Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Oliebollencross Helmond
26 December 2004

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 17 Bram Welten WV Pijnenburgt dK
2 11 Mark van Son WV Schijndel dK
3 2 Evy kuiper kuipers R&TC Buitenlust 19334
4 9 Sanne van der Zijden JvR de Batauwers 19158
5 6 Jordi Talen PRC Delta 18207
6 16 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19059
7 5 Stefan Kreder GRTC Excelsior 17358
8 15 Sjoerd Smits WV Pijnenburg dK
9 1 Yorick Verberne R&TC Buitenlust 18301
10 12 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
11 14 Iris Stadman WSV Emmen 19183
12 8 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 6 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
2 9 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19108
3 15 Jan David De Haan WV Drachten e.o. 17074
4 14 Robbe van Dyck Vorselaar (B) 50126
5 17 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
6 1 Britt Teunissen R&TC Buitenlust 19210
7 10 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
8 2 Jasper van Dijk R&TC Buitenlust 18129
9 5 Jorg Eising WSV Emmen 17094
10 3 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
11 7 Annemaryne Möhlmann DRC De Mol 19014
12 16 Jan Geerts Minderhout (B) dK
13 4 Mark van Kilsdonk RTC Buitenlust dK
14 12 Bart van Oude Wansink JvR de Batauwers 17612
15 11 Laura van Kessel JvR de Batauwers 19333


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 2 Robbie van Bakel R&TC Buitenlust 17847
2 20 Pjotr van Beek WV de Valleirenners AXA 17288
3 1 Sabrina Stultiens R&TC Buitenlust 19209
4 21 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA 18031
5 5 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
6 17 Wout van Aert Vorselaar (B) 40915
7 24 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
8 23 Jelto Veroft Wielerbond Vlaanderen  
9 7 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
10 22 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
11 11 Erik Kramer DRC de Mol 18194
12 25 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
13 9 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
14 18 Niels Boons Vorselaar (B) 41207
15 15 Dirkje Bazuin Westland Wil Vooruit 19125
16 8 Rebecca Talen PRC Delta 19086
17 12 Kevin Bode DRC de Mol 17775
18 13 Teun Schriks WV Uden 17268


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 1 Twan Brusselman R&TC Buitenlust 17850
2 2 Douwe Verberne R&TC Buitenlust 17862
3 21 Mike de Bie Wielerbond Vlaanderen  
4 3 Lana Verberne R&TC Buitenlust 19211
5 17 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
6 10 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
7 19 Koen Bouwman R en TV de Zwaluwen 17507
8 5 Dennis Eikelenboom DRC De Mol 17604
9 15 Tim Kerkhof WV Uden 17512
10 7 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
11 16 Jorn Claes Vorselaar (B) 30419
12 18 Moreno Geerts Minderhout (B) dK
13 4 Sabine Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19197
14 8 Bryan Borowski F.M.C. The Whoopers 17703
15 12 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
16 6 Bob van den Hengel W.V. Eemland 17089
17 22 Boy Warnas TWC Maaslandster dK


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 1 Dennis Stultiens R&TC Buitenlust 17860
2 23 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
3 3 Mike Teunissen R&TC Buitenlust 17861
4 35 Wietse Bosmans Wielerbons Vlaanderen  
5 24 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
6 5 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19128
7 13 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
8 19 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
9 30 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
10 21 Mark van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17500
11 15 Iris Ockeloen DRC de Mol 19055
12 8 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
13 26 Merel van de Berg WV Schijndel 29036
14 29 Robin van der Werf RTV De Bollenstreek 17044
15 11 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
16 17 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
17 18 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
18 12 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
19 25 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
20 16 Jochem Mohlmann DRC De Mol 17032
21 2 Willem Koonings R&TC Buitenlust 18254
22 34 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
23 32 Danny Ariesen WV de Valleirenners AXA 18030
24 7 Dirk Jansen TWC Het Snelle Wiel 18296


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 28 Sean de Bie Wielerbond Vlaanderen BEL19911003
2 14 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
3 22 Robin de Cnodder Vorselaar (B) 11018
4 5 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
5 2 Brian Brusselman R&TC Buitenlust 17849
6 12 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
7 23 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
8 27 Triston Martens WV Uden 17263
9 16 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
10 13 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
11 1 Tim Opdam R&TC Buitenlust 17856
12 19 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
13 18 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
14 3 Niekie Trines R&TC Buitenlust dK
15 11 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
16 6 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
17 9 Rob Vleerakkers TWC Het Snelle Wiel 18310
18 20 Randy Robben WV Schijndel 17468
19 7 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
20 10 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19147
21 21 Jaap Schriks WV Uden 17267
22 25 Xander Kalk WSV Emmen 17099


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 29 Wouter Wippert AWV de Zwaluwen 17715
2 21 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
3 16 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
4 19 Rob van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17501
5 17 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
6 1 Rick van Deursen R&TC Buitenlust 17851
7 31 Harm van der Sanden WV Uden 17266
8 9 Rico Wientjes R en TV de Zwaluwen 17716
9 33 Arlan Smit R en TC Trap met Lust 17256
10 2 Maikel Bombeeck R&TC Buitenlust 17848
11 4 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
12 25 Axel Post RWV de Spartaan 17685
13 24 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
14 26 Thomas op de Beek Vorselaar (B) 900625
15 30 Nils van Kooij WC de Waardrenner 17299
16 22 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
17 5 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
18 8 Yvonne Kuiper AWV de Zwaluwen 19177
19 20 Tamara Blom JvR de Batauwers 19166

Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen