Bron: Ron Mol met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdtoernooi 2004 HSK Trias
19 September 2004

Jeugd categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 31 Stefan Kreder GRTC Excelsior 17358
2 36 Lisette van Bergenhenegouwen RRC de Pedaalridders 19262
3 34 Kaj Hoogenboom RWV de Spartaan 17473
4 6 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
5 38 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
6 35 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
7 29 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19059
8 5 Nicky Zijlaard RWC Ahoy 19181
9 13 Marc Bolhoven ARC Ulysses 18250
10 3 Eline Hoppezak RWC Ahoy 19180
11 37 Youri Rieffe RRC De Pedaalridders 18183
12 9 Jordy Talen PRC Delta 18207
13 16 Bjorn Beukers Westland Wil Vooruit 17912
14 4 Kevin Kooyman RWC Ahoy 17902
15 39 Jesse van de Ende Westland Wil Vooruit dagkaart
16 26 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
17 28 Kelly Verschuren WC de Pedaalridders 19129
18 23 Bo Molenaar RTV De Bollenstreek 18041
19 8 Romy Bakker HSK Trias 19122
20 25 Haliegh Dolman RWC Ahoy 19004
21 33 Melissa van der Peet RWV de Spartaan 19228
22 7 Anciella Slotboom WV Volendam 29028
23 30 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
24 19 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19084
25 2 Bart de Groot RWC Ahoy 17828
26 32 Juul Hubert RWV de Spartaan 19227
27 17 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
28 24 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
29 18 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
30 10 Bjorn Bruin PRC Delta 17384
31 14 Joey Hallie ARC Ulysses 27193
32 15 Destiny van de Greft ARC Ulysses  
33 21 Britt Welters ARC Ulysses 29022


Jeugd categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 64 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
2 52 Ashlynn van Baarle RWC Ahoy 19002
3 72 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
4 68 Youri van Haastregt Hoornse Ren en Toerclub 17120
5 60 Pieter-Jan Corten RSC De Zuidwesthoek  
6 58 Julienne Koning PRC Delta 19252
7 62 Natasja Koenen Westland Wil Vooruit 19221
8 51 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
9 65 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19082
10 81 Bram van Berkesteyn LWV Swift 17250
11 59 Nelleke Blaak PRC Delta 19103
12 66 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
13 76 Cenzio van Rees DRC de Mol 17778
14 53 Mascha Pijpers RWC Ahoy 19006
15 56 Joshua Roks WV Breda Knooppunt 18200
16 69 Rick du Pau Hoornse Ren en Toerclub 17518
17 84 Kim Stopler WTC Woerden 19330
18 80 Charmaine Springer RRC de Pedaalridders 19261
19 57 Mattew Roks WV Breda Knooppunt 18202
20 70 Agnes van Endhoven RTC de Hoekse Renners 19042
21 71 Leroy van Drunen DRC de Mol 17176
22 61 Jeffrey Welters ARC Ulysses 27107
23 55 Nike Beckeringh WTC de Amstel 29006
24 83 Vincent Regeer RWV De Spartaan 18168
25 73 Laura Abbel DRC de Mol 19255
26 63 Beau Droog Wesland Wil Vooruit 18132
27 75 Kevin Gelens DRC de Mol 17606
28 54 Daisy Rodenburg RWC Ahoy 19007
29 82 Wessel de Jong RWV De Spartaan 27104


Jeugd catagorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 37 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
2 5 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
3 16 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
4 47 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
5 9 Jeroen Smits ARC Ulysses 17882
6 32 Erik Kramer DRC De Mol 18194
7 36 Anouk van Klei GRC Jan van Arckel 19165
8 25 Luke Weijers RTV De Bollenstreek 17415
9 48 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
10 4 Roy Slotboom WV Volendam 17360
11 33 Rebecca Talen PRC Delta 19086
12 43 Joost van de Burg RRC De Pedaalridders 18109
13 21 Sjors Dekker West Frisia 17303
14 19 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19083
15 28 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
16 13 Dirkje Bazuin Westland Wil Vooruit 19125
17 26 Natalie Wilson Hoornse Ren en Toerclub 19142
18 31 Kevin Bode DRC de Mol 17775
19 20 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
20 3 Jan Joost de Jonge RWC Ahoy 17006
21 39 Joyce van de Peet RWV De Spartaan dagkaart
22 11 Julie van de Post ARC Ulysses 29032
23 23 Manon Messemaker RTV De Bollenstreek 19291
24 34 Kiki Moraal RTV De Bollenstreek 29034
25 12 Lotte van de Post ARC Ulysses 29031
26 30 Jeffrey Meurs DRC de Mol 17178
27 44 Danielle Rodenburg RRC De Pedaalridders 19315
28 10 Kamaal Faber ARC Ulysses 27147
29 22 Sean Molenaar RTV De Bollenstreek 17753
30 29 Nicky Monster DRC de Mol 17180
31 7 Sybille Mulder ARC Ulysses 29023
32 45 Dain van Etten RRC De Pedaalridders dagkaart
33 49 Amber Droog Wesland Wil Vooruit dagkaart
34 8 Lorenzo Bohern ARC Ulysses 18249
35 38 Michelle Cranham RWC Ahoy 19003
36 41 Nicky Gieskens RRC De Pedaalridders 18112


Jeugd categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 55 Kelly Markus RWC Ahoy 19005
2 58 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
3 57 Mitchel Kooyman RWC Ahoy 17009
4 63 Bob van den Enden Westland Wil Vooruit 17598
5 92 Derk Abel Beckeringh WTC De Amstel 18237
6 84 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
7 66 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19085
8 72 Didier Caspers RTV De Bollenstreek 17835
9 87 Natasja de Vroome RWV de Spartaan 19063
10 89 Karel Brasser HRC Excelsior 17651
11 64 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
12 83 Kay Kistemaker Hoornse Ren en Toerclub 18173
13 73 Robin van der Werf RTV De Bollenstreek 17044
14 79 Davy Monster DRC de Mol 17179
15 69 Jasper van Noort RTV De Bollenstreek 17042
16 93 Dennis Eikelenboom DRC De Mol  
17 62 Nils Beukers Westland Wil Vooruit 17494
18 88 Robin Stolk RWV de Spartaan 17687
19 60 Joris van Hemert PRC Delta 17541
20 76 Bradley Splinter Hoornse Ren en Toerclub 17121
21 82 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
22 65 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
23 90 Nicky Vis Uithoornse WTC 17286
24 80 Roald Groeneweg DRC de Mol 17777
25 94 Jan Pennings RTV De Bollenstreek 17513
26 91 Tim Knoops RCM De Coureur 27167
27 81 Glenn Moraal RTV De Bollenstreek 27184
28 71 Lotte Weijers RTV De Bollenstreek 19017


Jeugd catagorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 33 Wesley Plokkaar WV Het Stadion 17900
2 8 Henriette Woering PRC Delta 19025
3 23 Aristidis Nikolakakis ZWC D.T.S  
4 1 Dylan van Baarle FV Zoetermeer '77 17333
5 36 Glenn Roberts Hoornse Ren en Toerclub 17549
6 41 Winanda Spoor RWV de Spartaan 19155
7 18 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
8 7 Melanie Woering PRC Delta 19026
9 2 Friso Roscam Abbing RWC Ahoy 17012
10 35 Tim Houter Hoornse Ren en Toerclub 17548
11 14 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
12 32 SamuŽl Smit WV Het Stadion 17245
13 17 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
14 5 Lennard Vegter PRC Delta 17542
15 16 Anouk Kerstens RSC de Zuidwesthoek 19090
16 11 Marco Oosterlaken Westland Wil Vooruit 17308
17 49 Bart Harmsen WTC De Amstel 18181
18 21 Nick Tapperwijn ZWC D.T.S. 17647
19 46 Gino Janssen RRC De Pedaalridders  
20 13 Erik Schouten GWC de Adelaar 17625
21 50 Ingmar Uytenwilligen RSC De Zuidwesthoek  
22 34 Davey Kleinjan PRC Delta  
23 20 Lars Homan ZWC D.T.S. 17053
24 15 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19079
25 3 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
26 43 Niels Hoogenboom RWV de Spartaan 17474
27 19 Tim Theunis RSC de Zuidwesthoek 17352
28 48 Sybe Dorrepaal HSK Trias dagkaart
29 30 Rick van der Kaats Hoornse Ren en Toerclub 17526
30 38 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
31 40 Niels van de Meyden RC Jan van Arckel dagkaart
32 12 Sjors van den Enden Westland Wil Vooruit 27108
33 10 Jessica Smits ARC Ulysses 19218
34 27 Nick Zuidewind RTV De Bollenstreek 17846
35 39 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
36 24 Niels Dekker West Frisia 17302
37 28 Rosanne van Rooijen RTV De Bollenstreek 19130
38 37 Teun Goedhart WV Alcmaria Victrix 17609
39 22 Bart Troost ZWC D.T.S. 27146
40 26 Milene Verhart RTV De Bollenstreek 19298
41 45 Jeroen de Jong RWV De Spartaan 27171


Jeugd categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 13 Leon Commandeur WV Alcmaria Victrix 17016
2 6 Kevin Olie RWC Ahoy 17011
3 27 Yoeri Havik ZWC D.T.S. 17645
4 28 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
5 4 Barry Markus RWC Ahoy 17010
6 2 Rune van der Meijden RWC Ahoy 18054
7 52 Bart Relou RWV de Spartaan 17686
8 5 Ashley Spierings RWC Ahoy 19008
9 40 Kim de Baat RTC de Hoekse Renners 19105
10 21 Bram Berkhout Westland Wil Vooruit 17806
11 11 Marco de Koter HSC de Bataaf 17036
12 54 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486
13 8 Bjorn van Buijtene RWC Ahoy 18036
14 41 Steven Cranham RWC Ahoy 17003
15 10 Pieter-Pascal Heyligers HSC de Bataaf 17035
16 36 Bas Krauwel RTV De Bollenstreek 17516
17 23 Antonio Brantenaar RSC De Zuidwesthoek 18052
18 12 Mark Heemskerk HSK Trias 17394
19 51 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
20 19 Sjoerd Kouwenhoven Westland Wil Vooruit 17811
21 32 Christiaan Koot RTV De Bollenstreek 18067


Jeugd catagorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 33 Mitchell Boet RTC de Hoekse Renners 17546
2 9 Jeffrey Oorebeek PRC Delta 17943
3 36 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
4 39 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
5 57 Yorick Bos WTC de Amstel 17020
6 7 Michael Vingerling PRC Delta 17070
7 37 Stefan den Hartog DRC de Mol 17447
8 51 Wesley van Wijk HRC Excelsior 17652
9 31 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
10 55 Rutger Schellevis GRTC Excelsior 17543
11 48 Robin van Heijningen RWV de Spartaan 17241
12 21 Rob van der Niet RTV De Bollenstreek 17041
13 41 Erwin de Jong WC de Waardrenner 17391
14 24 Sjors van der Wal RTV De Bollenstreek 17536
15 35 Wesley Kreder LWV Swift 17252
16 13 Pim Bazuin Westland Wil Vooruit 17493
17 53 Tobias Paulina WV Breda-Knooppunt 17049
18 56 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
19 6 Carel Voges HSK Trias 17257
20 22 Dave de Best RTV De Bollenstreek 17039
21 20 Guy Gastel ZWC D.T.S. 17052
22 34 Sander Kreder LWV Swift 17251
23 45 Rowdy Bryant HSV de Kampioen 17147
24 59 Sven van Luijk Westland Wil Vooruit 18268
25 43 Kenny Nijssen HSV de Kampioen 17149
26 29 Raymond Splinter Hoornse Ren en Toerclub 17122
27 42 Raymon Kwakernaak WC de Waardrenner 17300
28 26 Bas Zuidewind RTV De Bollenstreek 17845
29 58 Kevin Sonneveldt RWC Ahoy 17013
30 27 Pim Zuidewind RTV De Bollenstreek 17937
31 32 EfraÔm Smit WV Het Stadion 17244
32 52 Jasper Sluis WV Het Stadion 37231
33 18 Martijn Reek RCMD De Coureur 27149
34 38 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
35 23 Cees de Ridder RTV De Bollenstreek 17639

Uitslag beschikbaar gesteld door Ron Mol