Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdronde van Veldhoven
16 Mei 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 40 Sam Oomen TWC Pijnenburg 18012
2 47 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
3 44 Boy Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18040
4 45 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
5 41 Marijn Donders TWC Pijnenburg 27035
6 43 Pim Hermans WV Uden 17727
7 39 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
8 31 Remco Esselaar W.C.L. Bergklimmers 18148
9 50 Jurrien Smits TWC Pijnenburg 27065
10 33 Kevin Bakermans TWC de Kempen 27105
11 36 Kelly Verschuren (m) WC de Pedaalridders 19129
12 48 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
13 32 Lizzy Witlox (m) TWC de Kempen 19201
14 35 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
15 37 Lieke van Dongen (m) WC de Pedaalridders 19056
16 38 Darryl Smits RTC Buitenlust 17858
17 34 Axel Martens Team Brabant 2000 18160
18 49 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
19 30 Whitney Paumen (m) W.C.L. Bergklimmers 19230
20 46 Michelle Boelhouwer (m) RSC de Zuidwesthoek 19078
21 42 Nieke van Dinther (m) WV Uden 19250
22 51 Yorick Verberne R&TC Buitenlust dagkaart
23 85 Nathalie Damen (m) WV Breda-Knooppunt 19283


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 65 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
2 72 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
3 73 Sabrina Stultiens (m) RTC Buitenlust 19209
4 61 Brecht Schepmans TWC de Kempen 18021
5 84 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
6 74 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
7 82 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
8 75 Anouk van Kessel (m) TWC Pijnenburg 19153
9 63 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
10 70 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
11 71 Britt Teunissen (m) RTC Buitenlust 19210
12 68 Lucie Leenaars (m) WC de Pedaalridders 19057
13 81 Pieter-Jan Corten RSC de Zuidwesthoek 130/15029
14 64 Jonnie Vosters TWC Het Snelle Wiel 18210
15 60 Stef Mertens TWC de Kempen 17662
16 83 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
17 69 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17209
18 67 Bart Rullens WC de Pedaalridders 17953
19 66 Pieternel van Leeuwen (m) Trap Met Lust dagkaart
20 62 Lars Bremmers TWC de Kempen 18055
21 80 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 18202
22 79 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 18200
23 77 Michel van den Elzen WV Uden 17261
24 78 Chris- Jan Donkers WV Uden 17370


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 74 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
2 80 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
3 77 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
4 87 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
5 68 Sean Martens Team Brabant 2000 17792
6 83 Tim Kerkhof WV Uden 17512
7 63 Evelyn Fekken (m) TWC de Kempen 19254
8 86 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
9 92 Lorenzo Pepermans Daikin Team BEL19930610
10 67 Stef Arends Trap Met Lust dagkaart
11 65 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
12 75 Douwe Verberne RTC Buitenlust 27087
13 60 Michiel Mevris TWC de Kempen 18061
14 62 Angelo Fekken TWC de Kempen 18019
15 66 Sabine Rijkers (m) TWC Het Snelle Wiel 19197
16 79 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
17 89 Harley van Rijswijk RSC de Zuidwesthoek 18105
18 64 Lieke Verhoeven (m) TWC de Kempen 19047
19 90 Floor van Lin (m) WV de Maaskant 19190
20 94 Kim van Leemput Hoboken BEL19931014
21 70 FabiŽnne van Asten (m) RTC Buitenlust 19231
22 91 Bjarne de Vroe Daikin Team BEL19931102
23 85 Kenneth Schieveen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17380
24 95 Antonio Pollitica WV Breda-Knooppunt 18219
25 93 Marcel Bierens Tempo BMV dagkaart
26 72 Sherilyn Smits (m) RTC Buitenlust 19208


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 11 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 5 Lotte van Hoek (m) Team Brabant 2000 19216
3 16 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
4 31 Jermaine Post RWV de Spartaan 19174
5 13 Erik Timmermans TWC Pijnenburg 17677
6 6 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
7 15 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
8 28 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
9 26 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
10 12 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
11 30 Jalisa van Vugt (m) RSC de Zuidwesthoek 19085
12 24 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
13 23 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
14 14 Jesse Donders TWC Pijnenburg 27034
15 10 Lana Verberne (m) RTC Buitenlust 19211
16 7 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
17 32 Yorick Smits TWC Pijnenburg 27066
18 9 BenoÔt Hendriks RTC Buitenlust 27090
19 34 Jim Vullers WC Midden Limburg 17825
20 25 Marjolein Claessen (m) RSC de Zuidwesthoek 19079
21 18 Tessa Steenbakkers (m) WV Schijndel 19113
22 4 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
23 3 Martijn Mulkens TWC de Kempen 18217
24 22 Sven Krummer TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18121
25 33 Michiel Lieberwirth TWC de Kempen 18107
26 20 Wout Pennings WV Uden 17265
27 21 Joost Potting TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18022
28 19 Jorn Hunink WV Uden 17262
29 8 MariŽlle Nooijen (m) RTC Buitenlust 19207


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 10 Robbert de Greef Trap met Lust 17255
2 18 Laury Timmermans (m) TWC Pijnenburg 19172
3 49 Jessie Daams TWC de Kempen 19110
4 32 Dajo Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17995
5 44 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
6 16 Daisy Vos (m) TWC Pijnenburg 19154
7 40 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
8 35 Bianca Dodemont (m) TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19051
9 20 Corne van Kessel TWC Pijnenburg 17364
10 39 Melanie van Lieshout (m) OWC de Komeet 19147
11 14 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
12 22 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
13 28 Anne van de Beurcht (m) WV Uden 19065
14 34 Philippe Pinckaers TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17994
15 26 Triston Martens WV Uden 17263
16 43 Fleur Kessels (m) RSC de Zuidwesthoek 19091
17 9 Iris Spooren (m) TWC Het Snelle Wiel 19173
18 17 Jan van Vliet TWC Pijnenburg 17580
19 41 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
20 11 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
21 31 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
22 47 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
23 2 Luc Schepers W.C.L. Bergklimmers 17932
24 48 Randy Robben WV Schijndel 17468
25 1 Boris Vrielink W.C.L. Bergklimmers 17933
26 42 Jorinda de Heer (m) RSC de Zuidwesthoek 19080
27 37 Sandor Jeeninga TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17172
28 3 Nathalie van den Born (m) W.C.L. Bergklimmers 19229
29 33 Tessa Smeets (m) TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19052
30 29 Etienne v.d. Elzen WV Uden 17260
31 27 Peter Duyf WV Uden 17259
32 21 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
33 46 Cornť Limpens TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17914
34 19 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
35 30 Michelle Snaterse (m) WV Uden 19066
36 50 Ben Dorssers WC Midden Limburg 18096
37 8 Debbie Rijkers (m) TWC Het Snelle Wiel 19196


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 19 Tomas van der Borst TWC Pijnenburg 17565
2 21 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
3 22 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
4 31 Jan Hamerts TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18146
5 5 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
6 17 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
7 16 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
8 44 Kim van Poppel (m) TWC Pijnenburg 19200
9 4 Gillius Bogers TWC de Kempen 17948
10 24 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
11 30 Harm van der Sanden WV Uden 17266
12 45 Shanne Braspennincx (m) WV Breda-Knooppunt 19019
13 28 Roy van Rijzingen WV Schijndel 17467
14 43 Axel Post RWV de Spartaan 17685
15 11 Arlan Smit Trap met Lust 17256
16 32 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
17 27 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
18 23 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
19 18 Dyonne Dekkers (m) RTC Buitenlust 19101
20 8 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
21 10 Melvin Jekautz TWC Het Snelle Wiel 17683
22 20 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
23 1 Dennis Leurs W.C.L. Bergklimmers 17930
24 35 Antonio Brantenaar RSC de Zuidwesthoek 18052
25 34 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
26 26 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
27 29 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
28 3 Mitch Pluijmaekers W.C.L. Bergklimmers 17412
29 15 Lieke Munsters (m) RTC Buitenlust 19206
30 13 Pieter Span Team Brabant 2000 18089
31 6 Nick Bierens TWC de Kempen 18077
32 9 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
33 12 Job van Leeuwen Trap met Lust 17690
34 36 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17505
35 33 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
36 38 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346
37 40 Nicky van der Wielen (m) RSC de Zuidwesthoek 19222
38 25 Lisa Verhoeven (m) WV Schijndel 19114
39 46 Lucien Volleberg WC Midden Limburg 18162


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 15 Remco Peters WV de Maaskant 17170
2 2 Wouter van Willigen R en TC Trap met Lust 27151
3 11 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
4 1 Aart Spooren TWC Het Snelle Wiel 17684
5 3 Niels Baars Team Brabant 2000 18087
6 12 Robert Solberg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17175
7 14 Henke Heldens WV de Maaskant 17169
8 16 Koen Wulterkens WV de Maaskant 37261
9 17 Danny Krijnen RSC de Zuidwesthoek 18223
10 19 Marc van Bannissent Team Brabant 2000 18147
11 5 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
12 9 Jochem Pennings WV Uden 17264
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen