Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Rabobank Veldrit Weekend Moergestel
4 December 2004

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 9 Bram Welten TWC Pijnenburg Dagkaart
2 11 Mark van Son WV Schijndel Dagkaart
3 1 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
4 6 Yorick Verberne RTC Buitenlust 18301
5 12 Evy Kuipers RTC Buitenlust 19334
6 10 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
7 4 Sanne van der Zijden JvR de Batauwers 19158
8 7 Jordi Talen PRC Delta 18207
9 5 Ilse Miltenburg JvR de Batauwers 19046
10 13 Maik van der Heijden WV Uden Dagkaart
11 2 Renť van IJzendoorn JvR de Batauwers Dagkaart
12 3 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 34 Stan Wijkel WSV Emmen 17103
2 29 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
3 24 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19108
4 33 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
5 27 Jorg Eising WSV Emmen 17094
6 25 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
7 26 Britt Teunissen RTC Buitenlust 19210
8 30 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
9 32 Jan David De Haan WV Drachten e.o. 17074
10 21 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
11 23 Petra van IJzendoorn JvR de Batauwers 19107


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 41 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
2 42 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19209
3 60 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
4 48 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
5 56 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
6 44 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
7 50 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
8 51 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
9 49 Tim Schenkels TWC Pijnenburg 27039
10 47 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
11 43 Rebecca Talen PRC Delta 19086
12 62 Rutger Vos WSV Emmen 17766
13 55 Dirkje Bazuin Westland Wil Vooruit 19125
14 61 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
15 45 Kevin Bode DRC de Mol 17775
16 46 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
17 59 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
18 57 Teun Schriks WV Uden 17268


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 74 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
2 77 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
3 75 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
4 71 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
5 91 Mike De Bie   15100
6 82 Jermaine Post RWV de Spartaan 19174
7 78 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
8 84 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
9 76 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
10 89 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
11 86 Tim Kerkhof WV Uden 17512
12 73 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
13 83 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
14 79 Sabine Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19197
15 90 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
16 87 Kevin Snijder WV Drachten e.o. 17423
17 80 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
18 85 Bryan Borowski F.M.C. The Whoopers 17703
19 81 Brian van Baak WTC Woerden 17503
20 72 Mandy van Leijen JvR de Batauwers 19144


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 5 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 3 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
3 6 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
4 13 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
5 29 Erwin Broers GWC de Adelaar 17402
6 2 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
7 16 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
8 26 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
9 27 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19128
10 33 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
11 31 Mark van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17500
12 19 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
13 28 SamuŽl Smit WV Het Stadion 17245
14 32 Anne van de Beurcht WV Uden 19065
15 10 Tjapco Epskamp W.V. Eemland 17088
16 36 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
17 20 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
18 30 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
19 18 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
20 15 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
21 24 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
22 35 Nick van Dijke TWC Pijnenburg Dagkaart
23 8 Erwin Poldervaart PRC Delta 17067
24 38 DaniŽlle Lommers WV de Jonge Renner 19045
25 11 Iris Ockeloen DRC de Mol 19055
26 23 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
27 4 Willem Konings RTC Buitenlust 18254
28 22 Merel van de Berg WV Schijndel 29036
29 21 Dirk Janssen TWC Het Snelle Wiel 18296
30 17 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
31 37 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 44 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
2 68 Sean de Bie BelgiŽ 12201
3 64 Kai Slenter TWC Maaslandster Zuid Limburg 18307
4 65 Robin de Cnodder BelgiŽ 12067
5 50 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
6 48 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
7 56 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
8 62 Milan van den Ende FV Zoetermeer '77 17336
9 57 Lars van der Haar WV de Valleirenners AXA 17290
10 49 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
11 66 Harmen Lubbers De Zwaluwen 18312
12 47 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
13 59 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
14 67 Rob Fleerakkers TWC Het Snelle Wiel 18310
15 63 Niekie Trines RTC Buitenlust Dagkaart
16 54 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
17 42 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
18 58 Bram Berkhout Westland Wil Vooruit 17806
19 53 Triston Martens WV Schijndel 17263
20 60 Jaap Schriks WV Uden 17267
21 46 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
22 61 Peter Duyf WV Uden 17259


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 72 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
2 96 Rob van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17501
3 76 Wouter Wippert AWV de Zwaluwen 17715
4 94 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
5 74 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
6 97 Micki van Empel F.M.C. The Whoopers 17597
7 89 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
8 93 Axel Post RWV de Spartaan 17685
9 80 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
10 79 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
11 92 EfraÔm Smit WV Het Stadion 17244
12 85 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
13 99 Tamara Blom JvR de Batauwers 19166
14 87 Thijs van den Oetelaar WV Schijndel 17465
15 73 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
16 86 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
17 88 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470

Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooy