Bron: Edwin Cruijssen met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdronde Schijndel
20 Mei 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 5 Sam Oomen TWC Pijnenburg 18012
2 1 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
3 16 Lisette van Bergenhenegouwen RRC de Pedaalridders 19262
4 3 Boy Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18040
5 22 Hans Reesink TWV De Peddelaars 17214
6 15 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
7 24 Bjorn v.d. Heijden WV Uden 18236
8 20 Petra van IJzendoorn JvR de Batauwers 19107
9 7 Marijn Donders TWC Pijnenburg 27035
10 14 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19082
11 11 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19059
12 6 Jurrien Smits TWC Pijnenburg 27065
13 4 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
14 28 Kevin Bakermans TWC de Kempen 27105
15 12 Kelly Verschuren WC de Pedaalridders 19129
16 21 Lizzy Witlox TWC de Kempen 19201
17 10 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
18 27 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
19 2 Anita BrussŤ DRC de Mol 19053
20 8 Bart de Groot RWC Ahoy 17828
21 9 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17511
22 18 Ilse Miltenburg JvR de Batauwers 19046
23 23 Ancielle Slotboom WV Volendam 29028
24 29 Whitney Paumen W.C.L. Bergklimmers 19230
25 13 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
26 26 Bodhi Maas TWC Pijnenburg 27076
27 31 Yorick Verberne R&TC Buitenlust Dagkaart
28 25 Wouter van der Hauw WV Flevorenners '97 18187
29 19 Justin van Empel JvR de Batauwers 18185


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 52 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
2 60 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19209
3 44 Brecht Schepmans TWC de Kempen 18021
4 39 Tommy Oude Elferink Uithoornse WTC 17277
5 45 Nelleke Blaak PRC Delta 19103
6 56 Tim Rodenburg RRC de Pedaalridders 18111
7 46 Ashlynn van Baarle RWC Ahoy 19002
8 36 Vera van Zetten WV Schijndel 19115
9 47 Jeroen Janssens RWC Ahoy 17005
10 51 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
11 70 Mascha Pijpers RWC Ahoy 19006
12 71 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17607
13 61 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
14 72 Alicia van Buel RETO 19202
15 59 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
16 62 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
17 37 Cenzio van Rees DRC de Mol 17778
18 40 Nilsa Harteveld WV de Jonge Renner 19044
19 68 Marco van Santen PRC Delta 17069
20 43 Lindy Boereboom TWC Pijnenburg 29007
21 64 Davey van Dal Team Brabant 2000 18088
22 57 Suzan Prins De Pedaalridders Rotterdam 19297
23 67 Daisy Rodenburg RWC Ahoy 19007
24 50 Lucie Leenaars WC de Pedaalridders 19057
25 58 Charmaine Springer RRC de Pedaalridders 19261
26 66 Dick Janssen WC Midden Limburg 17672
27 63 Pieternel van Leeuwen Trap met Lust Dagkaart
28 35 Toby Seegers WV Schijndel 17831
29 38 Nicky Monster DRC de Mol 17180
30 54 Michel van den Elzen WV Uden 17261
31 48 Michelle Cranham RWC Ahoy 19003
32 53 Ricky Hazelhof W.C.L. Bergklimmers 18053
33 69 Erwin Strijbos R en TC Trap met Lust 17975


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 36 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
2 44 Domenique van Santen PRC Delta 19023
3 12 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
4 9 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
5 14 Evelyn Fekken TWC de Kempen 19254
6 4 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
7 19 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
8 1 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
9 18 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
10 32 Ellen Van IJzendoorn JvR de Batauwers 19233
11 16 George van Koeveringe ZRTC Theo Middelkamp 17689
12 40 Paul Reesink TWV De Peddelaars 17215
13 24 Tim Kerkhof WV Uden 17512
14 30 Niels Brouwer Uithoornse WTC 17797
15 3 Kevin Bode DRC de Mol 17775
16 5 Davy Monster DRC de Mol 17179
17 17 Roy Slotboom WV Volendam 17360
18 6 Eric Kramer DRC de Mol 18194
19 38 Stef Arends Trap met Lust Dagkaart
20 27 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
21 22 Anouk van Klei GRC Jan van Arckel 19165
22 20 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
23 26 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 18112
24 37 Douwwe Verberne RTC Buitenlust 17862
25 25 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
26 31 Etienne van Empel JvR de Batauwers 18186
27 45 Adrie Keulemans De Jonge Renners 18222
28 28 Joost van der Burg RRC de Pedaalridders 18109
29 33 Mandy van Leijen JvR de Batauwers 19144
30 21 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
31 43 Leroy Jansen WV de Jonge Renner 17386
32 34 Kaylee van Deursen RTC Buitenlust 19232
33 42 Floor van Lin WV de Maaskant 19190
34 46 Luc de Vet WV de Jonge Renner 17385
35 2 Hans van de Berg WV Schijndel Dagkaart
36 29 Nancy van der Burg RRC de Pedaalridders 19278
37 23 Teun Schriks WV Uden 17268
38 39 Teun van Stratum Trap met Lust Dagkaart


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 34 Lotte van Hoek Team Brabant 2000 19216
2 7 Justin Schless DRC de Mol 17183
3 23 Dylan van Baarle FV Zoetermeer '77 17333
4 15 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
5 36 Friso Roscam Abbing RWC Ahoy 17012
6 31 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
7 20 Andreas Prinzie TWC de Kempen 17663
8 19 Djago Smits TWC Pijnenburg 27021
9 35 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
10 27 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
11 39 Nancy van der Burg RRC de Pedaalridders 19278
12 30 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
13 25 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
14 24 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
15 22 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
16 33 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
17 29 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
18 3 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
19 18 Jesse Donders TWC Pijnenburg 27034
20 14 Yorick Smits TWC Pijnenburg 27066
21 21 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
22 9 Dennis Eikelenboom GRC Jan van Arckel 17604
23 12 Joost Potting TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18022
24 2 Robbie Gevers WV Schijndel 17463
25 26 Sabine Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19197
26 32 Luca Franken RRC de Pedaalridders 18024
27 16 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
28 13 Ramon Hermans TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17992
29 5 Roald Groeneweg DRC de Mol 17777
30 1 Erik Lathouwers WV Schijndel 17238
31 38 Maarten v.d. Hauw Flevorenners '97 18205
32 10 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17436
33 4 Merel van de Berg WV Schijndel Dagkaart
34 28 Jorn Hunink WV Uden 17262


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 36 Jelle Mannaerts TWC de Kempen 18079
2 7 Dirk de Bekker WV Schijndel 17584
3 55 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
4 34 Jessie Daams TWC de Kempen 19110
5 63 Robbert de Greef R en TC Trap met Lust 17255
6 16 Dajo Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17995
7 38 Henriette Woering PRC Delta 19025
8 47 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
9 21 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
10 53 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
11 54 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
12 8 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
13 28 Daisy Vos TWC Pijnenburg 19154
14 58 Gino Janssen RRC de Pedaalridders 18108
15 19 Cindy Clevers TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19191
16 13 Huib Van Zundert WV de Jonge Renner 17440
17 37 Melanie Woering PRC Delta 19026
18 51 Anne van de Beurcht WV Uden 19065
19 15 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
20 35 Joren Segers TWC de Kempen 18080
21 61 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
22 17 Philippe Pinckaers TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17994
23 57 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
24 31 Evert Daams TWC de Kempen 17442
25 1 Orry de Beer WV Schijndel 17583
26 56 Leon Hogenvorst RRC de Pedaalridders 17952
27 18 Bianca Dodemont TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19051
28 10 Eddy GŲdde DRC de Mol 17675
29 23 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
30 29 Erik van Haaren TWC Pijnenburg 27036
31 64 Henri van Doremalen Team Brabant 2000 18028
32 20 Sandor Jeeninga TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17172
33 30 Gert Lodewijks TWC de Kempen 18020
34 32 Roel van Brussel TWC de Kempen 18078
35 12 DaniŽlle Lommers WV de Jonge Renner 19045
36 39 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19147
37 27 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
38 3 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
39 40 Wiebe de Vries RETO 18113
40 2 Randy Robben WV Schijndel 17468
41 49 Jaap Schriks WV Uden 17267
42 4 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
43 9 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
44 11 Priscilla Bode DRC de Mol 19192
45 22 Melde Gilissen TWC Pijnenburg 29019
46 67 Steffen Monsieur W.C.L. Bergklimmers 18014
47 6 Frank Lathouwers WV Schijndel 17239
48 65 Guus Janssen WC Midden Limburg 17673
49 48 Nathalie van den Born W.C.L. Bergklimmers 19229
50 46 Debbie Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19196
51 66 Mike van der Mierden TWC Pijnenburg 27115
52 52 Etienne v.d. Elzen WV Uden 17260
53 5 Roy Mulders WV Schijndel 17904


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 20 Jan Hamerts TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18146
2 8 Jordi Schepers DRC de Mol 17182
3 28 Gillius Bogers TWC de Kempen 17948
4 54 Harm van der Sanden WV Uden 17266
5 2 Roy van Rijzingen WV Schijndel 17467
6 27 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
7 40 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
8 24 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
9 66 Rico Wientjes R en TV de Zwaluwen 17716
10 16 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
11 15 Joris Duffhues WV de Jonge Renner 17655
12 35 Milan van den Ende FV Zoetermeer '77 17336
13 29 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
14 34 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
15 23 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
16 3 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
17 56 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
18 61 Arlan Smit R en TC Trap met Lust 17256
19 14 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17133
20 48 Nils van Kooij WC de Waardrenner 17299
21 25 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
22 53 Mitch Pluijmaekers W.C.L. Bergklimmers 17412
23 7 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
24 58 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
25 10 Lucinda Brand DRC de Mol 19170
26 52 Dennis Leurs W.C.L. Bergklimmers 17930
27 4 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
28 59 Dyonne Dekkers RTC Buitenlust 19101
29 33 Birgit Lavrijssen ZRTC Theo Middelkamp 19120
30 65 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
31 60 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
32 55 Joep van Dalen WV Uden 17258
33 22 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
34 1 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
35 47 Wouter Mesker GRC Jan van Arckel 17945
36 42 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
37 11 Bas Oude Elferink Uithoornse WTC 17276
38 9 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
39 44 Melvin Jekautz TWC Het Snelle Wiel 17683
40 17 Danny Scheepers WV de Jonge Renner 17381
41 62 Job van Leeuwen R en TC Trap met Lust 17690
42 26 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
43 49 Erik Leyting WC de Waardrenner 17378
44 43 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
45 50 Rick van Rijsbergen WC de Waardrenner 17301
46 57 Lieke Munsters RTC Buitenlust 19206
47 36 Steven Cranham RWC Ahoy 17003
48 37 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
49 12 Bart Schmitz WV de Jonge Renner 17438
50 46 Manuel Timmermans GRC Jan van Arckel 17126
51 64 Lucien Vollenberg Middel Limburg 18162
52 5 Lisa Verhoeven WV Schijndel 19114
53 6 Rianne Kluytmans DRC de Mol 29018
54 41 Rik van Aaken TWC Het Snelle Wiel 18099
55 13 Bart Kouters WV de Jonge Renner 17132
56 51 Kevin Hazelhof W.C.L. Bergklimmers 17929


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 89 Johnny Van Diermen W.V. Eemland 17427
2 61 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
3 62 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
4 65 Lon Ploemen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17823
5 71 Robbert van Ede WV Het Stadion 17475
6 63 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
7 73 Aart Spooren TWC Het Snelle Wiel 17684
8 83 Carel Voges HSK Trias 17257
9 64 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
10 75 Niels Baars Team Brabant 2000 18087
11 81 Wouter van Willigen R en TC Trap met Lust 27151
12 90 Jaron Van Diermen W.V. Eemland 17426
13 69 Mickey Kallenfels WV Breda-Knooppunt 17048
14 77 Rutger Schellevis GRTC Excelsior 17543
15 68 Chantal Blaak PRC Delta 19102
16 88 Yannick Onsea KWC Heist Zuiderkempen BEL12064
17 82 Henke Heldens WV de Maaskant 17169
18 74 Brian Rutjens W.C.L. Bergklimmers 17931
19 60 Jason Slabbers WV Schijndel 17471
20 85 Esmee Janssen RSC de Zuidwesthoek 19081
21 84 Jeroen Peeters Midden Limburg 18023
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen