Bron: Willem Dielemans met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Made
20 Juni 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 23 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
2 26 Lisette van Bergenhenegouwen RRC de Pedaalridders 19262
3 25 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
4 32 Justin van Empel JvR de Batauwers 18185
5 12 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
6 2 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19059
7 33 Nick van de Kerkhove Reigerlo Beerem BEL15019
8 6 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
9 19 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
10 24 Haliegh Dolman DRC de Mol 19004
11 1 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17398
12 10 Dylan Ossendrijver W.V. Eemland 27050
13 15 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19082
14 22 Leroy van Drunen DRC de Mol 17176
15 13 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
16 16 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
17 20 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19084
18 34 Eline Hoppezak RWC Ahoy 19180
19 11 MIchelle Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 19078
20 4 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
21 9 Nathalie Damen WV Breda-Knooppunt 19283
22 3 Kelly Verschuren WC de Pedaalridders 19129
23 30 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 17616
24 5 Bart de Groot RWC Ahoy 17828
25 8 Lysanne Rohde WV Breda-Knooppunt 19284
26 35 Nicky Zijlaard RWC Ahoy 19181
27 17 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
28 14 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359
29 21 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
30 7 Jeffrey Voermans WV Breda-Knooppunt 18125
31 18 Bob Muller RSC de Zuidwesthoek 17722
32 36 Pieter Simons Hoboken WAC BEL15035


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 20 Tim Rodenburg RRC de Pedaalridders 18111
2 4 Ashlynn van Baarle RWC Ahoy 19002
3 13 Sophie de Ruijter GRTC Excelsior 19040
4 16 Pieter-Jan Corten RSC de Zuidwesthoek Bel15029
5 2 Bart Rullens WC de Pedaalridders 17953
6 15 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
7 17 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
8 7 Nilsa Harteveld WV de Jonge Renner 19044
9 3 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17209
10 6 Daisy Rodenburg RWC Ahoy 19007
11 23 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
12 26 Chantal Blommers RTC de Hoekse Renners 19140
13 10 Lonne Rijvers WV Breda-Knooppunt 19280
14 25 Cenzio van Rees DRC de Mol 17778
15 19 Nicky Monster DRC de Mol 17180
16 1 Lucie Leenaars WC de Pedaalridders 19057
17 9 Agnes van Endhoven RTC de Hoekse Renners 19042
18 11 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 18200
19 5 Michelle Cranham DRC de Mol 19003
20 27 Robin van Wijk DRC de Mol dagkaart
21 12 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 18202
22 24 Laura Abbel DRC de Mol 19255


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 17 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17837
2 1 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
3 14 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
4 31 Fabrizio Korsman PRC Delta 17065
5 21 Davy Monster DRC de Mol 17179
6 34 Etienne van Empel JvR de Batauwers 18186
7 33 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
8 28 Bjarne de Vroe Cycling Daikin Team BEL15025
9 20 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
10 23 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
11 32 Anouk van Klei GRC Jan van Arckel 19165
12 22 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 18112
13 2 Danny Hardenbol RWC Ahoy 19223
14 24 Joost van der Burg RRC de Pedaalridders 18109
15 3 Pierre van Oerle WV de Jonge Renner 17435
16 12 Dirkje Bazuin Westland Wil Vooruit 19125
17 18 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19083
18 35 Tommy Oude Elferink Uithoornse WTC 17277
19 5 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17607
20 15 Roy de Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
21 9 Robert Rombout RTC de Hoekse Renners 17869
22 8 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
23 7 Steven Stolk RTC de Hoekse Renners 17871
24 16 Harley van Rijswijk RSC de Zuidwesthoek 18105
25 25 Danielle Rodenburg RRC de Pedaalridders 19315
26 36 Jeffrey van Nunen RTC de Hoekse Renners 18225
27 6 Leroy Jansen WV de Jonge Renner 17386
28 38 Andreas Schanz WV de Jonge Renner 18199
29 13 Benjamin van Eekelen RSC de Zuidwesthoek  
30 4 Luc de Vet WV de Jonge Renner 17385
31 11 Stijn Mathijssen WV Breda-Knooppunt 18144
32 37 Michael Simons Hoboken WAC BEL15034
33 10 Antonio Pollicita WV Breda-Knooppunt 18219
34 29 Veronique Tolleman ZRTC Theo Middelkamp 19121
35 30 Kenneth van Puyenbroeck WV Zeeuws Vlaanderen BEL15009


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 25 Lotte van Hoek Team Brabant 2000 19216
2 17 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
3 11 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
4 22 Jermaine Post RWV de Spartaan 19174
5 2 Mitchel Kooyman RWC Ahoy 17009
6 12 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
7 26 Nancy van der Burg RRC de Pedaalridders 19278
8 10 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19079
9 15 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
10 16 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19085
11 24 Marven Mansi Steeds Vooraan Kontich BEL
12 1 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
13 13 Anouk Kerstens RSC de Zuidwesthoek 19090
14 23 Thomas Raeymaekers Hoboken WAC BEL15003
15 8 Jesper Noordzij RTC de Hoekse Renners 17119
16 14 Jordy de Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
17 21 Lorenzo Pepermans Cycling Daikin Team BEL15024
18 3 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
19 20 Dennis Eikelenboom GRC Jan van Arckel 17604
20 7 Adrie Keulemans WV de Jonge Renner 18222
21 6 Luuk Goos WV de Jonge Renner 17129
22 4 Wim Hofstede WV de Jonge Renner 17527
23 5 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17436


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 23 Eline de Roover Kempisch WielerVerbond BEL12088
2 20 Hugo Haak GRC Jan van Arckel 17944
3 3 Dylan van Baarle RWC Ahoy 17333
4 19 Anthonny Taveirne Reigerlo Beerem BEL12010
5 9 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
6 18 Niels Wytinck Reigerlo Beernem BEL12091/8
7 27 GertJan de Vos Sprinters Malderen BEL12019
8 13 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
9 21 Kevin van Puyenbroeck WV Zeeuws-Vlaanderen BEL1204017
10 12 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
11 11 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19080
12 24 Mattias Raeymaekers WACteam Hoboken BEL12005
13 1 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
14 10 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
15 16 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
16 15 Leon Hogenvorst RRC de Pedaalridders 17952
17 4 Huib van Zundert WV de Jonge Renner 17440
18 5 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17328
19 26 Dorien van der Velde WACteam Hoboken BEL12009/0
20 8 Joyce Verdaasdonk WV Breda-Knooppunt 19308
21 7 Stefan Rombout RTC de Hoekse Renners 17870
22 2 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
23 6 Edwin van Endhoven RTC de Hoekse Renners 17115
24 25 Sanne van Gorsel DRC de Mol 19150


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 21 Michael Vingerling PRC Delta 17070
2 17 Wouter Mesker GRC Jan van Arckel 17945
3 13 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17329
4 45 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
5 41 Nick Stopler WTC Woerden 17323
6 4 Joris Duffhues WV de Jonge Renner 17655
7 24 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
8 10 Marc Goos WV de Jonge Renner 17130
9 27 Jurgen van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17836
10 25 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17505
11 11 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
12 2 Steven Cranham DRC de Mol 17003
13 31 Jelle Goderis KVC de Zeemeeuw Oostende BEL12037
14 33 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
15 34 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17481
16 35 Birgit Lavrijssen ZRTC Theo Middelkamp 19120
17 43 Patrick van Nunen RTC de Hoekse Renners 18224
18 44 Steven Blommers RTC de Hoekse Renners 17545
19 40 Bas Oude Elferink Uithoornse WTC 17276
20 38 Axel Post RWV de Spartaan 17685
21 1 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
22 42 Jens van Steenwinkel De Sprinters Malderen BEL12074
23 8 Mark Rullens WV de Jonge Renner 17134
24 16 Thiemo Boender RTC de Hoekse Renners 17114
25 23 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
26 12 Bart Schmitz WV de Jonge Renner 17438
27 26 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346
28 37 Youri van Noorden ZRTC Theo Middelkamp 17830
29 15 Denian Pieters WV Zeeuws-Vlaanderen 17332
30 30 Nicky van der Wielen RSC de Zuidwesthoek 19222
31 9 Bart Kouters WV de Jonge Renner 17132
32 18 Manuel Timmermans GRC Jan van Arckel 17126
33 7 Michael van Ginneken WV de Jonge Renner 17128


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 13 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
2 22 Robin van Heijningen RWV de Spartaan 17241
3 1 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
4 11 Stefan den Hartog DRC de Mol 17447
5 26 Wesley Kreder LWV Swift 17252
6 24 Pim Bazuin Westland Wil Vooruit 17493
7 25 Geert van der Horst WTC Woerden 17322
8 23 Denise van Pierre Uithoornse WTC 19067
9 4 Lorenzo Cardon WV Zeeuws-Vlaanderen 17327
10 7 Tobias Paulina WV Breda-Knooppunt 17049
11 21 Joeri van Delft RWV de Spartaan 17897
12 17 Kenneth de Kraker ZRTC Theo Middelkamp 17482
13 5 Mickey Kallenfels WV Breda-Knooppunt 17048
14 2 Rick Smolders WV de Jonge Renner 17135
15 20 Thijs van der Horst ZRTC Theo Middelkamp 17517
16 9 Silvio Duncan RSC de Zuidwesthoek 17363
17 3 Daryll Wouters WV de Jonge Renner 17551
18 27 Danny Scheepers WV de Jonge Renner 17381
19 10 Esmee Janssen RSC de Zuidwesthoek 19081
20 15 Jonathan Eijssens WV Noord-Veluwe 17185

Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans