Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdronde van Uden
19 September 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 105 Boy Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18040
2 110 Justin van Empel JvR de Batauwers 18185
3 104 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
4 102 Lizzy Witlox (m) TWC de Kempen 19201
5 101 Nieke van Dinther (m) WV Uden 19250
6 106 Whitney Paumen (m) W.C.L. Bergklimmers 19230
7 107 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 17616
8 108 Chantal van Beusekom (m) JvR de Batauwers 19159
9 111 Koen van der Pas Team Brabant 2000 dagkaart
10 112 Anouk Gevers WV Schijndel dagkaart


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 164 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
2 162 Sam Oomen TWC Pijnenburg 18012
3 173 Alicia van Buel (m) RETO 19202
4 169 Petra van IJzendoorn (m) JvR de Batauwers 19107
5 179 Jordy Aarts Team Brabant 2000 17879
6 158 Britt Teunissen (m) RTC Buitenlust 19210
7 166 Anouk van Kessel (m) TWC Pijnenburg 19153
8 170 Helena van Leijen (m) JvR de Batauwers 19143
9 178 Remco Esselaar W.C.L. Bergklimmers 18148
10 157 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
11 152 Pim Hermans WV Uden 17727
12 151 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
13 172 Hans Reesink TWV De Peddelaars 17214
14 160 Jonnie Vosters TWC Het Snelle Wiel 18210
15 176 Stef Mertens TWC de Kempen 17662
16 165 Marijn Donders TWC Pijnenburg 27035
17 175 Bas van Oerlekerk ETP Zutphen dagkaart
18 177 Rick Houben WC Midden Limburg dagkaart
19 180 Kelly v.d. Mierden TWC Pijnenburg dagkaart
20 163 Jurrien Smits TWC Pijnenburg 27065
21 156 Darryl Smits RTC Buitenlust 17858
22 154 Michel van den Elzen WV Uden 17261
23 153 Chris- Jan Donkers WV Uden 17370


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 14 Evelyn Fekken (m) TWC de Kempen 19254
2 16 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
3 22 Paul Reesink TWV De Peddelaars 17215
4 11 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
5 20 Ellen Van IJzendoorn (m) JvR de Batauwers 19233
6 27 Etienne van Empel JvR de Batauwers 18186
7 5 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
8 2 Tim Kerkhof WV Uden 17512
9 10 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
10 13 Angelo Fekken TWC de Kempen 18019
11 7 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
12 8 Kaylee van Deursen (m) RTC Buitenlust 19232
13 15 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
14 21 Jasper Wisselink TWV De Peddelaars 17219
15 28 Andreas Schanz WV de Jonge Renner 18199
16 30 Dick Janssen WC Midden Limburg 17672
17 25 Floor van Lin (m) WV de Maaskant 19190
18 26 Patrick Boersma E.T.P. Zutphen 27154
19 12 Lars Bremmers TWC de Kempen 18055
20 4 Hans van den Berg WV Schijndel 27190
21 1 Teun Schriks WV Uden 17268
22 32 Rik v.d. Zanden WV Uden dagkaart
23 31 Thierry Kurstjens WC Midden Limburg dagkaart


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 17 Jermaine Post (m) RWV de Spartaan 19174
2 5 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
3 11 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
4 13 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
5 6 Willem Kooninas RTC Buitenlust 18254
6 16 Joey Wensink TWV De Peddelaars 17458
7 14 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
8 27 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
9 3 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
10 18 Onie Biljardt (m) E.T.P. Zutphen 19039
11 21 Wim Hofstede WV de Jonge Renner 17527
12 22 Thomas Meeuwsen WV Uden dagkaart
13 9 Sabine Rijkers (m) TWC Het Snelle Wiel 19197
14 8 BenoÔt Hendriks RTC Buitenlust 27090
15 12 Yorick Smits TWC Pijnenburg 27066
16 26 Jim Vullers WC Midden Limburg 17825
17 2 Erik Lathouwers WV Schijndel 17238
18 1 Jorn Hunink WV Uden 17262
19 15 Mandy van Leijen (m) JvR de Batauwers 19144
20 4 Sherilyn Smits (m) RTC Buitenlust 19208
21 20 Rob van der Wallen RTC Buitenlust 17863
22 19 Robin de Weerdt ETP Zutphen dagkaart


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 20 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 41 Dajo Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17995
3 49 Hugo Haak GRC Jan van Arckel 17944
4 19 Lotte van Hoek (m) Team Brabant 2000 19216
5 31 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
6 36 Daisy Vos (m) TWC Pijnenburg 19154
7 37 Jan van Vliet TWC Pijnenburg 17580
8 22 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
9 23 Iris Spooren (m) TWC Het Snelle Wiel 19173
10 4 Anne van de Beurcht (m) WV Uden 19065
11 43 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
12 53 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
13 7 Tessa Steenbakkers (m) WV Schijndel 19113
14 18 Melanie van Lieshout (m) OWC de Komeet 19147
15 13 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
16 52 DaniŽlle Lommers (m) WV de Jonge Renner 19045
17 40 Sven Krummer TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18121
18 12 Rutger Derksen WV Schijndel 17834
19 9 Merel van de Berg (m) WV Schijndel 29036
20 8 Robbie Gevers WV Schijndel 17463
21 16 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
22 30 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
23 27 Roel van Brussel TWC de Kempen 18078
24 34 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
25 56 Nadieh Schmitz WC Midden Limburg dagkaart
26 17 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
27 1 Peter Duyf WV Uden 17259
28 10 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
29 54 Guus Janssen WC Midden Limburg 17673
30 29 Jesse Donders TWC Pijnenburg 27034
31 15 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880
32 33 Mike van der Mierden TWC Pijnenburg 27115
33 55 Ben Dorssers WC Midden Limburg 18096
34 11 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
35 39 Joost Potting TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18022
36 14 Roy Mulders WV Schijndel 17904
37 6 Peter de Korte WV Uden 18172
38 2 Michelle Snaterse (m) WV Uden 19066
39 25 Michiel Lieberwirth TWC de Kempen 18107
40 3 Wout Pennings WV Uden 17265
41 24 Dirk Janssen TWC Het Snelle Wiel dagkaart


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 30 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
2 42 Robbert de Greef R en TC Trap met Lust 17255
3 21 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
4 51 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
5 26 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
6 20 Gillius Bogers TWC de Kempen 17948
7 37 Ivo Stronks TWV De Peddelaars 17217
8 16 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
9 18 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
10 36 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
11 12 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
12 7 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
13 3 Joep van Dalen WV Uden 17258
14 11 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
15 10 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
16 22 Nick Bierens TWC de Kempen 18077
17 28 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
18 35 Birgit Lavrijssen (m) ZRTC Theo Middelkamp 19120
19 2 Harm van der Sanden WV Uden 17266
20 19 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
21 32 Cindy Clevers (m) TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19191


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 25 Niels Baars Team Brabant 2000 18087
2 22 Rico Wientjes R en TV de Zwaluwen 17716
3 7 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
4 23 Maik Wensink TWV De Peddelaars 17218
5 27 Henke Heldens WV de Maaskant 17169
6 9 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
7 3 Roy van Rijzingen WV Schijndel 17467
8 11 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
9 10 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
10 6 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
11 19 Daryll Wouters WV de Jonge Renner 17551
12 26 Koen Wulterkens WV de Maaskant 37261
13 8 Melvin Jekautz TWC Het Snelle Wiel 17683
14 1 Jochem Pennings WV Uden 17264
15 5 Nick Van Dijk RTC Buitenlust 27141
16 4 Jason Slabbers WV Schijndel 17471
17 28 Jeroen Peeters WC Midden Limburg 18023
18 12 Timothy Haneveer TWC Pijnenburg 17529

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen