Bron: Willem Dielemans met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Standdaarbuiten
2 Mei 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 16 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
2 11 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
3 15 Kevin Kooyman RWC Ahoy 17902
4 30 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
5 22 Jordi Talen PRC Delta 18207
6 20 Daisy Rodenburg (m) RWC Ahoy 19007
7 1 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
8 14 Rowena van de Klundert (m) RSC de Zuidwesthoek 19082
9 7 Haliegh Dolman (m) RWC Ahoy 19004
10 3 Bjorn Beukers Westland Wil Vooruit 17912
11 23 Kelly Verschuren (m) WC de Pedaalridders 19129
12 12 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
13 10 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
14 18 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
15 9 Leroy van Drunen DRC de Mol 17176
16 5 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17511
17 17 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
18 24 Daniëlla Verstraten (m) RSC de Zuidwesthoek 19084
19 27 Youri Rieffe RRC Pedaalridders 18183
20 13 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359
21 8 Lieke van Dongen (m) WC de Pedaalridders 19056
22 21 Dana Slooter (m) RTC de Hoekse Renners 19141
23 26 Laura Abbel (m) DRC de Mol 19255
24 25 Jeffrey Voermans WV Breda-Knooppunt 18125
25 19 Bob Muller RSC de Zuidwesthoek 17722


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 61 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
2 59 Ivo de Ruijter FV Zoetermeer '77 17339
3 63 Rebecca Talen (m) PRC Delta 19086
4 58 Sophie de Ruijter (m) GRTC Excelsior 19040
5 53 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
6 43 Pieter-Jan Corten RSC de Zuidwesthoek -----
7 41 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
8 64 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
9 48 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
10 60 Bart Rullens WC de Pedaalridders 17953
11 49 Natasja Koenen (m) Westland Wil Vooruit 19221
12 42 Chantal Blommers (m) RTC de Hoekse Renners 19140
13 54 Lonne Rijvers (m) WV Breda-Knooppunt 19280
14 51 Nicky Monster DRC de Mol 17180
15 44 Michelle Cranham (m) RWC Ahoy 19003
16 57 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 18202
17 56 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 18200
18 45 Kevin Gelens DRC de Mol 17606
19 65 Nathalie Damen (m) WV Breda-Knooppunt 19283


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 8 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
2 25 Mike Willemse Westland Wil Vooruit 18091
3 16 Domenique van Santen (m) PRC Delta 19023
4 3 Joost van der Burg RRC de Pedaalridders 18109
5 12 Davy Monster DRC de Mol 17179
6 11 Erik Kramer DRC de Mol 18194
7 7 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
8 22 Dennis Eikelenboom GRC Jan van Arckel 17604
9 6 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
10 26 Nicky Gieskens RCC Pedaalridders 18112
11 15 Robert Rombout RTC de Hoekse Renners 17869
12 21 Chantal Verstraten (m) RSC de Zuidwesthoek 19083
13 4 Nick van Dorp PRC Delta 17062
14 19 Steven Stolk RTC de Hoekse Renners 17871
15 14 Harley van Rijswijk RSC de Zuidwesthoek 18105
16 2 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
17 13 Christiaan Poldervaart PRC Delta 17764
18 23 Stijn Mathijssen WV Breda-Knooppunt 18144
19 20 Veronique Tolleman (m) ZRTC Theo Middelkamp 19121


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 54 Friso Roscam Abbing RWC Ahoy 17012
2 55 Justin Schless DRC de Mol 17183
3 59 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
4 52 Marco Oosterlaken Westland Wil Vooruit 17308
5 46 Eddy Gödde DRC de Mol 17675
6 56 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
7 43 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
8 47 Jalisa van Vugt (m) RSC de Zuidwesthoek 19085
9 50 Jesper Noordzij RTC de Hoekse Renners 17119
10 58 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
11 42 Marjolein Claessen (m) RSC de Zuidwesthoek 19079
12 45 Kelly Gelderblom (m) WC de Waardrenner 19072
13 53 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
14 61 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
15 41 Nils Beukers Westland Wil Vooruit 17494
16 44 Luca Franken RRC de Pedaalridders 18024
17 49 Rowan Kreukniet DRC de Mol 27117(dispensatie)


Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans