Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Isonal Oudejaarscross - Eindhoven
31 December 2004

Nieuwelingen & Vrouwen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 4 Twan van den Brand Volkel 15148
2 11 Jordy van Erp Berghem 15124
3 21 Ritchie Motkť Beek 15342
4 31 Rob van der Velde Wernhout 15277
5 1 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
6 25 Bob Stopler Woerden 15362
7 22 Jasper Ockeloen Dordrecht 17181
8 23 Harm van der Sanden Nuland 17266
9 28 Anja Nobus Belgie BEL19740409
10 30 Jens Gijs Belgie 16031
11 29 Ronnie Tijssen Heerlen 17446
12 14 Rob van der Heijden Den Dungen 17501
13 26 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
14 10 Saskia Elemans Wageningen 12055
15 16 DaniŽlle Jansen Tiel 12133
16 17 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 12224
17 15 Sander van Iersel Berkel-Enschot 17571
18 12 Loes Gunnewijk Rekken 12015
19 27 Frans van Bekkum Alphen 15208
20 13 Imke Hartogs Amersfoort 12018
21 5 Janne Brok Delft 12153
22 8 Rick van Deursen Budel-Dorplein 17851
23 18 Roxane Knetemann Krommenie 14004
24 9 Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk 16079
25 3 Elly van Boxmeer Erp 22146
26 7 Twan Castelijns Hapert 15127
27 24 Allegon Smit Ede 14033
28 19 Charlotte van Loon Baarle Nassau 19058
29 2 Arjanne van Bekkum Alphen 22044


Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 13 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
2 28 Patrick Vliegen Veldhoven 13096
3 19 Boy van Poppel Moergestel 15213
4 6 Mark Broks St. Michielsgestel 13255
5 17 Jan Mikkers Uden 13166
6 27 Jan Verhaegh Deurne 13033
7 18 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
8 23 Bart Senders Hapert 13256
9 7 Jeroen Dekkers Lierop 15195
10 20 Djuri van Rijbroek Uden 13368
11 11 Saviť van Horik Lierop 15017
12 16 Richard van Loon Baarle Nassau 15110
13 21 Geert van der Sanden Nuland 15126
14 29 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
15 9 Koen van Grootel Bakel 13228
16 10 Ivar Hartogs Amersfoort 13042
17 12 Mitchell Huenders Almere 15150
18 22 Willem Schwaner Oploo 13167
19 15 Steven Kruijswijk Nuenen 13160
20 2 Rob van Bekkum Alphen 13243
21 24 Mark Smit Geldrop 15144
22 4 Patrick van Berkel Groesbeek 13324
23 1 Edwin Arts Overloon 15016
24 14 Dennis Kivits Vlijmen 13263
25 8 Mark van Gool Goirle 15242


Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 77 Danny Verherstraeten Belgie 22029
2 76 Marc Druyts Belgie 22023
3 73 Frans Willems Oostelbeers 20393
4 78 Patrick Sluyts Balgie 22015
5 52 Gert-Jan Bijnen Schijndel 11419
6 81 Eric Gys Belgie 22077
7 51 Martin van Baak Montfoort 20736
8 71 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
9 80 Francois Mertens Belgie 26001
10 84 Mark Meys Belgie 22025
11 56 Dennis Craanen Bodegraven 21217
12 55 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
13 68 Theo Schlijper Linschoten 20738
14 65 Fred de Kinkelder Groenlo 10583
15 57 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018
16 64 Gerrit Keppel Beesd 21121
17 83 Felix Luyten Belgie 24004
18 82 Johan Meeus Belgie 22005
19 54 Arie den Braven Nieuwegein 20535
20 70 Ties Verhagen Eerde 20623
21 85 Maas van Beek Barneveld 11336
22 59 Willard Gerritsen Uithoorn 20045
23 72 Lambert van de Wiel Berlicum 10340
24 69 Hans Slager Rhenoy 21149
25 67 John Rozema Oisterwijk 20376
26 79 Eric Weber Son 21837
27 74 Frans de Wit Zutphen 21298


Amateurs A

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 13 Freek de Jong Deil 10159
2 23 Pascal van Riet BelgiŽ  
3 41 Dirk Mertens BelgiŽ 22004
4 40 Benny van Staeyen BelgiŽ 20004
5 15 Jos Kaal Heteren 10444
6 1 Wim van Barneveld Veenendaal 10317
7 45 Tom Wilmsen BelgiŽ 15007
8 25 Theo Roelofs Heemstede 10571
9 35 Damie van Vianen Cromvoirt 10468
10 12 Jos Janssen Wijchen 11131
11 14 Gijs Jongeling Best 10075
12 28 Stefano Secci Tilburg 10260
13 10 Johan van Gils Middelbeers 11092
14 4 Steijn van den Boom Son 10568
15 21 Cees Quint Tiel 10203
16 17 Alex de Kraker Delft 10663
17 9 Rens Franken Den Bosch 10564
18 7 Stephan van Dam St. Michielsgestel 20958
19 24 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 11363
20 6 Franco Broks Boxtel 10269
21 31 Renť Snoeren Dongen 10511
22 30 Stefan Slager Rhenoy 11412
23 42 Jeroen van Raak BelgiŽ 20030
24 8 Marc Dirks BelgiŽ  
25 44 Ron Wouters Zundert 11138
26 32 Henk Jan Valk Den Bosch 10577
27 36 Frank van de Westelaken St.Michielsgestel 11362
28 43 Hans Huybregts Wernhout 11389
29 37 Cees de Wit Oudewater 21832
30 19 Eric van Overbeek Schijndel 20837
31 5 Peter Braam Nijmegen 10323
32 38 Frank Giesbers Helmond 20984
33 34 Cornť Verhoeks Zuilichem 11391
34 20 Ton Pennings Berlicum 10339
35 27 Arnold Schoon Best 10296
36 26 Harry Ruiterkamp Vught 10424


Elite / Beloften

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 30 Bram Schmitz Aalst-Waalre 14
2 47 Nico Berckmans Belgie BEL19690117
3 15 Roel van Houtum Netersel 1150
4 38 Micha de Vries Hilversum 1196
5 33 Maarten Tjallingii Arnhem 1345
6 34 Wilfred Veldkamp Woerden 1592
7 6 Rikke Dijkxhoorn Rijswijk 13195
8 43 Tom de Kort Belgie  
9 21 Sebastian Langeveld Lisse 5012
10 35 Erik Verrijt Heeze 1153
11 57 Sven van Eyndt Belgie BEL19790518
12 40 Bram Wind Wijk bij Duurstede 5189
13 54 Tsujiura Keiichi Japan JPN19800104
14 13 Roy van Heeswijk St. Oedenrode 5334
15 48 Yoeri Beyens Belgie BEL19780427
16 39 Marco Wesseling 's-Hertogenbosch 5103
17 17 Daan Jonge Oldenzaal 5328
18 18 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
19 2 Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep 1483
20 3 Leon Brouwer Rotterdam 1427
21 53 Kurt van Landeghem Hoogerheide 1447
22 7 Robert van Erp Oss 1233
23 50 Bart Rietveld Ter Aar 5257
24 28 Edwin van Pinxteren Rosmalen 1591
25 56 Joost van Leijen Ewijk 5158
26 42 Marc de Maar Assen 5274
27 55 Bas de Bruin Uithoorn 5462
28 46 Peter Moore Canada CAN19710711
29 32 Piet Smits Hazerswoude 1061
30 49 Sander Bouwens Putten 13045
31 37 Richard Visscher Zoetermeer 1063
32 27 Eddo van Os Hilversum 1003
33 1 Lťon van Berlo Beek en Donk 1338
34 58 Ivo van Geloven Belgie BEL19740130
35 29 Nard van der Sanden Nuland 5133
36 5 Jos Castelijns Eersel 13145
37 45 Jos van Veldhoven Dommelen 5438
38 41 Tim van der Zanden Reek 13271
39 51 Niels van Baar Woerden 5344
40 20 Patrick de Laat Berlicum 1589
41 52 Erik van Bekkum Alphen 5039
42 26 Tom Marcelis Eindhoven 13044
43 8 Jeroen Gooijen Heerlen 13117


Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooy