Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

31e Jeugdronde van Lieshout
18 April 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 12 Sam Oomen TWC Pijnenburg 18012
2 8 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
3 2 Boy Sanders TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18040
4 20 Jordy Aarts Team Brabant 2000 17879
5 18 Natasja Koenen Westland Wil Vooruit 19221
6 16 Petra van IJzendoorn JvR de Batauwers 19107
7 19 Justin van Empel JvR de Batauwers 18185
8 11 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
9 4 Lizzy Witlox TWC de Kempen 19201
10 15 Ilse Miltenburg JvR de Batauwers 19046
11 7 Remco Esselaar W.C.L. Bergklimmers 18148
12 9 Haliegh Dolman RWC Ahoy 19004
13 1 Darryl Smits RTC Buitenlust 17858
14 14 Sanne van der Zijden JvR de Batauwers 19158
15 3 Nieke van Dinther WV Uden 19250
16 13 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159
17 6 Whitney Paumen W.C.L. Bergklimmers 19230
18 17 Axel Martens Team Brabant 2000 18160
19 10 Olivia Verhamme Dagwanden (B) 41860


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 13 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
2 21 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
3 18 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
4 4 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
5 17 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
6 10 Michiel Mevris TWC de Kempen 18061
7 6 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
8 25 Stef Mertens TWC de Kempen 17662
9 3 Britt Teunissen RTC Buitenlust 19210
10 19 Lindy Boereboom TWC Pijnenburg 29007
11 5 FabiŽnne van Asten RTC Buitenlust 19231
12 1 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
13 9 Lars Bremmers TWC de Kempen 18055
14 14 Toby Seegers WV Schijndel 17831
15 22 Nicky Monster DRC de Mol 17180
16 11 Kay Smeets TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17174
17 20 Ruben Skliba Team Brabant 2000 27094
18 7 Michel van den Elzen WV Uden 17261
19 23 Erwin Strijbos R en TC Trap met Lust 17975
20 16 Michelle Cranham RWC Ahoy 19003
21 8 Chris- Jan Donkers WV Uden 17370
22 24 Luc van Herp TWC De Kempen Dagkaart


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 18 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
2 19 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
3 3 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
4 25 Davy Monster DRC de Mol 17179
5 21 Sean Martens Team Brabant 2000 17792
6 16 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
7 15 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
8 20 Ellen Van IJzendoorn JvR de Batauwers 19233
9 9 Tim Kerkhof WV Uden 17512
10 5 Douwe Verberne RTC Buitenlust 27087
11 4 Rob van de Wallen R&TC Buitenlust 17863
12 2 MariŽlle Nooijen RTC Buitenlust 19207
13 1 Kaylee van Deursen RTC Buitenlust 19232
14 23 Kevin Bode DRC de Mol 17775
15 29 Maxime Schreurs Team Brabant 2000 19273
16 11 Angelo Fekken TWC de Kempen 18019
17 14 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
18 17 Viktor van der Borst TWC Pijnenburg 17566
19 28 Sabine Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19197
20 13 Lieke Verhoeven TWC de Kempen 19047
21 10 Teun Schriks WV Uden 17268
22 27 Etienne van Empel JvR de Batauwers 18186
23 8 Kyara Vlake TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19149
24 22 Bram Deuckelaess NW Brabant 15016
25 7 Sherilyn Smits RTC Buitenlust 19208
26 6 Luuk Meerts RTC Buitenlust 17940


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 2 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 36 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
3 29 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
4 31 Lotte van Hoek Team Brabant 2000 19216
5 26 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
6 12 Andreas Prinzie TWC de Kempen 17663
7 25 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
8 3 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
9 35 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
10 18 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
11 16 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
12 23 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
13 4 BenoÔt Hendriks RTC Buitenlust 27090
14 14 Steffen Monsieur W.C.L. Bergklimmers 18014
15 15 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
16 34 Dewi Asselman Westland Wil Vooruit 19124
17 24 Erik Timmermans TWC Pijnenburg 17677
18 19 Erik Lathouwers WV Schijndel 17238
19 32 Jim Vullers WC Midden Limburg 17825
20 13 Michiel Lieberwirth TWC de Kempen 18107
21 6 Jorn Hunink WV Uden 17262
22 30 Roel Jacobs WC Midden Limburg 17399


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 46 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
2 15 Jelle Mannaerts TWC de Kempen 18079
3 37 Robbert de Greef R en TC Trap met Lust 17255
4 18 Jessie Daams TWC de Kempen 19110
5 14 Joren Segers TWC de Kempen 18080
6 41 Laury Timmermans TWC Pijnenburg 19172
7 43 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
8 34 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
9 3 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
10 17 Bert Vanstreels TWC de Kempen 17773
11 25 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
12 55 Anne van de Beurcht WV Uden 19065
13 13 Evert Daams TWC de Kempen 17442
14 31 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 31 Tomas van der Borst TWC Pijnenburg 17565
2 5 Jan Hamerts TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 18146
3 12 Kenneth van Bilsen TWC De Kempen dagkaart
4 9 Gillius Bogers TWC de Kempen 17948
5 34 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
6 51 Pieter Schepmans TWC De Kempen Dagkaart
7 39 Sanny Royen Leopoldsburg (B) 3/12001
8 33 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
9 25 Roy van Rijzingen WV Schijndel 17467
10 38 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
11 3 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
12 8 Harm van der Sanden WV Uden 17266
13 37 Kim van Poppel TWC Pijnenburg 19200
14 16 Mitch Pluijmaekers W.C.L. Bergklimmers 17412
15 52 Niels Schepmans TWC De Kempen Dagkaart
16 45 Joep van Dalen WV Uden 17258
17 36 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
18 53 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17138
19 20 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
20 43 Lucinda Brand DRC de Mol 19170
21 2 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
22 13 Nick Bierens TWC de Kempen 18077
23 10 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
24 26 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
25 35 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
26 46 Jens van Steenwinkel De Sprinters Malden 1/12074
27 18 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
28 15 Dennis Leurs W.C.L. Bergklimmers 17930
29 24 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
30 4 Dyonne Dekkers RTC Buitenlust 19101
31 49 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 15 Lon Ploemen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17823
2 19 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
3 21 Robert Solberg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17175
4 20 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
5 6 Aart Spooren TWC Het Snelle Wiel 17684
6 18 Jesper Asselman Westland Wil Vooruit 17492
7 5 Nicky Pijnenburg OWC de Komeet 17157
8 9 Tamara Blom JvR de Batauwers 19166
9 12 Tamor Hartogs De Dommelstreek 17422
10 4 Ramon Claassen W.C.L. Bergklimmers 17928
11 14 Marc van Bannisseht Team Brabant 2000 18147
12 23 Mickey Kallenfels WV Breda-Knooppunt 17048
13 22 Dennis Visschedijk WV de Valleirenners AXA 17292
14 1 BjŲrn Keijzers RTC Buitenlust 27088
15 3 Nick Van Dijk RTC Buitenlust 27141
16 24 Jeroen Peeters WC Midden Limburg 18023
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen