Bron: Edwin Cruijssen met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdveldrit van Oploo
19 December 2004

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 11 Bram Welten WV Pijnenburg dK
2 10 Evy Kuipers R&TC Buitenlust 19334
3 1 Yorick Verberne R&TC Buitenlust 18301
4 5 Sanne van der Zijden JvR de Batauwers 19158
5 8 Maik van der Heijden WV Uden dK
6 4 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 6 Kars Welten WV Pijnenburg 18239
2 13 Jan David De Haan WV Drachten e.o. 17074
3 9 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
4 8 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19108
5 12 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
6 3 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
7 2 Britt Teunissen RTC Buitenlust 19210
8 10 Laura van Kessel JvR de Batauwers 19333
9 11 Michel van de Elzen WV Uden 27196


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 11 Pjotr van Beek WV de Valleirenners AXA 17288
2 4 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
3 3 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
4 12 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA 18031
5 1 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19209
6 8 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
7 13 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
8 14 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
9 7 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
10 2 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
11 10 Chris- Jan Donkers WV Uden 17370


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 2 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
2 11 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
3 1 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
4 3 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
5 12 Jermaine Post RWV de Spartaan 19174
6 14 Tim Kerkhof WV Uden 17512
7 17 Koen Bouwman R en TV de Zwaluwen 17507
8 10 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
9 16 Kevin Snijder WV Drachten e.o. 17423
10 5 Sabine Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19197
11 9 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
12 13 Jorn Hunink WV Uden 17262
13 18 Eelke van der Horst WTC Woerden 17321
14 8 Mandy van Leijen JvR de Batauwers 19144


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 3 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 16 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
3 1 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
4 15 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
5 27 Erwin Broers GWC de Adelaar 17402
6 10 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
7 24 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
8 17 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
9 22 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
10 6 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19128
11 20 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
12 25 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
13 2 Willem Koonings R&TC Buitenlust 18254
14 18 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
15 13 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
16 28 DaniŽlle Lommers WV de Jonge Renner 19045
17 14 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
18 23 Danny Ariesen WV de Valleirenners AXA 18030
19 21 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
20 12 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 10 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
2 28 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
3 26 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
4 25 Lars van der Haar WV de Valleirenners AXA 17290
5 18 Dirk de Bekker WV Schijndel 17584
6 8 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
7 11 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
8 13 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
9 15 Harmen Lubbers WV De Zwaluwen 18312
10 27 Niekie Trines R&TC Buitrenlust dK
11 24 Rob Fleerakkers TWC Het Snelle Wiel 18310
12 1 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
13 17 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
14 19 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
15 29 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17133
16 6 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
17 23 Peter Duyf WV Uden 17259
18 7 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
19 16 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
20 9 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
21 12 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19147


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 23 Geert van der Horst WTC Woerden 17322
2 15 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
3 22 Jan Germs W.V. Assen-Roden 17632
4 1 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
5 2 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
6 19 Axel Post RWV de Spartaan 17685
7 20 Nils van Kooij WC de Waardrenner 17299
8 18 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
9 25 Jan Hamerts TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18146
10 16 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
11 9 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
12 8 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen