Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Int Cyclo Cross Huijbergen
13 November 2004

                 Nieuwelingen Uitslag Veldrit over 14 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   25 Adams, Joeri             BelgiŽ                         32:22
  2    2 Beuker, Jordy            Huizen                         32:54     0:32
  3   14 Sinkeldam, Ramon         Wormer                        z.t.
  4   24 Bakker, JoŽl             Schuinesloot                   33:04     0:42
  5   11 Limburg, Stefan          Witte Paarden                  34:21     1:59
  6   19 Bruyndonckx, Bart        BelgiŽ                        z.t.
  7   17 van der Velde, Rob       Wernhout                       34:22     2:00
  8    6 Groffen, Tommy           Baarle Nassau                  34:59     2:37
  9    7 Hermans, Jorrit          Helmond                        35:30     3:08
 10   21 Bosmans, Pieter          BelgiŽ                         36:16     3:54
 11   18 Wildeman, Henk           Raalte                         37:34     5:12
 12   20 Daams, Timo              Hilversum                     z.t.
 13    8 Kallenfels, Mickey       Breda                          37:52     5:30
 14   22 Antkowiak, Pawel         Polen                          37:58     5:36
 15   10 Kreder, Wesley           Zevenhuizen                    38:07     5:45
 16   23 Rajkowski, Kornik        Polen                          40:03     7:41
 17    4 van Deursen, Rick        Budel                          40:20     7:58
 18   16 StŲpler, Bob             Woerden                        40:34     8:12
 19   12 Oppenneer, Casper        Vlissingen                     43:34    11:12
 20    3 van Beem, Tommy          Tiel                           43:40    11:18
 21    9 Kreder, Sander           Zevenhuizen                    44:40    12:18
 22   15 Stenekes, Steven         Almere                         46:45    14:23

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 25.953 km/u


                      Junioren Uitslag Veldrit over 19,6 km 

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   86 Arnouts, Jan             BelgiŽ                         44:45
  2   61 van IJzendoorn, Rik      Tiel                           44:55     0:10
  3   56 Broks, Mark              St. Michielsgestel             45:04     0:19
  4   87 Arnouts, Ben             BelgiŽ                         45:07     0:22
  5   60 van Horik, Savie         Lierop                         45:16     0:31
  6   85 Vanendert, Dennis        BelgiŽ                         45:23     0:38
  7   64 Mikkers, Jan             Uden                           45:51     1:06
  8   75 Vliegen, Patrick         Veldhoven                      46:09     1:24
  9   62 van Loon, Richard        Baarle Nassau                  46:16     1:31
 10   73 Verhaegh, Jan            Deurne                        z.t.
 11   68 van Rijbroek, Djuri      Uden                           46:56     2:11
 12   74 Vermeltfoort, Coen       Schuinesloot                   47:01     2:16
 13   53 Atzori, Umberto          Zorgvliet                     z.t.
 14   55 Broers, Remco            Maartensdijk                   47:03     2:18
 15   77 te Brake, Remco          Elst                          z.t.
 16   65 Motshagen, Mattijn       Nijkerk                        47:59     3:14
 17   89 Gulba, Karol             Polen                         z.t.
 18   57 Dekkers, Jeroen          Lierop                         48:17     3:32
 19   88 Romanowski, Dawid        Polen                          48:27     3:42
 20   66 Pesselse, Tijmen         Giessenburg                    49:19     4:34
 21   76 van Zandbeek, Ronan      Schijndel                      50:31     5:46
 22   63 Luyt, Dennis             Haarlem                        50:52     6:07
 23   78 van Dijk, Arjen          Hardinxveld-Giessend           51:36     6:51
 24   71 Trommels, Rens           Poortugaal                     51:46     7:01
 25   90 Goovaers, Tom            BelgiŽ                         51:58     7:13
 26   72 Veldhuizen, Jonathan     Veenendaal                     54:07     9:22
 27   79 van de Graaf, Bas        Alblasserdam                   55:45    11:00

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.279 km/u


                     Vrouwen Uitslag Veldrit over 16,8 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    9 Hormes-Ravenstijn, Reza  Wijchen                        43:40
  2   10 Jochems, Britt           Vianen                         45:49     2:09
  3    4 Francissen, Abke         Vught                          45:55     2:15
  4   11 Kesseleer-Haarsma, Anouk Heeswijk-Dinther               46:36     2:56
  5   18 Wieser, Isabelle         Oostenrijk                     47:19     3:39
  6   15 van Rijen, Linda         Veghel                        z.t.
  7    7 Hartogs, Imke            Amersfoort                     47:34     3:54
  8    2 van Beem, Mariska        Tiel                           49:24     5:44
  9   12 Knetemann, Roxane        Krommenie                      49:58     6:18
 10   14 van de Ree, Monique      Willemstad                     52:41     9:01
 11   16 van der Velde, Angela    Wernhout                       54:34    10:54
 12   13 van Loon, Charlotte      Baarle Nassau                  56:55    13:15

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 23.084 km/u


                    Elite/Beloften Uitslag Veldrit over 30,8 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    2 Nijs, Sven               BelgiŽ                       1:04:16
  2    4 Verstraeten, Jan         BelgiŽ                       1:04:52     0:36
  3    8 Vervecken, Erwin         BelgiŽ                       1:05:08     0:52
  4   10 Groenendaal, Richard     St. Michielsgestel            z.t.
  5    7 Jacobs, Wim              BelgiŽ                       1:06:00     1:44
  6    3 Pauwels, Kevin           BelgiŽ                       1:06:08     1:52
  7   21 Page, Jonathan           USA                          1:06:27     2:11
  8   14 van IJzendoorn, Eddy     Tiel                         1:07:20     3:04
  9   15 Gil, Dariusz             Polen                        1:08:16     4:00
 10   16 Gil, Mariusz             Polen                         z.t.
 11   17 Kuzniak, Krzysztof       Polen                        1:08:46     4:30
 12   25 Dirkx, Bart              Reusel                       1:09:05     4:49
 13   13 Leijten, Jean-Pierre     Bladel                       1:09:47     5:31
 14   19 Meijs, David             BelgiŽ                       1:11:26     7:10
 15   27 van Houtum, Roel         Netersel                     1:20:00    15:44
 16    9 Roodhooft, Christophe    BelgiŽ                        z.t.
 17   31 van Kessel, Egon jr      Kerkdriel                     z.t.
 18   18 Pituch, Slawomir         Polen                         z.t.
 19   45 Jonge, Daan              Oldenzaal                     z.t.
 20   40 Verrijt, Erik            Heeze                         z.t.
 21   28 Jonkheijm, Rik           Raamsdonkveer                 z.t.
 22   12 van den Bergh, Camiel    Beesd                         z.t.
 23   42 de Vries, Gerben         Tolbert                       z.t.
 24   43 Groenendaal, Frank       Eerde                         z.t.
 25   22 Werstak, Michal          Polen                         z.t.
 26   36 Sevens, Coen             Diessen                       z.t.
 27   32 v der Linde, Michiel Jan Ruinen                        z.t.
 28   50 Durieu, Sebastian        BelgiŽ                        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 28.755 km/u

Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt