Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdronde van Schaijk

18 Juli 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 120 Sam Oomen TWC Pijnenburg 18012
2 134 Jordy Aarts Team Brabant 2000 17879
3 128 Boy Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18040
4 110 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
5 101 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
6 127 Remco Esselaar W.C.L. Bergklimmers 18148
7 137 Julienne Koning (m) PRC Delta 19252
8 140 Stefan Kreder GRTC Excelsior 17358
9 132 Karlijn Sprangers (m) WC de Pedaalridders 19059
10 130 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
11 106 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
12 113 Rowena van de Klundert (m) RSC de Zuidwesthoek 19082
13 119 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
14 129 Lizzy Witlox (m) TWC de Kempen 19201
15 116 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
16 104 Kevin Kooyman RWC Ahoy 17902
17 103 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
18 114 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
19 111 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
20 131 Kelly Verschuren (m) WC de Pedaalridders 19129
21 135 Axel Martens Team Brabant 2000 18160
22 115 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
23 136 RafaŽl Spier GWC de Adelaar 17744
24 139 Haliegh Dolman (m) RWC Ahoy 19004
25 124 Yorick Verberne RTC Buitenlust dagkaart
26 133 Lieke van Dongen (m) WC de Pedaalridders 19056
27 109 Michelle Boelhouwer (m) RSC de Zuidwesthoek 19078
28 102 Nieke van Dinther (m) WV Uden 19250
29 138 Iris Veen (m) WV Drachten e.o. 19089
30 122 Irene Gerritsen (m) TWC 't Verzetje 19237
31 125 Chantal van Beusekom (m) JvR de Batauwers 19159
32 112 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 173 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
2 181 Brecht Schepmans TWC de Kempen 18021
3 155 Ashlynn van Baarle (m) RWC Ahoy 19002
4 170 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
5 174 Petra van IJzendoorn (m) JvR de Batauwers 19107
6 168 Anouk van Kessel (m) TWC Pijnenburg 19153
7 189 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
8 184 Alicia van Buel (m) RETO 19202
9 162 Susan Prins (m) RRC de Pedaalridders 19297
10 190 Cenzio van Rees DRC de Mol 17778
11 188 Mareille Meijering WSV Emmen 19037
12 167 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
13 175 Helena van Leijen (m) JvR de Batauwers 19143
14 166 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
15 171 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
16 187 Lotte Veen (m) WV Drachten e.o. 19031
17 159 Nilsa Harteveld (m) WV de Jonge Renner 19044
18 172 Britt Teunissen (m) RTC Buitenlust 19210
19 182 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17209
20 169 Marijn Donders TWC Pijnenburg 27035
21 154 Dick Janssen WC Midden Limburg 17672
22 158 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 18202
23 186 Jordy Bouma PRC Delta 17733
24 178 Toby Seegers WV Schijndel 17831
25 157 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 18200
26 191 Nicky Monster DRC de Mol 17180
27 153 Pim Hermans WV Uden 17727
28 193 Darryl Smits RTC Buitenlust 17858
29 151 Michel van den Elzen WV Uden 17261
30 152 Chris- Jan Donkers WV Uden 17370


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 28 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
2 17 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
3 40 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
4 27 Evelyn Fekken (m) TWC de Kempen 19254
5 31 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
6 36 Kevin Snijder WV Drachten e.o. 17423
7 33 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
8 19 Sabrina Stultiens (m) RTC Buitenlust 19209
9 12 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
10 2 Tim Kerkhof WV Uden 17512
11 29 Sean Martens Team Brabant 2000 17792
12 30 Natasja de Vroome (m) RWV de Spartaan 19063
13 44 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
14 22 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
15 45 Davy Monster DRC de Mol 17179
16 11 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
17 7 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 18112
18 39 Danielle Meijering (m) WSV Emmen 19036
19 41 Anouk van Klei (m) GRC Jan van Arckel 19165
20 32 ChloŽ Spier (m) GWC de Adelaar 19184
21 9 Joost van der Burg RRC de Pedaalridders 18109
22 23 Ellen Van IJzendoorn (m) JvR de Batauwers 19233
23 20 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
24 26 Angelo Fekken TWC de Kempen 18019
25 35 Bas Jansen WV Drachten e.o. 17075
26 47 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
27 38 Erica Schotman (m) W.V. Assen-Roden 19224
28 43 Kevin Bode DRC de Mol 17775
29 48 Erik Groeneveld 't Verzetje dagkaart
30 21 Kaylee van Deursen (m) RTC Buitenlust 19232
31 14 Harley van Rijswijk RSC de Zuidwesthoek 18105
32 37 John Meewisse W.V. Assen-Roden 17633
33 34 Denise Bouma PRC Delta 19182
34 25 Hans v.d Berg WV Schijndel dagkaart
35 1 Teun Schriks WV Uden 17268
36 3 Rik v.d. Zanden WV Uden dagkaart


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 28 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 52 Lotte van Hoek (m) Team Brabant 2000 19216
3 29 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
4 18 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
5 6 Mitchel Kooyman RWC Ahoy 17009
6 13 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
7 50 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
8 15 Nancy van der Burg (m) RRC de Pedaalridders 19278
9 41 Jermaine Post (m) RWV de Spartaan 19174
10 22 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
11 17 Marjolein Claessen (m) RSC de Zuidwesthoek 19079
12 46 Maaike Hoek (m) AWV de Zwaluwen 19176
13 43 Erik Schouten GWC de Adelaar 17625
14 19 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
15 27 Lana Verberne (m) RTC Buitenlust 19211
16 20 Jalisa van Vugt (m) RSC de Zuidwesthoek 19085
17 24 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
18 47 Luuc Bugter RETO 18114
19 7 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
20 12 Pierre van Oerle WV de Jonge Renner 17435
21 25 Erik Timmermans TWC Pijnenburg 17677
22 31 Willem Koonings R&TC Buitenlust 18254
23 21 Yorick Smits TWC Pijnenburg 27066
24 39 Joey Wensink TWV De Peddelaars 17458
25 49 Dewi Asselman (m) Westland Wil Vooruit 19124
26 10 Luuk Goos WV de Jonge Renner 17129
27 45 Paul Bos R en TC Trap met Lust 27174
28 9 Wim Hofstede WV de Jonge Renner 17527
29 35 Robbie Gevers WV Schijndel 17463
30 36 Merel van de Berg (m) WV Schijndel 29036
31 44 Michel Noteboom W.V. Assen-Roden 17962
32 32 Mandy van Leijen (m) JvR de Batauwers 19144
33 26 BenoÔt Hendriks RTC Buitenlust 27090
34 38 Michiel Lieberwirth TWC de Kempen 18107
35 34 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
36 37 Erik Lathouwers WV Schijndel 17238
37 1 Jorn Hunink WV Uden 17262
38 11 Adrie Keulemans WV de Jonge Renner 18222
39 8 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17436
40 51 Roald Groeneweg DRC de Mol 17777
41 48 Max Werner WV de Maaskant dagkaart
42 3 Roel Jacobs WC Midden Limburg 17399
43 30 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 61 Jasper Bovenhuis W.V. Assen-Roden 17631
2 32 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
3 38 Dajo Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17995
4 56 Erwin Broers GWC de Adelaar 17402
5 25 Laury Timmermans (m) TWC Pijnenburg 19172
6 47 Dirk de Bekker WV Schijndel 17584
7 46 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
8 13 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
9 20 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
10 2 Anne van de Beurcht (m) WV Uden 19065
11 4 Dylan van Baarle FV Zoetermeer '77 17333
12 35 Youri Konings ZWC D.T.S. 17055
13 27 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
14 59 Henriette Woering (m) PRC Delta 19025
15 29 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
16 31 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
17 58 Melanie Woering (m) PRC Delta 19026
18 57 Francis Keizer (m) R en TV de Zwaluwen 19128
19 8 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
20 11 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
21 52 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
22 21 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
23 54 Glenn Roberts WV Alcmaria Victrix 17549
24 22 Daisy Vos (m) TWC Pijnenburg 19154
25 28 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
26 14 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
27 15 Jorinda de Heer (m) RSC de Zuidwesthoek 19080
28 41 Melanie van Lieshout (m) OWC de Komeet 19147
29 12 Iris Spooren (m) TWC Het Snelle Wiel 19173
30 51 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
31 50 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
32 53 Tim Houter WV Alcmaria Victrix 17548
33 65 Eddy GŲdde DRC de Mol 17675
34 45 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
35 19 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
36 33 Luc Schepers W.C.L. Bergklimmers 17932
37 67 Kim de Baat (m) RTC de Hoekse Renners 19105
38 37 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
39 17 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
40 43 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
41 42 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
42 49 Roel van Brussel TWC de Kempen 18078
43 40 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
44 1 Peter Duyf WV Uden 17259
45 44 Tessa Steenbakkers (m) WV Schijndel 19113
46 26 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
47 39 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
48 34 Francis Verhart (m) RTV De Bollenstreek 19299
49 7 DaniŽlle Lommers (m) WV de Jonge Renner 19045
50 3 Etienne v.d. Elzen WV Uden 17260
51 18 Jesse Donders TWC Pijnenburg 27034
52 5 Guus Janssen WC Midden Limburg 17673
53 66 Priscilla Bode (m) DRC de Mol 19192
54 36 Joost Potting TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18022
55 6 Ben Dorssers WC Midden Limburg 18096
56 63 Suzan Werner (m) de Maaskant dagkaart


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 62 Melvin Boskamp W.V. Assen-Roden 17630
2 48 Bas ter Woord TWV De Peddelaars 17220
3 29 Tomas van der Borst TWC Pijnenburg 17565
4 66 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
5 46 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
6 45 Gillius Bogers TWC de Kempen 17948
7 11 Marc Goos WV de Jonge Renner 17130
8 9 Joris Duffhues WV de Jonge Renner 17655
9 6 Kevin Sonneveldt RWC Ahoy 17013
10 65 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
11 69 Rico Wientjes R en TV de Zwaluwen 17716
12 37 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
13 31 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
14 32 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
15 41 Robbert de Greef R en TC Trap met Lust 17255
16 55 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17481
17 56 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486
18 10 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
19 24 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
20 61 Steve Meewisse W.V. Assen-Roden 17634
21 35 Mitch Pluijmaekers W.C.L. Bergklimmers 17412
22 27 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
23 50 Bart Aalbers TWV De Peddelaars 17212
24 2 Joep van Dalen WV Uden 17258
25 40 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
26 30 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
27 13 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17133
28 47 Nick Bierens TWC de Kempen 18077
29 25 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17505
30 22 Melvin Jekautz TWC Het Snelle Wiel 17683
31 68 Steven Cranham RWC Ahoy 17003
32 42 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
33 3 Triston Martens WV Uden 17263
34 20 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
35 67 Antonio Brantenaar RSC de Zuidwesthoek 18052
36 54 Birgit Lavrijssen (m) ZRTC Theo Middelkamp 19120
37 28 Erik van Haaren TWC Pijnenburg 27036
38 64 Adrienne Snijder (m) WV Drachten e.o. 19104
39 39 Sandor Jeeninga TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17172
40 59 Axel Post RWV de Spartaan 17685
41 52 Rick Vogelpoel RETO 18197
42 21 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
43 51 Charlotte van Loon (m) WC de Pedaalridders 19058
44 26 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346
45 43 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
46 1 Jaap Schriks WV Uden 17267
47 23 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
48 33 Lieke Munsters (m) RTC Buitenlust 19206
49 60 Robbert Bouma PRC Delta 17734
50 38 Bianca Dodemont (m) TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19051
51 19 Rik van Aaken TWC Het Snelle Wiel 18099
52 44 Lisa Verhoeven (m) WV Schijndel 19114
53 4 Lucien Volleberg WC Midden Limburg 18162
54 63 Iris van der Kooi (m) WV Breda-Knooppunt 19020


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 45 Rick Overwijk RTV De Bollenstreek 17043
2 19 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
3 44 Rob van der Niet RTV De Bollenstreek 17041
4 54 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
5 25 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
6 50 Jesper Asselman Westland Wil Vooruit 17492
7 32 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
8 43 Robin van Heijningen RWV de Spartaan 17241
9 49 Mats Boeve CC 75 Nijverdal 17537
10 51 Wouter Wippert AWV de Zwaluwen 17715
11 31 Robert Solberg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17175
12 8 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
13 36 Roy van Rijzingen WV Schijndel 17467
14 52 Stefan den Hartog DRC de Mol 17447
15 55 Wesley Kreder LWV Swift 17252
16 33 Nicky Pijnenburg OWC de Komeet 17157
17 40 Niels Baars Team Brabant 2000 18087
18 42 Frank Post RWV de Spartaan 17242
19 24 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
20 35 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
21 47 Guy Gastel ZWC D.T.S. 17052
22 11 Henke Heldens WV de Maaskant 17169
23 56 Sander Kreder LWV Swift 17251
24 39 Raymon Kwakernaak WC de Waardrenner 17300
25 38 Erwin de Jong WC de Waardrenner 17391
26 16 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
27 26 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
28 5 Mickey Kallenfels WV Breda-Knooppunt 17048
29 17 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
30 22 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
31 13 Silvio Duncan RSC de Zuidwesthoek 17363
32 9 Mark Rullens WV de Jonge Renner 17134
33 20 Nick Van Dijk RTC Buitenlust 27141
34 48 Stefan Roolvink AWV de Zwaluwen 17824
35 23 Dyonne Dekkers (m) RTC Buitenlust 19101
36 1 Floris van der Sluijs WC Midden Limburg 18084
37 12 Koen Wulterkens WV de Maaskant 37261
38 53 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
39 34 Jason Slabbers WV Schijndel 17471
40 41 Marc van Bannisseht Team Brabant 2000 18147


Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen