Bron: Ineke van Leest via www.wielren.info

Jeugdronde Acht van Huybergen
23 Mei 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 16 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
2 31 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
3 3 Lisette van Bergenhenegouwen m RRC de Pedaalridders 19262
4 11 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
5 14 Rowena van de Klundert m RSC de Zuidwesthoek 19082
6 27 Petra van IJzendoorn m JvR de Batauwers 19107
7 1 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
8 28 Justin van Empel JVR de Batauwers 18185
9 12 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
10 23 Karlijn Sprangers m WC de Pedaalridders 19059
11 4 Bjorn Beukers Westland Wil Vooruit 17912
12 21 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17357
13 34 Nick v d Kerkhoven    
14 30 Wouter v d Houw Flevorenners 97 18187
15 6 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17511
16 7 David van Diest RWC Ahoy 17004
17 24 Kelly Verschuren m WC de Pedaalridders 19129
18 32 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
19 9 Lieke Van Dongen m WC de Pedaalridders 19056
20 13 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359
21 17 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
22 5 MIchelle Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 19078
23 2 Romy Bakker m HSK Trias 19122
24 25 DaniŽlla Verstraten m RSC de Zuidwesthoek 19084
25 20 lysanne Rohde m WV Breda Knooppunt 19284
26 19 Youry Reiffe Pedaalridders Rdam 18183
27 29 Nathalie Damen m WV Breda Knooppunt 19283
28 10 Mart Gelderblom DRC de Mol 18009
29 26 Jeffrey Voermans WV Breda Knooppunt 18125
30 18 Bob Muller RSC de Zuidwesthoek 17722


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 69 Tommy Oude Elferink Uithoornse WTC 17277
2 83 Matthieu v d Poel Belgie dagkrt
3 55 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17607
4 52 Nelleke Blaak m PRC Delta 19103
5 84 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
6 75 Ivo de Ruijter FV Zoetermeer '77 17339
7 67 Ivar Moeleker ZRTC Theo Middelkamp 17794
8 73 Tim Rodenburg Pedaalridder R'dam 18111
9 51 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
10 85 Mascha Pijpers RWC Ahoy 19006
11 74 Sophie de Ruijter m GRTC Excelsior 19040
12 53 Pieter Jan Corten RSC de Zuidwesthoek  
13 64 Nick Jongerius PRC Delta 17762
14 66 Helena van Leijen m JvR de Batauwers 19143
15 82 Ashlynn van Baarle m RWC Ahoy 19002
16 71 Cenzio van Rees DRC de Mol 17778
17 81 Jeffrey Meurs DRC de Mol 17178
18 80 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
19 58 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17209
20 59 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
21 79 Charmaine Springer m RRC de Pedaalridders 19261
22 76 Bart Rullens WC de Pedaalridders 17953
23 72 Lonne Rijvers m WV Breda Knooppunt 19280
24 70 Susan Prins m Pedaalridders R'dam 19297
25 60 Nilsa Harteveld m WV de Jonge Renner 19044
26 77 Marco van Santen PRC Delta 17069
27 65 Lucie Leenaars m WC de Pedaalridders 19057
28 86 Jordy Bouma PRC Delta 17733
29 90 Matthew Roks WV Breda Knooppunt 18202
30 89 Joshua Roks WV Breda Knooppunt 18200
31 57 Kevin Gelens DRC de Mol 17606
32 56 Agnes van Endhoven m RTC de Hoekse Renners 19042
33 54 Michelle Cranham m RWC Ahoy 19003


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 25 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17837
2 9 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
3 22 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
4 33 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
5 16 Pierre van Oerle WV de Jonge Renner 17435
6 12 Erik Kramer DRC De Mol  
7 30 Etienne van Empel JVR De Batauwers 18186
8 7 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
9 8 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17118
10 5 Nicky Gieskens Pedaalridders R'dam 18112
11 29 Ellen Van IJzendoorn m JvR de Batauwers 19233
12 34 Florenzo Pepermans Belgie dagkrt
13 11 Anouk van Klei m GRC Jan van Arckel 19165
14 15 Davy Monster DRC de Mol 17179
15 2 Kevin Bode DRC de Mol 17775
16 21 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
17 32 Gilles Loncin Antwerpen B  
18 18 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
19 26 Chantal Verstraten m RSC de Zuidwesthoek 19083
20 20 Robert Rombout RC De Hoekse Renners 16869
21 23 Steven Stolk RTC de Hoekse Renners 17871
22 1 Dirkje Bazuin m Westland Wil Vooruit 19125
23 17 Christiaan Poldervaart PRC Delta 17764
24 35 Andreas Schanz WV de Jonge Renner 18199
25 19 Harley van Rijswijk RSC De Zuidwesthoek 18105
26 13 Mandy van Leijen m JvR de Batauwers 19144
27 14 Stijn Mathijssen WV Breda Knooppunt 18144
28 39 Denise Bouma m PRC Delta 19182
29 36 Leroy Jansen WV de Jonge Renner 17386
30 27 Luc de Vet WV de Jonge Renner 17385
31 24 Veronique Tolleman m ZRTC Theo Middelkamp 19121
32 37 Danielle Rodenberg Pedaalridders R'dam 19315
33 31 Antonio Pollicita WV Breda Knooppunt 18219
34 40 Kennith v Puyenbroek Belgie 19940607 B


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 51 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
2 79 Justin Schless DRC de Mol 17183
3 70 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
4 63 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
5 77 Friso Roscam Abbing RWC Ahoy 17012
6 74 Mattias Raeymaekers   0/12005B
7 57 Bob van den Enden Westland Wil Vooruit 17598
8 90 Jermaine Post m RWV de Spartaan 19174
9 80 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17014
10 81 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
11 83 Jalisa van Vugt m RSC de Zuidwesthoek 19085
12 75 Thomas Raeymaekers Emblem B B15003
13 73 Marco Oosterlaken Westland Wil Vooruit 17308
14 60 Kelly Gelderblom m WC de Waardrenner 19072
15 78 Domenique van Santen m PRC Delta 19023
16 71 Jesper Noordzij RTC de Hoekse Renners 17119
17 65 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
18 66 Anouk Kerstens m RSC de Zuidwesthoek 19090
19 76 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 23 Kevin Olie RWC Ahoy 17011
2 28 Henriette Woering m PRC Delta 19025
3 5 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
4 18 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
5 32 Dylan van Baarle FV Zoetermeer '77 17333
6 39 Eddy GŲdde DRC de Mol 17675
7 37 Kevin v Puyenbroeck Belgie B 19910711
8 27 Melanie Woering m PRC Delta 19026
9 16 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
10 41 Wietse Bosmans Belgie dagkrt
11 36 Bjorn van Buijtene RWC Ahoy 18036
12 2 Judith Bloem m Westland Wil Vooruit 19074
13 10 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
14 24 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
15 14 Gino Janssen Pedaalridders R'dam  
16 12 Jorinda de Heer m RSC de Zuidwesthoek 19080
17 26 Stefan Rombout RTC de Hoekse Renners 17870
18 3 Priscilla Bode m DRC de Mol 19192
19 11 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
20 9 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17328
21 13 Leon Hogenvorst RRC de Pedaalridders 17952
22 6 Sjors van den Enden Westland Wil Vooruit 17599
23 35 Rick v Buitene RWC Ahoy 18060
24 31 Laura Meurs m DRC de Mol 19054
25 15 Fleur Kessels m RSC de Zuidwesthoek 19091
26 34 Stefane Joosen RSC de Zuidwesthoek Dagkrt
27 33 Lennersd v d Bleeken Belgie B 12058
28 20 DaniŽlle Lommers m WV de Jonge Renner 19045
29 29 Bryan de Jong RTC de Hoekse Renners 17896
30 30 Joyce Verdaasdonk m WV Breda Knooppunt 19308
31 7 Edwin van Endhoven RTC de Hoekse Renners 17115
32 40 Joyce Foubert m Belgie B 19910318


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 152 Michael Vingerling PRC Delta 17070
2 117 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
3 166 Tosh v d Sande Belgie 19901128 B
4 115 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17329
5 161 Pim Bazuin Westland Wil Vooruit 17493
6 128 Nils van Kooij WC de Waardrenner 17299
7 127 Sven Jongeneel WC de Waardrenner 17390
8 120 Stefan den Hartog DRC de Mol 17447
9 119 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
10 136 Wouter Mesker GRC Jan van Arckel 17945
11 110 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
12 135 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
13 104 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
14 137 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 36 Glen Foubert Belgie 19900417 B
2 10 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
3 34 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
4 4 Mitchell Boet RTC de Hoekse Renners 17546
5 24 Rutger Schellevis GRTC Excelsior 17543
6 1 Jesper Asselman Westland Wil Vooruit 17492
7 22 Arian Oosthoek DRC de Mol 17450
8 26 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
9 3 Chantal Blaak m PRC Delta 19102
10 17 Raymon Kwakernaak WC de Waardrenner 17300
11 31 Danny Krijnen RSC De Zuidwesthoek 18223
12 18 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
13 27 Carel Voges HSK Trias 17257
14 5 Lorenzo Cardon WV Zeeuws-Vlaanderen 17327
15 20 Ronald Molenaar GRTC Excelsior 17429
16 2 Bas Bal WC de Waardrenner 17297
17 13 Thijs van der Horst ZRTC Theo Middelkamp 17517
18 33 Max Gram Westland Wil Vooruit 17305
19 23 Tobias Paulina WV Breda-Knooppunt 17049
20 6 Silvio Duncan RSC de Zuidwesthoek 17363
21 9 Agnieta Francke m ZRTC Theo Middelkamp 19119
22 35 Kenny Boeykens Berendrecht B 199000209 B
23 29 Daryll Wouters WV de Jonge Renner 17551
24 25 Rick Smolders WV de Jonge Renner 17135
25 12 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
26 21 Dimitri Mulder ZRTC Theo Middelkamp 17485

Uitslag beschikbaar gesteld door Ineke van Leest