Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Veldrit Boxtel

19 December 2004

Nieuwelingen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 22 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
2 25 Kevin Smit Ede 17291
3 19 Rob van der Velde Wernhout 15277
4 6 Twan van den Brand Volkel 15148
5 8 Jordy van Erp Berghem 15124
6 11 Jorrit Hermans Helmond 15278
7 3 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
8 17 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
9 23 Tommy Groffen Baarle Nassau 15257
10 10 Rob van der Heijden Den Dungen 17501
11 16 Harm van der Sanden Nuland 17266
12 9 Ferdi Gerritse Tiel 15341
13 18 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
14 12 Mickey Kallenfels Breda 17048
15 1 Tommy van Beem Tiel 17289
16 5 Danny Boelens Maarheeze 15076
17 4 Frans van Bekkum Alphen 15208
18 26 Thijs van de Schoot Oirschot 17578
19 24 Paul van der Ven Tilburg 15258
20 20 Dennis Visschedijk Weurt 17292
21 7 Twan Castelijns Hapert 15127


Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 11 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
2 34 Boy van Poppel Moergestel 15213
3 19 Bart Senders Hapert 13256
4 18 Willem Schwaner Oploo 13167
5 8 Koen van Grootel Bakel 13228
6 30 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
7 9 Savié van Horik Lierop 15017
8 25 Patrick Vliegen Veldhoven 13096
9 4 Mark Broks St. Michielsgestel 13255
10 14 Richard van Loon Baarle Nassau 15110
11 24 Coen Vermeltfoort Schuinesloot 15256
12 17 Geert van der Sanden Nuland 15126
13 22 Niek Tielemans Maren-kessel 15139
14 35 Johim Ariesen Rhenen 15328
15 26 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
16 27 Ivar Hartogs Amersfoort 13042
17 10 Mitchell Huenders Almere 15150
18 5 Jeroen Dekkers Lierop 15195
19 15 Jan Mikkers Uden 13166
20 32 Jan Verhaegh Deurne 13033
21 16 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
22 20 Richard Sleumer Vorden 13273
23 33 Tom Boveree Laren (gld.) 13041
24 3 Patrick van Berkel Groesbeek 13324
25 12 Dennis Kivits Vlijmen 13263
26 2 Rob van Bekkum Alphen 13243
27 1 Edwin Arts Overloon 15016
28 21 Ramon Strik Geldrop 15145
29 13 Teun Kuster Huissen 13001
30 29 Pim Ligthart Twisk 15052
31 28 Lennart Weerts Arnhem 15377
32 31 Pieter Homan Uithoorn 13335


Vrouwen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 105 Arenda Grimberg Almelo 12158
2 118 Reza Hormes-Ravenstijn Wijchen 12051
3 107 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 22032--12224
4 100 Mariska van Beem Tiel 16017
5 110 Eefje Ottevanger Eindhoven 12083
6 115 Hannah Welter Loosdrecht 16005
7 114 Marieke Verhoeven Erp 12089
8 116 Greta Klein Brinke Vorden 12079
9 117 Monique van de Ree Willemstad 16039
10 103 Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk 16079
11 111 Geertje Ploegmakers Eerde 22164
12 101 Arjanne van Bekkum Alphen 22044
13 112 Leida Roelofs Uden 14032
14 109 Sharon van den Oetelaar Schijndel 16067


Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 17 Bonnie Leemreize Beltrum 20165
2 38 Herman Snoeijink Denekamp 1442
3 2 Gert-jan Bijnen Schijndel 11419
4 15 Ton van Korven Diessen 10113
5 1 Martin van Baak Montfoort 20736
6 32 Frans Willems Oostelbeers 20393
7 40 Dick Ariesen Rhenen 10755
8 5 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
9 29 Michel van Wezel Terborg 10873
10 28 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
11 16 Johnny Lammertink Wierden 20991
12 11 Harrie Hofstede Zeewolde 10066
13 13 Fred de Kinkelder Groenlo 10583
14 37 Gerard Spierings Schijndel 20839
15 35 Rudi Peters Wichmond 20973
16 39 Tini van Rijsbergen Sprundel 91090
17 3 Wim Branderhorst Utrecht 21140
18 7 Haico Elshof Kilder 20742
19 24 John van Rullen Schijndel 20700
20 4 Arie den Braven Nieuwegein 20535
21 36 John van Heeswijk Sint-Oedenrode 20960
22 30 Lambert van de Wiel Berlicum 10340
23 25 Theo Schlijper Linschoten 20738
24 9 Peter van Gils Westelbeers 10908
25 22 Gerhard Pas Almelo 20996
26 6 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018
27 26 Ties Verhagen Eerde 20623
28 20 Marco de Moor Ulft 10252
29 23 John Rozema Oisterwijk 20376
30 33 Frans de Wit Zutphen 21298
31 18 Albert van der Leeuw Papenhoven 10198


Amateurs

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 20 Freek de Jong Deil 10159
2 29 Edwin Raats Helmond 10212
3 38 John Slot Bornerbroek 1406--11418
4 1 Wim van Barneveld Veenendaal 10317
5 11 Axel Bult Enschede 11015
6 25 Marco Loman Laren 10326
7 21 Gijs Jongeling Best 10075
8 19 Jos Janssen Wijchen 11131
9 14 Rens Franken Den Bosch--Oisterwijk 10564
10 42 Damie van Vianen Cromvoirt 10468
11 43 Martin Weijers Hengelo 10659
12 28 Cees Quint Tiel 10203
13 30 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 20838--11363
14 24 Mario Ketels Oss 10292
15 4 Bart Besemer Leuvenheim 10325
16 13 Stephan van Dam St. Michielsgestel 20958
17 48 Johan van Gils Middelbeers 11092
18 9 Franco Broks Boxtel 10269
19 36 Stefano Secci Tilburg 10260
20 46 Ron Wouters Zundert 11138
21 33 Rick Scholtens Swifterbant 10161
22 39 René Snoeren Dongen 10511
23 50 Michiel Janssen Tilburg 10151
24 6 Steijn van den Boom Son 10568
25 31 Theo Roelofs Heemstede 10571
26 23 Tijmen Kamphuis Hengelo 21459--11428
27 12 Harrie van der Burgt Oss 10455
28 18 Hans Huijbregts Wernhout 30639--11389
29 41 Henk Jan Valk Den Bosch 10577
30 47 Wouter Stadhouders Hengelo 21221--11424
31 44 Frank van der Westerlaken St. Michielsgestel 11362
32 32 Harry Ruiterkamp Vught-- Wijchen 10424
33 3 Ed Bekhuis Deventer 10226
34 8 Peter Braam Nijmegen 10323
35 15 Frank Giesbers Helmond 20984
36 27 Ton Pennings Berlicum 10339
37 17 Mike Op `t Hoog Sint-Michielsgestel 10738
38 40 Roy Spijker Goor 10669


Elite/Beloften

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 18 Sebastian Langeveld Lisse 5012
2 43 Thijs van Amerongen Vorden 13174
3 40 Nico Clarijsse Bellum-Aalter B19740923
4 9 Roel van Houtum Netersel 1150
5 24 Guus Magielse Est 5187
6 31 Erik Verrijt Heeze 1153
7 11 Daan Jonge Oldenzaal 5328
8 16 Joeri Kouwenhoven Bleiswijk 5061
9 3 Rikke Dijkxhoorn Rijswijk 13195
10 28 Coen Sevens Diessen 5140
11 20 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139
12 13 Jerry Kallenfels Breda 13190
13 42 Joram Hartogs Amersfoort 1026
14 37 Keiichi Tsujura Nara Japan jpn19800104
15 8 Roy van Heeswijk St. Oedenrode 5334
16 26 Edwin van Pinxteren Rosmalen 30659--1591
17 14 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
18 32 Richard Visscher Zoetermeer 1063
19 30 Piet Smits Hazerswoude 1061
20 17 Patrick de Laat Berlicum 1589
21 41 Ivo van Geloven Poppel B 19740130
22 27 Rik Senders Hapert 13472
23 35 Nard van der Sanden Nuland 5133
24 2 Jos Castelijns Eersel 13145
25 36 Guus Schoth St-Michielsgestel 5134
26 39 Erik van Bekkum Alphen 5039
27 19 Arnaud van Leest Oudenbosch 5249
28 38 Tim van der Zanden Reek 13271

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen