Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdronde van Graauw
18 April 2004

Categorie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 36 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
2 37 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17340
3 46 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
4 39 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17362
5 45 Stefan Kreder GRTC Excelsior 17358
6 47 Lisette van Bergenhenegouwen RRC de Pedaalridders 19262
7 30 Nick van der Kerckhove w.c. Reigerlo Beernem Dagkrt.
8 42 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19082
9 40 Koen van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17348
10 35 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 17616
11 33 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
12 32 Kelly Verschuren WC de Pedaalridders 19129
13 38 MIchelle Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 19078
14 49 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 18035
15 43 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17717
16 41 Pim van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17359
17 50 Pieters Simons Belgie Dagkrt.
18 34 Arthur Oppenneer ZRTC Theo Middelkamp 17916


Categorie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 46 Tim Rodenburg RRC de Pedaalridders 18111
2 39 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17607
3 49 Pieter-Jan Corten RSC de Zuidwesthoek Dagkrt.
4 42 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17709
5 43 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17353
6 45 Charmaine Springer RRC de Pedaalridders 19261
7 40 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17915
8 48 Nilsa Harteveld WV de Jonge Renner 19044
9 50 Leroy Jansen WV de Jonge Renner 17386


Categorie 3
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 25 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17837
2 21 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17345
3 22 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
4 28 Nancy v/d Burg RRC de Pedaalridders 19278
5 29 Emiel de Greef RRC de Pedaalridders 18042
6 38 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 18112
7 32 Erik Kramer DRC de Mol Aangevr.
8 43 Kim van Leemput Belgie Dagkrt.
9 31 Luuk Goos WV de Jonge Renner 17129
10 23 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17708
11 33 Benjamin van Eekelen RSC de Zuidwesthoek Dagkrt.
12 27 Joost v/d Burg RRC de Pedaalridders 18109
13 24 Harley van Rijswijk RSC de Zuidwesthoek 18105
14 30 Michael Simons Belgie Dagkrt
15 20 Veronique Tolleman ZRTC Theo Middelkamp 19121


Categorie 4
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 35 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17350
2 42 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
3 33 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
4 36 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
5 32 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19079
6 30 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
7 37 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19085
8 31 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17211
9 41 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17436
10 34 Anouk Kerstens RSC de Zuidwesthoek 19090


Categorie 5
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 87 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
2 100 Bryan Minne Belgie Dagkrt.
3 93 Niels Wijtinck w.c. Reigerlo Beernem Dagkrt.
4 92 Anthony Taveirne w.c. Reigerlo Beernem Dagkrt.
5 97 Jelle Vlaminck w.c. Reigerlo Beernem Dagkrt.
6 95 Gino Jansen RRC de Pedaalridders  
7 88 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
8 91 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17349
9 84 Paul Hoondert ZRTC Theo Middelkamp 17793
10 81 Arjen Martens WV Zeeuws-Vlaanderen 17331
11 99 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19080
12 98 Marijn Olsthoorn RRC de Pedaalridders 17996
13 82 Maximiliaan Kort WC de Waardrenner 17999
14 83 Peter De Winter ZRTC Theo Middelkamp 17796
15 80 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17328
16 85 Lisa Phernamburg ZRTC Theo Middelkamp 19226
17 89 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17506
18 94 Leon Hogenvorst RRC de Pedaalridders 17952


Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 20 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
2 89 Tosh van de Sande Belgie Dagkrt.
3 37 Marc Goos WV de Jonge Renner 17130
4 25 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
5 39 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
6 30 Jurgen van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17836
7 15 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17486
8 88 Max van der Linden    
9 22 Sebastiaan Zweedijk ZRTC Theo Middelkamp  
10 35 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
11 49 Yoni Renders Belgie Dagkrt.
12 10 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17329
13 44 Jolien d'Hoore Belgie Dagkrt.
14 47 Francesco Vancoppernolle Isorex Dagkrt.
15 31 Jelle Veraart RSC de Zuidwesthoek Dagkrt.
16 24 Wesley Kreder LWV Swift 17252
17 19 Kenneth de Kraker ZRTC Theo Middelkamp 17482
18 93 Mechiel van de Berge ZRTC Theo Middelkamp Dagkrt.
19 50 Tim de Pelsmaker Belgie Dagkrt.
20 34 Bart Kouters WV de Jonge Renner 17132
21 45 Gert Jan van Immerseel Balen B.C. Dagkrt.
22 14 Birgit Lavrijssen ZRTC Theo Middelkamp 19120
23 29 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346
24 41 Mark Rullens WV de Jonge Renner 17134
25 92 Kevin Geerts Belgie Dagkrt.
26 11 Denian Pieters WV Zeeuws-Vlaanderen 17332
27 18 Youri van Noorden ZRTC Theo Middelkamp 17830
28 12 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
29 23 Sander Kreder LWV Swift 17251
30 26 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
31 21 Jacob de Roo ZRTC Theo Middelkamp 17487
32 17 Danny Lenstra ZRTC Theo Middelkamp 17483
33 33 Nicky van der Wielen RSC de Zuidwesthoek 19222
34 16 Damion Maljers ZRTC Theo Middelkamp 17484


Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 95 Thijs van der Horst ZRTC Theo Middelkamp 17517
2 91 Lorenzo Cardon WV Zeeuws-Vlaanderen 17327
3 94 Carel Voges HSK Trias 17257
4 100 Deborah Pirard w.v. Zeeuws Vlaanderen Dagkrt.
5 99 Silvio Duncan RSC de Zuidwesthoek 17363
Uitslag beschikbaar gesteld door Honeré Pieters