Bron: Edwin Cruijssen met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

2e Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg-Reeshof
28 November 2004

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 6 Bram Welten TWC Pijnenburg dagkaart
2 8 Mark van Son WV Schijndel dagkaart
3 3 Yorick Verberne RTC Buitenlust 18301
4 4 Evy Kuipers (m) RTV Buitenlust 19334
5 1 Sanne van der Zijden (m) JvR de Batauwers 19158
6 7 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
7 2 Ilse Miltenburg (m) JvR de Batauwers 19046
8 11 Bodhi Maas TWC Pijnenburg 27076
9 10 Ruben Dekkers TWC Pijnenburg dagkaart


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 26 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
2 22 Solveig Riesebeek (m) JvR de Batauwers 19108
3 28 Mareille Meijering (m) WSV Emmen 19037
4 25 Marijn Donders TWC Pijnenburg 27035
5 21 Bart van Oude Wansink JvR de Batauwers 17612
6 9 Chelsea Douwes TWC Pijnenburg dagkaart


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 41 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
2 53 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
3 42 Sabrina Stultiens (m) RTC Buitenlust 19209
4 56 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA 18031
5 50 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
6 45 Pjotr van Beek WV de Valleirenners AXA 17288
7 48 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
8 54 Rolf Nees BelgiŽ 15096
9 44 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
10 47 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
11 49 Tim Schenkels TWC Pijnenburg 27039
12 51 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
13 43 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
14 46 Anouk van Kessel (m) TWC Pijnenburg 19153


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 73 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
2 77 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
3 74 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
4 78 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
5 84 Jermaine Post (m) RWV de Spartaan 19174
6 86 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
7 83 Brian van Baak WTC Woerden 17503
8 82 Tim Kerkhof WV Uden 17512
9 75 Lana Verberne (m) RTC Buitenlust 19211
10 85 Danielle Meijering WSV Emmen 19036
11 72 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
12 81 Jorn Hunink WV Uden 17262
13 76 Bob van den Hengel W.V. Eemland 17089
14 80 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 4 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
2 22 SamuŽl Smit WV Het Stadion 17245
3 9 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
4 12 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
5 24 Erwin Broers GWC de Adelaar 17402
6 26 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
7 1 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
8 2 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
9 15 Iris Spooren (m) TWC Het Snelle Wiel 19173
10 14 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
11 13 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
12 25 Nick van Dijke TWC Pijnenburg dagkaart
13 18 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
14 11 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
15 6 Iris Ockeloen (m) DRC de Mol 19055
16 7 Eddy GŲdde DRC de Mol 17675
17 16 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
18 10 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
19 21 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
20 20 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
21 3 Willem Koonings RTC Buitenlust 18254
22 5 DaniŽlle Lommers (m) WV de Jonge Renner 19045
23 17 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
24 8 Jesse Donders TWC Pijnenburg 27034
25 23 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 41 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
2 43 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
3 40 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
4 37 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
5 36 Lars van der Haar WV de Valleirenners AXA 17290
6 33 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
7 55 Dirk de Bekker WV Schijndel 17584
8 42 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
9 50 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
10 54 Harmen Lubbers R en TV de Zwaluwen 18312
11 35 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
12 48 Triston Martens WV Uden 17263
13 45 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
14 49 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
15 32 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
16 56 Niekie Trienen RTC Buitenlust dagkaart
17 47 Randy Robben WV Schijndel 17468
18 52 Peter Duyf WV Uden 17259
19 39 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
20 53 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19147


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 73 Michael Vingerling PRC Delta 17070
2 76 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
3 81 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
4 90 Axel Post RWV de Spartaan 17685
5 89 EfraÔm Smit WV Het Stadion 17244
6 91 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
7 71 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17138
8 80 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
9 79 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
10 78 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
11 84 Thijs van den Oetelaar WV Schijndel 17465
12 82 Kim van Poppel (m) TWC Pijnenburg 19200
13 83 Melvin Jekautz TWC Het Snelle Wiel 17683


Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen