Bron: Edwin Cruijssen met Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

25e Jeugdveldrit Lieshout
12 December 2004

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 15 Bram Welten TWC Pijnenburg dK
2 13 Mark van Son WV Schijndel dK
3 3 Jordi Talen PRC Delta 18207
4 1 Evy Kuipers RTC Buitenlust 19334
5 4 Feiko Ammerlaan RWC Ahoy 18039
6 10 Ilse Miltenburg JvR de Batauwers 19046
7 12 Simone Kikkert WRV de Peddelaars 19213
8 2 Yorick Verberne RTC Buitenlust 18301
9 17 Mike v.d. Heijden W.V. Uden dK
10 11 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
11 5 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530
12 16 Sjoerd Smits TWC Pijnenburg dK
13 14 Iris Stadman WSV Emmen 19183
14 8 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159
15 9 Sanne van der Zijden JvR de Batauwers 19158


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 7 Stan Wijkel WSV Emmen 17103
2 8 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
3 23 Nino Honigh WV Alcmaria Victrix 17901
4 14 Bram van Berkesteyn RWV de Spartaan 17250
5 9 Jan David De Haan WV Drachten e.o. 17074
6 20 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19108
7 4 Jorg Eising WSV Emmen 17094
8 26 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
9 21 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
10 11 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
11 13 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
12 1 Britt Teunissen RTC Buitenlust 19210
13 12 Annemaryne MŲhlmann DRC De Mol 19014
14 2 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
15 5 Mareille Meijering WSV Emmen 19037
16 10 Toby Seegers WV Schijndel 17831
17 15 Natasja Koenen Westland Wil Vooruit 19221
18 6 Melanie Klement WSV Emmen 19035
19 22 RafaŽl Spier GWC de Adelaar 17744
20 19 Bart van Oude Wansink JvR de Batauwers 17612
21 28 Dylan Ossendrijver WV Eemland 18265
22 24 Michel van de Elzen WV Uden 27198
23 25 Pim Hermans WV Uden 17727
24 17 Laura van Kessel JvR de Batauwers 19333


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 1 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
2 11 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
3 5 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
4 12 Pjotr van Beek WV de Valleirenners AXA 17288
5 19 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
6 2 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19209
7 9 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
8 13 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA 18031
9 16 Erik Kramer DRC de Mol 18194
10 17 Kevin Bode DRC de Mol 17775
11 20 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
12 4 Rebecca Talen PRC Delta 19086
13 8 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
14 3 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
15 21 Dirkje Bazuin Westland Wil Vooruit 19125
16 29 Maxime Schreurs Team Brabant 2000 19273
17 26 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
18 7 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
19 10 Henk Klein Tijssink K.W.C. Kampen 17659
20 14 Vera van Zetten WV Schijndel 19115
21 27 Koen Weijers WV Ede 18309
22 6 Ashlynn van Baarle RWC Ahoy 19002
23 15 Jeffrey Meurs DRC de Mol 17178
24 30 Bob Wubben Westland Wil Vooruit 17820
25 25 Teun Schriks WV Uden 17268


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 2 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
2 1 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
3 4 Fabian Ammerlaan RWC Ahoy 17951
4 24 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
5 3 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
6 18 Carmen Leemreize RTC de Stofwolk 19027
7 10 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
8 8 Danielle Meijering WSV Emmen 19036
9 36 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
10 28 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
11 21 Koen Bouwman R en TV de Zwaluwen 17507
12 23 Jermaine Post RWV de Spartaan 19174
13 31 Tim Kerkhof WV Uden 17512
14 20 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
15 37 Bryan Borowski F.M.C. The Whoopers 17703
16 13 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
17 27 Robin van der Werf RTV De Bollenstreek 17044
18 32 Brian van Baak WTC Woerden 17503
19 33 Eelke van der Horst WTC Woerden 17321
20 14 Dennis Eikelenboom DRC De Mol 17604
21 5 Karen Elzing WSV Emmen 19034
22 12 Kevin Snijder WV Drachten e.o. 17423
23 29 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
24 38 Marion Meerkerk RTC de Hoekse Renners 19106
25 30 Jorn Hunink WV Uden 17262
26 22 ChloŽ Spier GWC de Adelaar 19184
27 35 Joey Wensink TWV De Peddelaars 17458
28 15 Bob van den Hengel W.V. Eemland 17089
29 6 Marlin Dijkstra WSV Emmen 19033
30 16 Kevin Ossendrijver WV Eemland 18265
31 34 Jeroen Kikkert WRV de Peddelaars 17878
32 11 Gerwin Stoel K.W.C. Kampen 17554


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 1 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 2 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
3 47 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
4 13 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
5 46 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
6 48 Erwin Broers GWC de Adelaar 17402
7 7 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
8 45 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
9 22 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19128
10 9 Gert-Jan Bosman WSV Emmen 17091
11 16 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
12 38 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
13 57 Mark van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17500
14 23 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
15 6 Dylan van Baarle FV Zoetermeer '77 17333
16 24 Bart Harmsen WTC de Amstel 18181
17 51 Didier Caspers RTV De Bollenstreek 17835
18 36 Tjapco Epskamp W.V. Eemland 17088
19 10 Adrik Elzing WSV Emmen 17096
20 30 Eddy GŲdde DRC de Mol 17675
21 8 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
22 53 Anne van de Beurcht WV Uden 19065
23 39 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
24 49 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
25 54 Maaike Hoek AWV de Zwaluwen 19176
26 4 Erwin Poldervaart PRC Delta 17067
27 18 Willem Klein Tijssink K.W.C. Kampen 17913
28 33 Iris Ockeloen DRC de Mol 19055
29 15 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
30 29 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
31 3 DaniŽlle Lommers WV de Jonge Renner 19045
32 50 Rob v/d Berg RTV De Bollenstreek 18118
33 26 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
34 17 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
35 27 Merel van den Berg WV Schijndel 29036
36 58 Willem Koonings R&TC Buitenlust 18254
37 56 Gijs Schefferlie WV Ede dK
38 31 Laura Meurs DRC de Mol 19054
39 21 Mariska Everts W.V. Assen-Roden 19011
40 35 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
41 34 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
42 32 Jochem Mohlmann DRC De Mol 17032
43 12 Raymon van de Brug WSV Emmen 17650
44 25 Danny Ariesen WV de Valleirenners AXA 18030
45 42 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880
46 40 Dirk Janssen TWC Het Snelle Wiel 18296
47 44 Dewi Asselman Westland Wil Vooruit 19124
48 28 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 7 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
2 40 Harm van der Sanden WV Uden 17266
3 10 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
4 42 Robin de Cnodder Belgie BEL19911018
5 13 Jelle Lugten GRTC Excelsior 17106
6 3 Wouter Haan NWV Groningen 17434
7 17 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
8 37 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
9 9 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
10 29 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
11 20 Dirk de Bekker WV Schijndel 17584
12 41 Geoffrey Verweij WTC Woerden 17704
13 12 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
14 22 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
15 14 Jasper Bovenhuis W.V. Assen-Roden 17631
16 2 Milan van den Ende RWC Ahoy 17336
17 16 Lars van der Haar WV de Valleirenners AXA 17290
18 4 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
19 36 Bas Krauwel RTV De Bollenstreek 17516
20 24 Triston Martens WV Schijndel 17263
21 31 Rob Fleerakkers TWC Het Snelle Wiel 18310
22 35 Harmen Lubbers RTV De Zwaluwen 18312
23 33 DaniŽl Bronswijk Westland Wil Vooruit 17807
24 11 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
25 1 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
26 32 Bram Berkhout Westland Wil Vooruit 17806
27 25 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
28 21 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
29 46 Daan Rieks WRV de Peddelaars 17564
30 23 Orry de Beer WV Schijndel 17583
31 27 Sven van Neutigem FCC Barendrecht 17637
32 45 Nieke Primus R&TC Buitenlust dK
33 5 Kevin Klement WSV Emmen 17100
34 39 Peter Duyf WV Uden 17259
35 15 Kirsten Lippens WRV de Peddelaars 19060
36 6 Roan Dijkstra WSV Emmen 17093
37 28 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19147
38 38 Jaap Schriks WV Uden 17267
39 8 Xander Kalk WSV Emmen 17099


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 4 Michael Vingerling PRC Delta 17070
2 49 Geert van der Horst WTC Woerden 17322
3 21 Kevin Smit WV de Valleirenners AXA 17291
4 35 Kaj Slenter TWC. Maaslandster-Zuid-Limburg 18307
5 42 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
6 17 Bart Barkhuis W.V. Assen-Roden 17026
7 55 Rob van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17501
8 9 Wouter Wippert WSV Emmen 17715
9 36 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
10 26 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
11 27 Tamor Hartogs WV Eemland 17422
12 46 Dave de Best RTV De Bollenstreek 17039
13 5 Dennis Hoogendoorn PRC Delta 17063
14 54 Nicky van Empel F.M.C. The Whoopers 17597
15 25 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
16 2 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
17 33 Maurice van den Berge ZRTC Theo Middelkamp 17254
18 38 Jesper Asselman Westland Wil Vooruit 17492
19 41 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17138
20 24 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
21 16 Jan Germs W.V. Assen-Roden 17632
22 12 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
23 10 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
24 20 Arlan Smit R en TC Trap met Lust 17256
25 39 Sjoerd Kouwenhoven Westland Wil Vooruit 17811
26 47 Cees de Ridder RTV De Bollenstreek 17639
27 28 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
28 34 Jacob de Roo ZRTC Theo Middelkamp 17487
29 11 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
30 7 Rick Haaksema WSV Emmen 17097
31 23 Thijs van den Oetelaar WV Schijndel 17465
32 14 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
33 44 Axel Post RWV de Spartaan 17685
34 8 Allan Veenstra WSV Emmen 18275
35 1 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
36 29 EfraÔm Smit WV Het Stadion 17244
37 19 Arno Brinkhuis R en TV de Zwaluwen 17508
38 30 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
39 15 Kim van Poppel TWC Pijnenburg 19200
40 45 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
41 22 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
42 31 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
43 50 Yvonne Kuiper AWV de Zwaluwen 19177
44 53 Maik Wensink TWV De Peddelaars 17218

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen