Bron: Edwin Cruijssen met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Landelijk Jeugd Toernooi - Waalwijk
31 Mei 2004

Categorie 1 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 113 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
2 121 Jeroen van Pierre Uithoornse WTC 17279
3 110 Stefan Kreder GRTC Excelsior 17358
4 120 Jordy Aarts Team Brabant 2000 17879
5 104 Julian Spierings RWC Ahoy 17731
6 105 Petra van IJzendoorn (m) JvR de Batauwers 19107
7 124 Rowena van de Klundert (m) RSC de Zuidwesthoek 19082
8 117 Lisette van Bergenhenegouwen (m) RRC de Pedaalridders 19262
9 119 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
10 103 Haliegh Dolman (m) RWC Ahoy 19004
11 123 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
12 101 Mike de Boer AR en TV de Adelaar 17841
13 127 Wouter van der Hauw WV Flevorenners '97 18187
14 115 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
15 106 Sanne van der Zijden (m) JvR de Batauwers 19158
16 107 Laura Bal (m) PRC Delta 19095
17 112 Anita BrussŤ (m) DRC de Mol 19053
18 116 Kelly Verschuren (m) WC de Pedaalridders 19129
19 122 Michelle Boelhouwer (m) RSC de Zuidwesthoek 19078
20 114 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17511
21 109 Monique v.d. Brug (m) WSV Emmen 19164
22 125 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
23 111 Jeffrey Voermans WV Breda-Knooppunt 18125
24 108 Iris Veen (m) WV Drachten e.o. 19089


Categorie 1 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 141 Jelle Wolsink RTV Oldenzaalse WCL 17201
2 147 Sam Oomen TWC Pijnenburg 18012
3 139 Boy Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18040
4 150 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
5 155 Jeroen Vegter RTC de Hoekse Renners 18231
6 144 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
7 137 Jorg Eising WSV Emmen 17094
8 134 Remco Esselaar W.C.L. Bergklimmers 18148
9 129 Winston Wijgman AR en TV de Adelaar 17743
10 156 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
11 132 Justin van Empel JvR de Batauwers 18185
12 135 Jordi Talen PRC Delta 18207
13 143 Karlijn Sprangers (m) WC de Pedaalridders 19059
14 138 Koen van Nieuwpoort GRTC Excelsior 18017
15 149 Bjorn Beukers Westland Wil Vooruit 17912
16 133 Ilse Miltenburg (m) JvR de Batauwers 19046
17 131 Bart de Groot RWC Ahoy 17828
18 148 Axel Martens Team Brabant 2000 18160
19 152 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
20 142 Lieke van Dongen (m) WC de Pedaalridders 19056
21 146 Justin Timmermans WRV de Peddelaars 17964
22 140 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
23 128 Nathalie Damen (m) WV Breda-Knooppunt 19283
24 136 Chantal van Beusekom (m) JvR de Batauwers 19159
25 130 David van Diest RWC Ahoy 17004
26 151 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359


Categorie 2 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 24 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
2 5 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
3 20 Stan Veldscholten RTV Oldenzaalse WCL 17396
4 30 Dylan Kamermans AWV de Zwaluwen 17736
5 6 Sabrina Stultiens (m) RTC Buitenlust 19209
6 14 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17607
7 26 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
8 11 Ivo de Ruijter FV Zoetermeer '77 17339
9 10 Stan Wijkel WSV Emmen 17103
10 29 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
11 31 Jan David de Haan WV Drachten e.o. 17074
12 32 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
13 27 Davey van Dal Team Brabant 2000 18088
14 13 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
15 4 Helena van Leijen (m) JvR de Batauwers 19143
16 23 Charmaine Springer (m) RRC de Pedaalridders 19261
17 21 Lucie Leenaars (m) WC de Pedaalridders 19057
18 12 Chantal Blommers (m) RTC de Hoekse Renners 19140
19 28 Pim Hermans WV Uden 17727
20 16 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 18200
21 25 Toby Seegers WV Schijndel 17831
22 19 Nicky Monster DRC de Mol 17180
23 2 Michelle Cranham (m) RWC Ahoy 19003


Categorie 2 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 47 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
2 42 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
3 59 Tommy Oude Elferink Uithoornse WTC 17277
4 45 Youri van Haastregt Hoornse Ren en Toerclub 17120
5 35 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
6 53 Tim Rodenburg RRC de Pedaalridders 18111
7 54 Anouk van Kessel (m) TWC Pijnenburg 19153
8 34 Jan Joost de Jonge RWC Ahoy 17006
9 56 Vera van Zetten (m) WV Schijndel 19115
10 60 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
11 58 Ivar Moeleker ZRTC Theo Middelkamp 17794
12 61 Daan Schouten AWV de Zwaluwen 17899
13 43 Sophie de Ruijter (m) GRTC Excelsior 19040
14 50 Pepijn ter Bekke RTV Oldenzaalse WCL 17397
15 36 Solveig Riesebeek (m) JvR de Batauwers 19108
16 39 Nick Jongerius PRC Delta 17762
17 55 Alicia van Buel (m) RETO 19202
18 51 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17209
19 37 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
20 40 Lotte Veen (m) WV Drachten e.o. 19031
21 49 John Meewisse W.V. Assen-Roden 17633
22 41 Mareille Meijering (m) WSV Emmen 19037
23 44 Agnes van Endhoven (m) RTC de Hoekse Renners 19042
24 52 Bart Rullens WC de Pedaalridders 17953
25 46 Nilsa Harteveld (m) WV de Jonge Renner 19044
26 57 Jonnie Vosters TWC Het Snelle Wiel 18210
27 48 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 18202
28 62 Esther de Boer (m) WV Drachten e.o. 19093


Categorie 3 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 24 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
2 22 Maurice Nijmeijer WRV de Peddelaars 17224
3 32 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17837
4 6 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
5 8 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
6 3 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
7 33 Arjen de Boer WV Drachten e.o. 17071
8 16 Erik Kramer DRC de Mol 18194
9 5 Ellen Van IJzendoorn (m) JvR de Batauwers 19233
10 17 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
11 19 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 18112
12 29 Roy Slotboom WV Volendam 17360
13 27 Tim Kerkhof WV Uden 17512
14 10 Danielle Meijering (m) WSV Emmen 19036
15 7 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
16 11 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
17 2 Anouk van Klei (m) GRC Jan van Arckel 19165
18 15 Evelyn Fekken (m) TWC de Kempen 19254
19 31 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
20 35 Gilles Loncin Wielerclub Oostende Noordzee BEL19930821
21 18 Joost van der Burg RRC de Pedaalridders 18109
22 12 Steven Stolk RTC de Hoekse Renners 17871
23 23 Viktor van der Borst TWC Pijnenburg 17566
24 30 Pieter Bode ZWC D.T.S. 17644
25 13 Adrie Keulemans WV de Jonge Renner 18222
26 14 Luc de Vet WV de Jonge Renner 17385
27 34 Antonio Pollicita WV Breda-Knooppunt 18219
28 20 Danielle Rodenburg RRC de Pedaalridders 19315
29 1 Desley Wijgman AR en TV de Adelaar 17742


Categorie 3 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 81 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
2 87 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
3 74 Ruben Braber RTC de Hoekse Renners 17771
4 90 Sean Martens Team Brabant 2000 17792
5 93 Mike Willemse Westland Wil Vooruit 18091
6 88 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
7 67 Merijn Korevaar GRC Jan van Arckel 17967
8 80 Davy Monster DRC de Mol 17179
9 83 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
10 92 Jeroen Smits ARC Ulysses 17882
11 89 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
12 77 Pierre van Oerle WV de Jonge Renner 17435
13 96 Maxime Schreurs (m) Team Brabant 2000 19273
14 66 Michael Kos WV Alcmaria Victrix 17844
15 69 Etienne van Empel JvR de Batauwers 18186
16 70 Mandy van Leijen (m) JvR de Batauwers 19144
17 76 Natalie Wilson (m) Hoornse Ren en Toerclub 19142
18 71 Kaylee van Deursen (m) RTC Buitenlust 19232
19 73 Kevin Snijder WV Drachten e.o. 17423
20 94 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
21 79 Gerwin Stoel K.W.C. Kampen 17554
22 78 Angelo Fekken TWC de Kempen 18019
23 75 Robert Rombout RTC de Hoekse Renners 17869
24 100 FabiŽnne van Asten (m) RTC Buitenlust 19231
25 84 Leroy Jansen WV de Jonge Renner 17386
26 86 Tristan Timmermans WRV de Peddelaars 17226
27 98 Brian van Baak WTC Woerden 17503
28 91 Teun Schriks WV Uden 17268


Categorie 4 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 81 Justin Schless DRC de Mol 17183
2 89 Lotte van Hoek (m) Team Brabant 2000 19216
3 84 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
4 69 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
5 65 Erik Schouten GWC de Adelaar 17625
6 92 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
7 91 Bob van den Enden Westland Wil Vooruit 18002
8 70 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
9 85 Erik Timmermans TWC Pijnenburg 17677
10 93 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
11 94 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
12 67 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
13 72 Tom Bal PRC Delta 17060
14 79 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
15 76 Jesper Noordzij RTC de Hoekse Renners 17119
16 82 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
17 97 Karel Brasser HRC Excelsior 17651
18 80 Dennis Eikelenboom GRC Jan van Arckel 17604
19 71 Lana Verberne (m) RTC Buitenlust 19211
20 68 Nancy van der Burg (m) RRC de Pedaalridders 19278
21 86 Erik Lathouwers WV Schijndel 17238
22 78 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17436
23 77 Nicola Wilson (m) Hoornse Ren en Toerclub 19311


Categorie 4 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 2 Kelly Markus (m) RWC Ahoy 19005
2 32 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
3 3 Mardiani Ahoud (m) WV de Valleirenners AXA 19070
4 20 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
5 18 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
6 7 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
7 31 Maaike Hoek (m) AWV de Zwaluwen 19176
8 5 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
9 1 Friso Roscam Abbing RWC Ahoy 17012
10 9 Tjapco Epskamp W.V. Eemland 17088
11 23 Jermaine Post (m) RWV de Spartaan 19174
12 17 Karsten Reuver RTV Oldenzaalse WCL 17197
13 19 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
14 29 Anouk Kerstens (m) RSC de Zuidwesthoek 19090
15 27 Marco Oosterlaken Westland Wil Vooruit 17308
16 28 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
17 34 Bart Harmsen WTC de Amstel 18181
18 6 Didier Caspers RTV De Bollenstreek 17835
19 12 Daniel Gase Hoornse Ren en Toerclub 17366
20 30 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
21 25 Jessica Smits (m) ARC Ulysses 19218
22 22 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
23 4 Ashley Sittrop HSC de Bataaf 17751
24 11 Marion Meerkerk (m) RTC de Hoekse Renners 19106
25 26 Nils Beukers Westland Wil Vooruit 17494
26 33 Maarten van der Hauw WV Flevorenners '97 18205
27 21 Robbie Gevers WV Schijndel 17463
28 14 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
29 15 Joost Potting TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18022
30 16 Roald Groeneweg DRC de Mol 17777
31 24 Jorn Hunink WV Uden 17262


Categorie 5 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 46 Elmar Reinders WSV Emmen 17102
2 78 Wesley Plokkaar WV Het Stadion 17900
3 64 Jasper Bovenhuis W.V. Assen-Roden 17631
4 70 Laury Timmermans (m) TWC Pijnenburg 19172
5 71 Daisy Vos (m) TWC Pijnenburg 19154
6 87 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
7 23 Quintero Bloemers HSC de Bataaf 17033
8 24 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
9 22 Hugo Haak GRC Jan van Arckel 17944
10 43 Roan Dijkstra WSV Emmen 17093
11 50 Kim de Baat (m) RTC de Hoekse Renners 19105
12 62 Philippe Pinckaers TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17994
13 81 Triston Martens WV Uden 17263
14 86 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
15 10 Dylan van Baarle FV Zoetermeer '77 17333
16 32 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
17 85 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17328
18 42 Lennard Vegter PRC Delta 17542
19 57 Evert Daams TWC de Kempen 17442
20 59 Bianca Dodemont (m) TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19051
21 80 Anne van de Beurcht (m) WV Uden 19065
22 65 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
23 83 Donna v.d. Linden (m) ARC Ulysses 19217
24 51 Stefan Rombout RTC de Hoekse Renners 17870
25 66 Leon Hogenvorst RRC de Pedaalridders 17952
26 88 Michael Kamermans AWV de Zwaluwen 17712
27 67 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
28 68 Thijs van Bree TWC Pijnenburg 17569
29 75 Randy Robben WV Schijndel 17468
30 63 Tessa Smeets (m) TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19052
31 40 Erwin Poldervaart PRC Delta 17067
32 74 Frank Lathouwers WV Schijndel 17239
33 69 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
34 76 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
35 82 Michelle Snaterse (m) WV Uden 19066


Categorie 5 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 83 Youri Konings ZWC D.T.S. 17055
2 88 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19128
3 62 Dajo Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17995
4 71 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
5 87 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
6 85 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
7 55 Robbert de Greef R en TC Trap met Lust 17255
8 42 Glenn Roberts WV Alcmaria Victrix 17549
9 68 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
10 52 Wesley Elzinga WV Drachten e.o. 17072
11 77 Iris Spooren (m) TWC Het Snelle Wiel 19173
12 86 Jorinda de Heer (m) RSC de Zuidwesthoek 19080
13 75 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
14 72 Orry de Beer WV Schijndel 17583
15 46 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
16 70 Jan van Vliet TWC Pijnenburg 17580
17 67 Roy Meinen WRV de Peddelaars 17223
18 60 Melanie van Lieshout (m) OWC de Komeet 19147
19 58 Huib Van Zundert WV de Jonge Renner 17440
20 89 Lotte de Haan (m) WV Drachten e.o. 19028
21 82 Jeroen Breewel Uithoornse WTC 17270
22 66 Gino Janssen RRC de Pedaalridders 18108
23 78 SamuŽl Smit WV Het Stadion 17245
24 51 Martin Romijn PRC Delta 17068
25 84 Nick Tapperwijn ZWC D.T.S. 17647
26 61 Sandor Jeeninga TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17172
27 63 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
28 47 Nathalie van den Born (m) W.C.L. Bergklimmers 19229
29 69 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
30 56 Edwin van Endhoven RTC de Hoekse Renners 17115
31 65 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
32 74 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
33 81 Jaap Schriks WV Uden 17267
34 79 Peter de Winter ZRTC Theo Middelkamp 17796
35 73 Rutger Derksen WV Schijndel 17834


Categorie 6 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 61 Melvin Boskamp W.V. Assen-Roden 17630
2 66 Tomas van der Borst TWC Pijnenburg 17565
3 87 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17329
4 67 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
5 53 Joris Duffhues WV de Jonge Renner 17655
6 54 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
7 86 Yoeri Havik ZWC D.T.S. 17645
8 44 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17138
9 51 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
10 90 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17505
11 47 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
12 59 Gillius Bogers TWC de Kempen 17948
13 93 Maurits Lammertink AWV de Zwaluwen 17510
14 72 Roy van Rijzingen WV Schijndel 17467
15 79 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
16 50 Rick Haaksema WSV Emmen 17097
17 71 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
18 68 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
19 45 Mitch Pluijmaekers W.C.L. Bergklimmers 17412
20 94 Rico Wientjes R en TV de Zwaluwen 17716
21 82 Harm van der Sanden WV Uden 17266
22 39 Leon Commandeur WV Alcmaria Victrix 17016
23 38 Ashley Spierings (m) RWC Ahoy 19008
24 77 Sander Kreder LWV Swift 17251
25 84 Nils van Kooij WC de Waardrenner 17299
26 36 Steven Cranham RWC Ahoy 17003
27 76 Bart Relou RWV de Spartaan 17686
28 95 Kim van Poppel (m) TWC Pijnenburg 19200
29 58 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
30 89 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
31 80 Birgit Lavrijssen (m) ZRTC Theo Middelkamp 19120
32 48 Michael Vingerling PRC Delta 17070
33 40 Ruben Burger WTC de Amstel 17627
34 42 Tommy van Beem WV de Valleirenners AXA 17289
35 62 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
36 97 Arno Brinkhuis R en TV de Zwaluwen 17508
37 69 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
38 99 Steven Ceelen WC de Waardrenner 18033
39 85 Rick van Rijsbergen WC de Waardrenner 17301
40 52 Steven Blommers RTC de Hoekse Renners 17545
41 46 Barbara de Ridder (m) RTV De Bollenstreek 19161
42 74 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
43 55 Bart Kouters WV de Jonge Renner 17132
44 81 Jacob de Roo ZRTC Theo Middelkamp 17487
45 73 Lisa Verhoeven (m) WV Schijndel 19114
46 43 Pieter-Pascal Heyligers HSC de Bataaf 17035
47 63 Yannick Coenders ASC Olympia 17780
48 49 Gido Windmeijer RRC de Pedaalridders 18234
49 78 Henri van Doremalen Team Brabant 2000 18028
50 88 Denian Pieters WV Zeeuws-Vlaanderen 17332
51 75 Melvin Jekautz TWC Het Snelle Wiel 17683
52 83 Danny Stam Uithoornse WTC 17283
53 64 Bart Aalbers TWV De Peddelaars 17212
54 41 Manuel Timmermans GRC Jan van Arckel 17126
55 96 Kevin Bulgac WV Flevorenners '97 17108


Categorie 6 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 58 Wouter Wippert AWV de Zwaluwen 17715
2 30 Bas ter Woord TWV De Peddelaars 17220
3 14 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
4 49 Coen Otterspeer WC de Waardrenner 17389
5 41 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
6 2 Kevin Sonneveldt RWC Ahoy 17013
7 34 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
8 51 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
9 59 Nick Stopler WTC Woerden 17323
10 1 Milan van den Ende RWC Ahoy 17336
11 60 Rune van der Meijden RWC Ahoy 18054
12 42 Wesley Kreder LWV Swift 17252
13 4 Christian Kos WV Alcmaria Victrix 17843
14 27 Jordi Schepers DRC de Mol 17182
15 33 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
16 32 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
17 56 Jurgen van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17836
18 44 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17481
19 25 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
20 50 Pim Bazuin Westland Wil Vooruit 17493
21 28 Charlotte van Loon (m) WC de Pedaalridders 19058
22 23 Nick Bierens TWC de Kempen 18077
23 26 Steve Meewisse W.V. Assen-Roden 17634
24 20 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17133
25 7 Sven Jongeneel WC de Waardrenner 17390
26 46 Joep van Dalen WV Uden 17258
27 3 Jerwin Wieser RWC Ahoy 17015
28 62 Bas Krauwel RTV De Bollenstreek 17516
29 24 Jessie Daams (m) TWC de Kempen 19110
30 47 Bas Oude Elferink Uithoornse WTC 17276
31 21 Danny Scheepers WV de Jonge Renner 17381
32 45 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486
33 61 Roelof Lovink R en TV de Zwaluwen 18092
34 40 Axel Post RWV de Spartaan 17685
35 8 Marco de Koter HSC de Bataaf 17036
36 12 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
37 31 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
38 29 Ivo Stronks TWV De Peddelaars 17217
39 11 Cees de Ridder RTV De Bollenstreek 17639
40 63 Dyonne Dekkers (m) RTC Buitenlust 19101
41 54 Antonio Brantenaar RSC de Zuidwesthoek 18052
42 9 Dennis Leurs W.C.L. Bergklimmers 17930
43 6 Danny Arentsen AR en TV de Adelaar 17001
44 22 Kenny Nijssen HSV de Kampioen 17149
45 38 Rik van Aaken TWC Het Snelle Wiel 18099
46 57 Nicky van der Wielen (m) RSC de Zuidwesthoek 19222
47 64 Maikel Zuijderhoudt WV Flevorenners '97 18209
48 18 Michael van Ginneken WV de Jonge Renner 17128
49 36 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
50 39 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
51 37 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
52 35 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
53 17 Cees van Ďt Geloof RTC de Hoekse Renners 17116
54 53 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
55 13 Adrienne Snijder (m) WV Drachten e.o. 19104
56 48 Erwin van der Neut ARC Ulysses 17287
57 55 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 9 Rob van der Niet RTV De Bollenstreek 17041
2 40 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
3 36 Lon Ploemen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17823
4 43 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
5 53 Aart Spooren TWC Het Snelle Wiel 17684
6 19 Johnny Van Diermen W.V. Eemland 17427
7 4 Bjorn Perlee WTC de Amstel 17021
8 44 Arian Oosthoek DRC de Mol 17450
9 68 Jesper Asselman Westland Wil Vooruit 17492
10 84 Robbert van Ede WV Het Stadion 17475
11 42 Stefan den Hartog DRC de Mol 17447
12 16 Chantal Blaak (m) PRC Delta 19102
13 61 Carel Voges HSK Trias 17257
14 22 Wouter van Willigen R en TC Trap met Lust 18233
15 57 EfraÔm Smit WV Het Stadion 17244
16 18 Jaron Van Diermen W.V. Eemland 17426
17 58 Niels Baars Team Brabant 2000 18087
18 49 Mark Schreurs TWV De Peddelaars 17216
19 62 Denise van Pierre (m) Uithoornse WTC 19067
20 17 Tamor Hartogs De Dommelstreek 17422
21 39 Rick Kloeze W.V. Assen-Roden 17749
22 55 Robin van Heijningen RWV de Spartaan 17241
23 6 Tamara Blom (m) JvR de Batauwers 19166
24 3 Roy Lankhorst WTC de Amstel 17628
25 66 Raymon Kwakernaak WC de Waardrenner 17300
26 75 Bas Stamsnijder AWV de Zwaluwen 17509
27 77 Henk Wildeman CRT Raalte 17235
28 70 Guy Gastel ZWC D.T.S. 17052
29 10 Rick Overwijk RTV De Bollenstreek 17043
30 8 Dave de Best RTV De Bollenstreek 17039
31 28 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
32 26 Jonathan Eijssens WV Noord-Veluwe 17185
33 63 Mitch Verzaal Uithoornse WTC 17285
34 23 Michiel de Roo RTC de Hoekse Renners 17547
35 20 Ronald Molenaar GRTC Excelsior 17429
36 71 Lorenzo Cardon WV Zeeuws-Vlaanderen 17327
37 74 Erwin Lubbers AWV de Zwaluwen 18116
38 45 Ruben Dorren Olympia ASC 17452
39 82 Roy Eefting W.V. Assen-Roden 18171
40 2 Yorick Bos WTC de Amstel 17020
41 65 Bas Bal WC de Waardrenner 17297
42 37 Robert Solberg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17175
43 7 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
44 34 Henke Heldens WV de Maaskant 17169
45 25 Sander Kanninga RTC de Hoekse Renners 18046
46 56 Frank Post RWV de Spartaan 17242
47 46 Geoffry Faas Olympia ASC 17453
48 83 Dennis Visschedijk WV de Valleirenners AXA 17292
49 27 Rick Smolders WV de Jonge Renner 17135
50 79 Stefan Roolvink AWV de Zwaluwen 17824
51 51 Thijs van den Oetelaar WV Schijndel 17465
52 59 Marc van Bannisseht Team Brabant 2000 18147
53 73 Silvio Duncan RSC de Zuidwesthoek 17363
54 1 Milo Homan ZWC D.T.S. 17054
55 54 Joeri van Delft RWV de Spartaan 17897
56 41 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
57 13 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
58 69 Brian Rutjens W.C.L. Bergklimmers 17931
59 52 Jason Slabbers WV Schijndel 17471
60 29 Daryll Wouters WV de Jonge Renner 17551
61 50 Timothy Haneveer TWC Pijnenburg 17529

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen