Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi
Sluiskil 28 Maart 2004

Uitslaglijst Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 25 Bram Berkesteijn De Spartaan  
2 29 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
3 35 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
4 31 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
5 21 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
6 26 Stef Mertens TWC de Kempen 17662
7 27 Stefan Kreder GRTC Excelsior 17358
8 6 Julienne Koning PRC Delta 19252
9 30 Boy Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18040
10 22 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
11 3 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19059
12 8 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19082
13 12 Lisette van Bergenhenegouwen RRC de Pedaalridders 19262
14 33 Julian Spierings RWC Ahoy 17731
15 18 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
16 17 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 17616
17 36 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
18 4 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
19 2 Kelly Verschuren WC de Pedaalridders 19129
20 11 Sanne van der Zijden JvR de Batauwers 19158
21 28 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
22 7 MIchelle Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 19078
23 9 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19084
24 24 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
25 19 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17511
26 10 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159
27 5 Laura Bal PRC Delta 19095
28 23 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035


Uitslaglijst Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 70 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
2 75 Brecht Schepmans TWC de Kempen 18021
3 58 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19209
4 78 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
5 54 Rebecca Talen PRC Delta 19086
6 74 Tommy Oude Elferink Uithoornse WTC 17277
7 81 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
8 80 Tim Rodenburg RRC de Pedaalridders 18111
9 79 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 18112
10 53 Nelleke Blaak PRC Delta 19103
11 73 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
12 72 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
13 66 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
14 67 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17209
15 57 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19108
16 76 Leroy Jansen WV de Jonge Renner 17386
17 69 Nick Jongerius PRC Delta 17762
18 51 Lucie Leenaars WC de Pedaalridders 19057
19 55 Nilsa Harteveld WV de Jonge Renner 19044
20 82 Jeffrey Meurs DRC de Mol 17178
21 61 Lonne Rijvers wv Breda Knooppunt  
22 77 Kevin Gelens DRC de Mol 17606
23 68 Marco van Santen PRC Delta 17069
24 59 Charmaine Springer RRC de Pedaalridders 19261
25 52 Agnes van Endhoven RTC de Hoekse Renners 19042


Uitslaglijst Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 39 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
2 31 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
3 13 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
4 22 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17837
5 4 Domenique van Santen PRC Delta 19023
6 18 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
7 38 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
8 36 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
9 19 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
10 32 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
11 28 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
12 8 Nancy van der Burg RRC de Pedaalridders  
13 7 Anouk van Klei GRC Jan van Arckel 19165
14 34 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
15 16 Robert Rombout RTC de Hoekse Renners 17869
16 17 Nick van Dorp PRC Delta 17062
17 27 Kevin Bode DRC de Mol 17775
18 37 Viktor van der Borst TWC Pijnenburg 17566
19 33 Joost van der Burg RRC de Pedaalridders 18199
20 25 Luuk Goos WV de Jonge Renner 17129
21 20 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
22 15 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
23 5 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19083
24 29 Roald Groeneweg DRC de Mol 17777
25 14 Steven Stolk RTC de Hoekse Renners 17871
26 21 Harley van Rijswijk RSC de Zuidwesthoek 18105
27 2 Veronique Tolleman ZRTC Theo Middelkamp 19121
28 6 Lieke Verhoeven TWC de Kempen 19047
29 3 Marion Meerkerk RTC de Hoekse Renners 19106


Uitslaglijst Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 90 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
2 55 Kelly Markus RWC Ahoy 19005
3 92 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
4 93 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
5 70 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
6 84 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
7 85 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
8 75 Andreas Prinzie TWC de Kempen 17663
9 72 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
10 78 Justin Schless DRC de Mol 17183
11 53 Jermaine Post RWV de Spartaan 19174
12 52 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19085
13 62 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
14 79 Eddy GŲdde DRC de Mol 17675
15 71 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
16 73 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
17 51 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19079
18 74 Tim Theunis RSC de Zuidwesthoek 17352
19 59 Martin Romijn PRC Delta 17068
20 60 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
21 64 Jesper Noordzij RTC de Hoekse Renners 17119
22 77 Joan Eversdijk Zwse M/B. Ver. X-Treme 17970
23 63 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
24 89 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
25 86 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
26 56 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
27 54 Iris Ockeloen DRC de Mol 19055
28 80 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
29 83 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
30 65 Edwin van Endhoven RTC de Hoekse Renners 17115
31 67 Tom Bal PRC Delta 17060
32 91 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17436


Uitslaglijst Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 44 Barry Markus RWC Ahoy 17010
2 45 Kevin Olie RWC Ahoy 17011
3 11 Shanne Braspennincx WV Breda-Knooppunt 19019
4 27 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
5 37 Jelle Mannaerts TWC De Kempen 18079
6 52 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
7 29 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
8 46 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
9 9 Ashley Spierings RWC Ahoy 19008
10 3 Henriette Woering PRC Delta 19025
11 6 Jessie Daams TWC de Kempen 19110
12 34 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17329
13 35 Gert Lodewijks TWC de Kempen 18020
14 16 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17481
15 39 Robbert de Greef R en TC Trap met Lust 17255
16 10 Kim de Baat RTC de Hoekse Renners 19105
17 38 Bert Vanstreels TWC de Kempen 17773
18 32 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17328
19 42 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
20 33 Arjen Martens WV Zeeuws-Vlaanderen 17331
21 22 Maximiliaan Kort WC de Waardrenner 17999
22 31 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
23 43 Dajo Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17995
24 8 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
25 50 Jan van Vliet TWC Pijnenburg 17580
26 20 Stefan Rombout RTC de Hoekse Renners 17870
27 23 Lennard Vegter PRC Delta 17542
28 47 Leon Hogenvorst RRC de Pedaalridders 17952
29 13 Ruben Torcquť ZRTC Theo Middelkamp 17795
30 14 Peter De Winter ZRTC Theo Middelkamp 17796
31 41 Hugo Haak GRC Jan van Arckel 17944
32 15 Paul Hoondert ZRTC Theo Middelkamp 17793
33 25 Erwin Poldervaart PRC Delta 17067
34 17 Nicky van der Lijcke ZRTC Theo Middelkamp 18123
35 48 Gino Jansen RRC de Pedaalridders  
36 49 Thijs van Bree TWC Pijnenburg 17569
37 51 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
38 18 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
39 19 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
40 12 Laura Meurs DRC de Mol 19054
41 4 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19080
42 28 Antoruo Brantenaar RSC de Zuidwesthoek 18052
43 1 Lisa Phernamburg ZRTC Theo Middelkamp 19226
44 5 Fleur Kessels RSC de Zuidwesthoek 19091
45 2 Melanie Woering PRC Delta 19026
46 7 Priscilla Bode DRC de Mol 19192
47 40 Manuel Timmermans GRC Jan van Arckel 17126
48 24 Kevin Breur PRC Delta 17061


Uitslaglijst Categorie 6a
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 19 Michael Vingerling PRC Delta 17070
2 26 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
3 30 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
4 22 Gillius Bogers TWC de Kempen 17948
5 27 Jordi Schepers DRC de Mol 17182
6 23 Joris Duffhues WV de Jonge Renner 17655
7 31 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
8 25 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
9 32 Nick Eversdijk Zwse M/B. Ver. X-Treme 17969
10 15 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486
11 18 Wesley Kreder LWV Swift 17252
12 24 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
13 9 Kim van Poppel TWC Pijnenburg 19200
14 37 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17505
15 6 Lucinda Brand DRC de Mol 19170
16 33 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
17 2 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
18 20 Jurgen van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17836
19 35 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17133
20 1 Birgit Lavrijssen ZRTC Theo Middelkamp 19120
21 34 Bas Oude Elferink Uithoornse WTC 17276
22 14 Sebastiaan Zweedijk ZRTC Theo Middelkamp  
23 17 Youri van Noorden ZRTC Theo Middelkamp 17830
24 16 Jacob de Roo ZRTC Theo Middelkamp 17487
25 36 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
26 28 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
27 12 Denian Pieters WV Zeeuws-Vlaanderen 17332
28 4 Nicky van der Wielen RSC de Zuidwesthoek 19222


Uitslaglijst Categorie 6b
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 45 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
2 61 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
3 53 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
4 59 Wouter Mesker GRC Jan van Arckel 17945
5 67 Kevin Sonneveldt RWC Ahoy 17013
6 55 Marc Goos WV de Jonge Renner 17130
7 70 Tomas van der Borst TWC Pijnenburg 17565
8 62 Stefan den Hartog DRC de Mol 17447
9 58 Arlan Smit R en TC Trap met Lust 17256
10 47 Sander Kreder LWV Swift 17251
11 43 Maurice van den Berge ZRTC Theo Middelkamp 17254
12 73 Jan Hamers TWC De Maaslandster  
13 69 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
14 49 Yannick Sijnesael PRC Delta 17649
15 42 Kenneth de Kraker ZRTC Theo Middelkamp 17482
16 60 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
17 63 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
18 41 Danny Lenstra ZRTC Theo Middelkamp 17483
19 48 Sander Kanninga RTC de Hoekse Renners 18046
20 65 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
21 71 Thom Flohr WV Breda-Knooppunt  
22 57 Danny Scheepers WV de Jonge Renner 17381
23 54 Mark Rullens WV de Jonge Renner 17134
24 68 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
25 44 Mechiel van de Berge ZRTC Theo Middelkamp 18124
26 64 Rik van Aken TWC Het Snelle Wiel  
27 50 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346
28 56 Bart Kouters WV de Jonge Renner 17132
29 51 Michael Vos RSC de Zuidwesthoek 17354


Uitslaglijst Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 13 Aart Spooren TWC Het Snelle Wiel 17684
2 6 Jeffrey Oorebeek PRC Delta 17943
3 12 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
4 17 Tamara Blom JvR de Batauwers 19166
5 14 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
6 7 Chantal Blaak PRC Delta 19102
7 3 Thijs van der Horst ZRTC Theo Middelkamp 17517
8 16 Rick van der Zanden Westland Wil Vooruit 17495
9 5 Dennis Hoogendoorn PRC Delta 17063
10 21 Rutger Schellevis GRTC Excelsior 17543
11 15 Max Gram Westland Wil Vooruit 17305
12 20 Mickey Kallenfels WV Breda-Knooppunt 17048
13 10 Lorenzo Cardon WV Zeeuws-Vlaanderen 17327
14 18 Ronald Molenaar GRTC Excelsior 17429
15 2 Agnieta Francke ZRTC Theo Middelkamp 19119
16 8 Silvio Duncan RSC de Zuidwesthoek 17363
17 9 Sean Lossie WV Zeeuws-Vlaanderen 17330
18 19 Frans de Jong RRC De Pedaalridders 18110
Uitslag beschikbaar gesteld door Honeré Pieters