 Micha de Vries Hilversum 1196
7 26 Wilfred Veldkamp Woerden 1592
8 31 Marco Wesseling 's-Hertogenbosch 5103
9 37 Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep 1483
10 21 Sten Raeymakers België  
11 6 Frank Groenendaal Eerde 1590
12 35 Roy van Heeswijk St. Oedenrode 5334
13 34 Egon jr van Kessel Kerkdriel 5263
14 27 Erik Verrijt Heeze 1153
15 17 Nard Louws Gilze 1099
16 41 Tom de Kort Kasterlee (Bel) Bel19741108
17 16 Michiel Jan van der Linde Ruinen 13222
18 40 Steven Sluijts Nijlen (Bel) Bel19840411
19 18 Marco Luyten Meerkerk 1231
20 42 Rikke Dijkxhoorn Rijswijk 13195
21 11 Jerry Kallenfels Breda 13190
22 13 Ben van der Kooi Breda 13087
23 20 Edwin van Pinxteren Rosmalen 1591
24 22 Nard van der Sanden Nuland 5133
25 24 Coen Sevens Diessen 5140
26 39 Patrick Dekkers Nederwetten 13310
27 23 Ries van der Sanden Nuland 5404
28 33 Sander Bouwens Putten 13045
29 15 Patrick de Laat Berlicum 1589
30 19 Tom Marcelis Eindhoven 13044

Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooy